2,676

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzisiaj juz w sumie dzień się kończy, ale bardzo pozytywnie, chociaż trochę się nie wyspałam może spałam z dwie godziny, ale dzień minął super, ponieważ spotkałam się z moim kolegą dawnym przyjacielem i nie widziałam się z, nim chyba 4 lata. Było bardzo sympatycznie.

2,677

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Mnie boli ząb. Psuje mi to wszystko.

2,678

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Są dwie rady: wyrwać albo leczyć...
U mnie dzisiaj słoneczny nastrój, bo jeszcze dwa dni i będzie weekend:)

2,679

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Tak zdecydowanie musisz się po prostu wybrać do lekarza i to już..szoruj no dziewczyno będzie lepiej : )) jeśli chodzi o mnie to po prostu mam taki dobry humor właśnie z tego powodu, że to już jest prawie weekend i akurat sobotę i niedzielę mam wolną i chyba się wybiorę z tego wszystkiego z moim facetem do akwa parku

2,680

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Co Wy macie z tym weekendem, pewnie wolne od pracy tongue

2,681

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzisiaj tak średnio... Pogoda nie za ciekawa przez co pobolewa mnie głowa hmm

2,682

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Uuueee tak się dzisiaj czuje... Pogoda do spania nic mi się nie chce robić totalna porażka;/ Żyje tym, że wreszcie jutro już piątek i weekend, chociaż zapowiada się deszczowy;/ Jedyny plus to to, że sobie odpocznę.

2,683

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A cóż to... przesilenie Was dopada? Ja, gdyby nie ząb, czułabym się świetnie :-/

2,684

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

niechcemisie -> współczuję... nie ma nic gorszego niż bolący ząb hmm

2,685

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzięki Iwonko smile
Dziś 39 stopni gorączki i bolący ząb. No bosko, no sad Wizyta w poniedziałek dopiero, przecież ja wyciągnę kopyta...
Jak obniżyła się do 38,3 st., to byłam w stanie podejść do komputera, bo wcześniej doczołgałam się do łóżka i zasnęłam. Pod kołdrą!!! Dlatego mi tak nabiło.

2,686

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A nie masz jakiegoś dyżuru dzisiaj dentystycznego u siebie w mieście??. Bo do poniedziałku to ty faktycznie możesz mieć ciężko wytrwać lepiej coś poszukaj szybciutko. Tak trochę ode mnie dzisiaj : pogoda się poprawiła to humor lepszy smile oby było tak dalej. Wczoraj było tragicznie, bo się cały dzień chciało spać ;/

2,687

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Najbliższy 70 km stąd, w Rzeszowie. Dziwna sprawa... żaden środek przeciwbólowy nie pomagał, nawet te mocniejsze, a wzięłam Scorbolamid, ten środek przeciwzapalny na przeziębienie i grypę, temperatura spadła a ból zelżał do znośnego.

Maniusa, nie jesteś jedyna osobą, która się teraz skarży na senność, co rusz ktoś gdzieś tam mówi/pisze. Należysz do grona podatnych na przesilenie wiosenne?

2,688

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Mój nastrój jest taki jak nick poprzedniczki wink Nie chce mi się NIC... Najchętniej bym już poszła spać, ale małżonek ogląda mecz, więc i tak nie zasnę hmm

2,689

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Średni ja jeża. Jestem bardzo zmęczona pracą.

2,690

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Co się dzieje z wszystkimi? Epidemia zmęczenia.

2,691

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie dzisiaj przez pół dnia niezbyt fajnie... Niestety działa na mnie zmiana pogody przez co okropnie bolą mnie nogi hmm

2,692

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja mam taki senny dzień, wczoraj było podobnie,  chyba to przez ten atak zimna wink

2,693

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja mam kręćka w głowie od antybiotyku tongue Na szczęście ostatnia piguła została pochłonięta i teraz ma być już tylko lepiej.

2,694

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Taa zdecydowanie już będzie lepiej jak to ostatnia właśnie jest tabletka : )) wracając do nastroju to po prostu dzisiaj u mnie jest taki w miarę okej dobry ale niestety nie do końca z tego powodu, że po prostu no wiecie niestety się goście zjechali i coś nie chcą dzisiaj pojechać i zostaną właśnie jeszcze na trochę do jutra wrrr

2,695

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzisiaj mam bardzo dobry nastrój smile. Za oknem jest świetna pogoda, coraz bliżej do majówki i upragnionego wyjazdu. Nie mogę się już doczekać smile.

2,696

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja dzisiaj jestem trochę zła... Niestety popsuł mi się laptop i jutro muszę zanieść go do [url=http://www.awarialaptopa.pl/obslugiwane-marki/]autoryzowany serwis laptopów lenovo[/url]. Mam nadzieję że uda im się go szybko naprawić

2,697

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja bym umarła, gdyby mi się zepsuł komputer, ale tylko na chwilę. Potem cudownie bym zmartwychwstała. I przypomniała sobie jak to jest żyć naprawdę.

2,698

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Mimo iż jest piękna pogoda to ja mam bardzo słaby nastrój. Właśnie sobie przeczytałam o tym jakie są objawy choroby zapalenia zatok na stronie [url]http://leczzatoki.pl/wzz_symptomy.php[/url] i wydaje mi się, że zdecydowanie czeka mnie jutro wizyta u lekarza, bo większość symptomów się niestety pokrywa hmm

Ostatnio edytowany przez Malina87 (2015-04-20 10:01:38)

2,699

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Oj, to niedobrze. Zatoki bywają dokuczliwe bardzo. Osobiście prawie nigdy mi nie dokuczają, ale nasłuchałam się od osób, które mają z nimi regularne problemy.
Ja w dobrym nastroju, ładne słońce, dużo energii smile

2,700

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie na razie nieco sennie, ale wieczorkiem czekają mnie zakupy, więc powinno być miło smile