151

Odp: Ulubione marki

Moje też bardzo reserved i HIM : ) najbardziej lubię robić zakupy akurat w okresie zimowych maksymalnie do lutego gdzie są bardzo duże właśnie te promocję ; )) dziewczyny a teraz jak myślicie w tych sklepach też są takie spore akurat promocję i zniżki czy po prostu jest jakoś inaczej i niestety ceny są droższe..

152

Odp: Ulubione marki

Jeśli chodzi o ciuchy, takie na co dzień, to raczej nie zwracam uwagi na markę - mam zbieraninę rzeczy z różnych sklepów, ale przeważnie są to zwykłe sieciówki. W zupełności mi to wystarcza.
Lubię natomiast od czasu do czasu kupić sobie jakieś fajne, bardziej markowe dodatki, na przykład ostatnio spodobały mi się buty Wittchen w Royal Point i tak się właśnie czaję na ich zakup.
Cena trochę wysoka, ale myślę, że warto czasami zafundować sobie taką przyjemność smile

153

Odp: Ulubione marki

Zara ma super kolekcje.

154

Odp: Ulubione marki

A te kolekcje od polskich projektantów coś jak np. ]?faktycznie każdy chciałby mieć choć jedną taką rzecz w swojej szafie?

155

Odp: Ulubione marki

Dla mnie też marka nie jest aż tak ważna, kupuję zarówno ubrania od projektantów ale też i ciuchy w sieciówkach. Wszystko zależy od sezonu i przede wszystkim mojego nastroju. Ale bardzo lubię buty Guess, i nawet ostatnio na Royal Point widziałam piękne sneakersy, idealne na wiosnę smile Chyba to będzie mój wiosenny must have smile

156

Odp: Ulubione marki

Ostatnio coraz czesciej robie zakupy w sieciowych sklepach. Fashion House chyba w mojej okolicy ma najwięcej promocji i okazji, więc czesto jeżdżę własnie tam. Z samych sklepów bardzo podpasował mi PINKO. Ich rzeczy mają charakter.

157

Odp: Ulubione marki

Dobre są te marki, na pewno ciekawe i warto z nich korzystać smile tylko one są stworzone specjalnie dla nastolatek i jeszcze studentek. Dla takiej osoby co ja akurat już trochę więcej jak 30 lat to musi być sklep z eleganckimi rzeczami. Ja kupuję teraz przeważnie w triumphie.

158

Odp: Ulubione marki

Moje ulubione to sieciówki: zara, h&m itp. Lubię je po ciuchy są praktyczne i stylowe. Jakoś na mega drogie mnie nie stać, a tam można się spoko ubrać. Od lat jestem ich fanką ;p Siecówki są spoko i nie ukrywam, że tam kupuję heh. Są ładne ciuchy i spoko dla mnie to najważniejsze i ceny też okej.

159

Odp: Ulubione marki

Nie mam ulubionej marki ubrań. Tak naprawdę głównie bazuję na tanich rzeczach ze zwykłych sklepów. Nawet sieciówki typu H&M często są dla mnie zbyt drogie.

160

Odp: Ulubione marki

ja uwielbiam new looka ;D uwielbiam ich rzeczy!

161

Odp: Ulubione marki

Giorgio aramani to jest moja ulubiona marka oraz moja ulubiona marka to jest jeszcze coś takiego jakby to powiedzieć Nike smile z tej marki są najlepszego rodzaju buty i z tego właśnie najlepiej mi to się akurat podobają różnego rodzaju koszulki oraz spodenki do uprawiania sportów.

162

Odp: Ulubione marki

Ja lubię firmowe ]. Zazwyczaj podobają mi się te w stylu retro. Wszystkie kupuję na stronie optyka. Polecam:)

Ostatnio edytowany przez lunar (2016-03-07 14:18:57)

163

Odp: Ulubione marki

Uwielbiam markę reebok. Od lat noszę ubrania tej marki i nie mogę powiedzieć złego słowa na tą firmę. Mam od nich adidasy, trampki, dresy, kurtki, bluzy. Generalnie ubieram się bardziej sportowo niż elegancko i wolę fajne adidasy niż np. botki. Teraz chciałabym sobie kupić nowe spodnie dresowe i adidasy. Fajne modele w cenach promocyjnych znalazłam w tym sklepie

164

Odp: Ulubione marki

[quote=fiolek445]ja uwielbiam new looka ;D uwielbiam ich rzeczy![/quote]

Ja kiedyś miałam "szał" na new looka i dość często tam kupowałam. Teraz w sumie rzadko przeglądam ich kolekcje.

165

Odp: Ulubione marki

Lubię reeboka , adidasa smile mam też fajny sklep www. kaja-sport.pl/ .

166

Odp: Ulubione marki

Top Secret te rzeczy są naprawdę dobre nie rozciągają się i na długo wystarczają .

167

Odp: Ulubione marki

Jeżeli chodzi np. o biżuterie, to moja ulubioną marką jest zdecydowanie MyWay-Jewellery, ponieważ oni mają naprawdę konkurencyjne ceny. Spójrzcie sobie na stronę  gdzie znajdziecie naprawdę szeroki wybór pierścionków i na pewno któryś z nich Wam się spodoba. Ceny mają zdecydowanie niższe niż w takich popularnych sieciówkach.

168

Odp: Ulubione marki

Bardzo wiele fajnych rzeczy ma Merg - w dobrych cenach, ładne, wygodne. Ja np. całkowicie jestem na nie obuwiu bardzo drogiemu. Wolę kupić taniej, ale dokładnie sprawdzić co kupuję. I mam porządne obuwie.

169

Odp: Ulubione marki

Ja lubię ostatnio Monashe smile Top Secret też swego czasu bardzo lubiłam, ale teraz jakoś się moim zdaniem pogorszyli.

170

Odp: Ulubione marki

lubię H&M, chociaż na przestrzeni lat niestety się popsuli sad

171

Odp: Ulubione marki

Ja bardzo lubię h&m, reserved, top secret, bershkę i terranovę. Wszystko sieciówki, ale mają fajne ciuchy, nie najgorszej jakości,w  dobrych cenach i szerokiej rozmiarówce smile

172

Odp: Ulubione marki

Jeśli chodzi o obuwie, to jedną z moich ulubionych marek jest New Balance. Te buty z powodzeniem można już nazwać kultowymi, ich fasony są rozpoznawalne niczym znak firmowy Coca-Coli tongue. Ja ostatnio kupiłam sobie taki model:] Czarne, zamszowe, ale z fajnym akcentem kolorystycznym wink. W sam raz do noszenia na co dzień do nieco luźniejszych stylizacji. W sklepie MIVO można zresztą znaleźć dużo ciekawego obuwia, bo mają naprawdę szeroki asortyment, nie tylko jeśli chodzi o buty sportowe.

173

Odp: Ulubione marki

A to mi nigdy się nie podobały buty z new balance. Są trochę zbyt hipsterskie jak na mój gust.

174

Odp: Ulubione marki

reserved i mohito

175

Odp: Ulubione marki

Ja uwielbiam Medicine i Diverse oraz ostatnio odkryłam fajną markę Paolo Peruzzi. Oferują torebki damskie, torby męskie, paski, portfele różnego rodzaju. Najwięcej ich produktów znalazłam w SuperGalanteria.pl i Mironti.pl