276

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=osiemnasttka]Co się wyprawia w tych internetach czasem to jest śmieszne a czasem przerażające jak sądzicie mam trochę racji w tym : ) jeśli o mnie chodzi to kiedyś ja właśnie widziałam to rolnik szuka żony i po prostu było to dla mnie śmieszne bo Ci aktorzy chyba amatorzy nawet nie potrafili w odpowiedni sposób i tylko udawali, że właśnie się dobrze bawią.[/quote]

Trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby iść do takiego programu i robić z siebie głupka...:)

277

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ciekawe, że w czasach, kiedy tak łatwo kogoś poznać, nawet nie wychodząc z domu, jest tak dużo samotnych ludzi... Ciekawe czy gdyby nagle zniknęły wszelkie portale randkowe, to czy nie zmusiłoby to ludzi do wyjścia z domu i szukania partnerów w bardziej normalny sposób...?

278

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ludzie mają dziś takie roszczeniowe podejście do życia, ze to ktoś ma ich znaleźć i uwieść wink Wg mnie nie wyjdą nawet jak nie będzie portali randkowych...

279

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=fafnastka]Bardzo fajne mi się to spodobało subtelna ; ) jak Ty gościa poznałaś na jakimś czacie czy po prostu na tym śmiesznym portalu fotka pl  : PP ja to bym chętnie wzięła od Ciebie ten numer ale to chyba lepiej jak go tutaj nie podasz na ogólnym tylko mi wyślij w prywatnej wiadomości ok : ) ? Jeszcze mi powiedz on nie pobiera za to żadnych opłat..[/quote]

Fantastko-On pierwszy raz chyba robi za darmo.
Załóż konto na Sympatii.
To starszy mężczyzna, ale głosik ok.
Ma nick  strefamilczenia
Nie musisz opłacać konta, 1 wdm możesz wysłać dziennie.

280

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Jaki szlachetny społecznik wink A jaki ma nick? Rozdawca orgazmów?

281

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Strefamilczenia - nawet ciekawy nick.

Też myślę jak Virrana, że nie wyszliby. Moim zdaniem Internet zamknął jeszcze więcej ludzi w domach.
Kiedyś X działał w realu, Y coś tam próbował, Z nie wychodził z domu.
Dzisiaj X działa jak działał, Z siedzi jak siedział, a Y uznał, że skoro w realu cienko mu wychodzi, to lepiej zamknąć się w domu przed kompem.
To tak ogólnie, bo oczywiście są osoby funkcjonujące i w realu i w sieci i tacy, którzy nigdy nic nie robili, a odważyli się przez net. Może i niektórzy wróciliby do świata, gdyby nic nie zatrzymywało ich w sieci, ale pewnie nie tak od razu, a ci, którzy mają problemy z komunikacją, mieliby je nadal. Internet raczej nie rozwija umiejętności interpersonalnych, wręcz przeciwnie, więc można mieć jeszcze większe problemy po takim odcięciu się.

282

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Problem w tym, że taki samotnik w końcu dziczeje i nawet jak się z jakąś umówi, to zawsze coś niezręcznego zrobi albo palnie i randka się nie powtarza... Dobrych manier im najczęściej brakuje...

283

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Nieobyci w towarzystwie, cóż zrobić... z jakichś przyczyn się odizolowali lub zostali odizolowani.

284

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=Fallov]Jaki szlachetny społecznik wink A jaki ma nick? Rozdawca orgazmów?[/quote]

Nick strefamilczenia  55 lat
wyznanie protestanckie, ale tylko tak wpisał, bo wierzy w reinkarnację,
a protestanci tego nie uznają...

285

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Gdzie Ty się podziewasz Subtellna? Tu randkuj, nie tam tongue

286

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Jak Niechcemisie dobrze zechcesz zrobić mi minetkę, to mnie bierz tu big_smile

287

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

No randkuję już tu, ale nie czuję Ciebie-Niechcemisie big_smile

288

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Nie przy wszystkich (bo jeszcze ktoś będzie chciał się dołączyć).

289

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ja jednak nie dołączę, mam inną orientację wink

290

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Faceci na portalach randkowych kojarzą mi się z takimi amanatami co by tylko chcieli od razu zaciągnąć dziewczynę do łóżka a na nastepny dzień szukać nowej ofiary. Wiem , że to pewnie stereotyp, ale taki tok myślenia sam się nasuwa w szczegolności, że już kilka razy miałam styczność z takimi.

291

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Chyba po prostu takich jest tam najwięcej. Jeśli jeszcze otwarcie i na wstępie to okazują, to może nawet lepiej, bo chyba gorsi są ci zakamuflowani, którzy wykorzystują kobiece pragnienie znalezienia miłości i zwodzą, czarują, mówią/piszą to, co ona chciałaby usłyszeć/przeczytać, składają obietnice trafiające w jej pragnienia, a potem wychodzi szydło z worka.

Finao, to tylko takie żarty wink

292

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Chcą, żeby było tanio i szybko, jak w McDonaldzie wink Pomyliło im się życie z konsumpcją ...

293

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ale kobiety, to też dobre artystki. Poznałam przy okazji koleżanki na portalach. No komunikatywna jestem tongue I tak z mojej obserwacji, pisania, rozmów wiem,że kobiety jeżdżą do mężczyzn. Kobiety też finansują facetów. Rozbierają się na Skype-też kobiety. Przy pierwszym spotkaniu idą do łóżka. Te wiadomości są prawdziwe, poparte nie tylko jedną rozmową. Więc czegoś kobiety też uczą facetów. Prawda? roll

294

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

No tak, łatwizny uczą i tego, ze nie warto ich szanować. Ale źle, że taki facet przenosi to później na resztę kobiet i nie umie ich traktować z szacunkiem.

295

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Jak ktoś jest niewychowanym gburem, to trudno, lepiej go omijać z daleka... Chociaż faktem jest, że niektórych facetów to kobiety z internetu psują, bo są za łatwo dostępne, nie trzeba się o nie starać...

296

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Facet jest "prostym narzędziem" i nie widzi kolorów tęczy,
że coś jest pomiędzy białym i czarnym...

297

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Racja, są takie kobiety, robią tak, jest ich mnóstwo.
Racja, łatwo dostępne itd.
Niestety sad

Wydaje mi się czasami, że to bierze się z konkurowania pomiędzy sobą. Jedna chce dać facetowi więcej niż druga, szybciej niż druga, taka walka o samca. Kończy się tym, że któraś może i wygrywa pierwszeństwo, ale nic poza tym. Więcej chyba traci niż zyskuje.

298

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

No traci i to bardzo dużo..Ja wam powiem dziewczyny, że akurat po prostu jakiś czas temu założyłam sobie konto na portalu randkowym i po prostu napisałam po raz pierwszy akurat do takiego faceta, miał fajne zdjęcia i mi się spodobał..Po kilku wymianach wiadomości już chciał żebym mu moje zdjecia nagie przesłała.. : (

299

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Oooo ja też to miałam. Pierwsza wiadomość i propozycja,że on mi wyśle kilka swoich nagich fotek yikes

300

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Może bał się, że niemodnie się ubiera i atrakcyjniej wypadnie nago big_smile