101

Odp: Rower czy spacer?

Nie będę oryginalna, ale rower i spacer! Uwielbiam dłuuugie spacery zwłaszcza z drugą, ciepłą osóbką. Rower również nie jest zły, ale wiadomo, że w cieplejsze miesiące wink.

102

Odp: Rower czy spacer?

Taki sezon rowerowy to chyba już można zaczynać z takiego tzw. wielkiego C zaczynać chyba od maja co sądzicie : ) ? Z tych dwóch rzeczy to ciężko mi wybrać bo bardzo lubię sobie spacerować a także jeździć na rowerku..Jeśli już mam wybierać to zdecydowanie rower bo się więcej kalorii spali


Interesuje cię świat techniki i wynalazków użytkowych? Wejdź na tego bloga  i znajdź całą masę super pomysłów!

Ostatnio edytowany przez majuneczka (2015-05-29 18:31:23)

103

Odp: Rower czy spacer?

Na dzień dzisiejszy polecam długi spacer - na rower niestety trzeba jeszcze trochę poczekać smile

104

Odp: Rower czy spacer?

Spacer z moim czworonogiem, lubię się przejść.

105

Odp: Rower czy spacer?

Mam pieska i najbardziej to ja lubię jechać na rowerze z pieskiem właśnie. To jakby nie było to wtedy jest spacer z rowerem. Jest to najlepszy sposób dla mnie bym utrzymała dobrą kondycję moją oraz mojego czworonoga. Czy któraś z was tak samo się trenuję uważam, że mój sposób jest taki przyjemny z pożytecznym


Jak ekologicznie uprawiać warzywa? Jak pielęgnować drewno w ogrodzie? Zajrzyj na. Zainteresuj się przestrzenią wokół domu.

Ostatnio edytowany przez mysiania (2015-06-26 20:21:24)

106

Odp: Rower czy spacer?

Tak jak dziś to jeszcze spacer, ale sama też ćwiczę w domu na steperku. A rower mam, nawet nowy, miejski:  smile i też już nie mogę doczekać się początku sezonu.

107

Odp: Rower czy spacer?

Tylko rower a ja to jeszcze kocham to jak coś ma duże koła hmm zdecydowanie spacer to może tylko w niedzielę jakoś z rodziną bo przecież i tak wszystkie chodzicie jakoś w kuchni jak sprzątacie czy jak odkurzacie i po prostu wtedy ciągle się spaceruję i coś robi, żeby np. no nie wiem czas szybciej minął.


Prawnik pomoże w sporach, jeżeli masz problem i szukasz porady prawnej zapraszam do zapoznania sie z naszą strona,  wiele ciekawych informacji na ten temat

Ostatnio edytowany przez roxx (2015-07-01 12:45:39)

108

Odp: Rower czy spacer?

Obojętnie, ważne aby robić to reguralnie i często.

109

Odp: Rower czy spacer?

Dokładnie i to i to  ustalając przy tym regularny cykl "treningu". A jak już nabierzemy wprawy to ani się obejrzymy jak dobrze zaczniemy się czuć. A posiadanie psa najskuteczniej nas zmotywuje do regularnego spacerowania smile

110

Odp: Rower czy spacer?

Ja akurat nie mam psa ale do takiego spaceru to sam się motywuję hihi : ) najbardziej i najczęściej spaceruję właśnie jak wracam z pracy i zrobię obiad i zjem to później od razu spacer z tego powodu, że nie chcę usiąść na fotelu i się rozleniwić i spać...

111

Odp: Rower czy spacer?

Spacer to jest dla mnie codzienność - bo akurat do pracy mam niecały kilometr i jestem z dużego miasta to po prostu akurat taka sprawa właśnie jest, że wolę sobie pójść na nogach bo wtedy właśnie zyskuję moja kondycja i wtedy nie muszę stać tak długo w korkach.

112

Odp: Rower czy spacer?

Według mnie wole spacerować w piękne słoneczne dni:) Na rower jakoś brak chęci może dlatego, że nie lubię dużego wysiłku;/ czekam aż w końcu nadejdzie upragniona wiosna ciepła, zielona smile Na razie to spaceruje w szarości, ale do pracy.

113

Odp: Rower czy spacer?

Ja mam problemy z kolanami i słyszałam, że najlepszą formą ruchu w tym wypadku jest jazda na rowerze. Ponoć doskonale to wpływa na więzadła, ścięgna i wzmocnienie mięśnia czworogłowego uda. Co Wy o tym myślicie?

114

Odp: Rower czy spacer?

Rower zdecydowanie jest bardzo dobry na wszystkie mięśni nóg i po prostu no warto na nim jeździć. Ja akurat bardziej preferuję spacer z tego powodu, że jestem z mniejszej miejscowości i niesty u mnie nie ma żadnych takich ścieżek dla rowerzystów : ( i jest słabo

115

Odp: Rower czy spacer?

No słabo dobrze to jest określone...Ja mieszkam akurat na wiosce i u mnie nawet takiego rarytasa nie ma..Po prostu jak chcę sobie pojeździć rowerem to muszę jechać do innego miasta i tam szukać jakiś ścieżek. Dlatego ja wolę spacerować sobie bo mam piękne okolice i zawsze jak tak sobie spaceruję to mogę się mocno rozmarzyć : )

116

Odp: Rower czy spacer?

Z mężem mamy taki sposób, że akurat po prostu sobie idziemy spacerem w jakieś góry (z rowerami oczywiście) a później jak już jest jakaś no nie wiem prosta droga lub z górki to sobie zjeżdżamy rowerekiem : )

117

Odp: Rower czy spacer?

Jedno nie wyklucza drugiego. Na wakacjach, gdy wyjeżdżamy gdzieś dalej to raczej spacerujemy i nie zabieramy ze sobą rowerów, ale przy zwiedzaniu lokalnych terenów chętnie korzystamy z dwóch kółek. Rower to świetny środek transportu, można podjechać do sklepu i zrobić jakieś małe zakupy w razie potrzeby.

118

Odp: Rower czy spacer?

Robić to i to ; ) bo to są 2 najlepsze czynności i darmowe, które śmiało każdy może uprawiać i to bez żadnych zastrzeżeń. Bo akurat każdy lekarz powie, że spacer i rower działa znakomicie na całe nasze ciało tak bardzo pozytywnie : ) jeśli o mnie chodzi to tydzień spaceruję a później na rower tydzień : )

119

Odp: Rower czy spacer?

Rower i to już w ten weekend smile

120

Odp: Rower czy spacer?

Też zdecydowanie po prostu wolę rower bo to jest dla mnie akurat lepsze i no spacerować to ja zawsze spaceruję w mojej pracy bo jestem przewodniczką i tak tutaj dla mnie to normalne ; ) rower miałam już sobie umyć właśnie dzisiaj i jutro na niego jakoś wziąć i nic z tego bo deszcz ; /

121

Odp: Rower czy spacer?

Pogoda teraz jest okropna przecież na jakieś takie akurat no nie wiem wyjścia na spacer..To mi się nie podoba, że właśnie po prostu no nie wiem zdecydowanie jest to bardzo złe z tego powodu iż jak będzie padał deszcz to nie będziemy mogli spacerować a jeśli akurat będzie deszcz i będziemy na rowerze to nie będzie tak beznadziejnie

122

Odp: Rower czy spacer?

Spacer to u mnie jest jako dodatek by jakość dojść do pracy i zdecydowanie nie pchać się w moje takie zakorkowane po prostu moje miasto hihi Rowet to też lubię ale tylko akurat jak jest ciepło i zdecydowanie jak jest niedziela lub sobota bo wtedy mam wolne.

123

Odp: Rower czy spacer?

Spacerkiem do pracy tak jak koleżanka wyżej tak to wole sobie pojeździć na rowerku więcej kalorii ucieka to raz lubię takie długie wyprawy na rowerze. Teraz mamy pogodę może i jest brzydka, ale i tak na rower wychodzę mimo tego.

124

Odp: Rower czy spacer?

Zdecydowani wole rower od spacerów! Większy ruch fizyczny i tak jak koleżanka napisała wyżej kalorie zbędne uciekają w niepamięć teraz święta idą, więc będzie trzeba się pozbyć trochę kilogramów zbędnych.

125

Odp: Rower czy spacer?

Zgadza się na rowerze się więcej spali tych kalori : ) bo jeśli akurat no nie wiem taki spacer to chyba już jest lepiej chociażby po prostu już robić jakiś nordic walking czy jak to tam się piszę hihi Rower też bardziej preferuję bo to dla mnie o wiele lepsza aktywność.