951

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Dopiero zamierzam wieczorem - wziąć długą kąpiel z solą różaną którą dziś zakupiłam:)

952

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

dziś nic wyjątkowego, może pod wieczór zrobię sobie małe domowe spa smile

953

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Ja sobie dzisiaj troszkę poćwiczyłam smile

954

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Dziś na poprawę humoru po tym, jak poszedł mi kiepsko egzamin, kupiłam sobie bluzeczkę, a żeby poprawić sobie humor jeszcze bardziej, skusiłam się też w drogerii na maseczkę do twarzy w saszetce (Dermika - Energia za "czapkę drobnych") smile Użyłam jej wczoraj i jest boska! Odrazu lepiej się poczułam, a żeby wczorajszy dzień już w ogóle zakończył się idealnie - okazało się, że zdałam ten nieszczęsny egzamin tongue
W rezultacie mam nowy ciuszek, odżywioną skórę na twarzy i coraz bliżej do wakacji! big_smile

[img]//images48.fotosik.pl/734/a6c3416d4dc2d568med.jpg[/img]

Ostatnio edytowany przez grzankinasniadanie (2013-06-23 21:59:04)

955

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Egzamin jeszcze zdasz, a jeszcze sobie sprawiłaś przyjemności przez niego:)

956

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Ja dziś planuję zrobić sobie tylko maseczkę. Za to w czwartek mam obronę pracy magisterskiej i jak ją zaliczę to zrobię dla siebie "zalewanko procentowe" (:D), a potem dłuuuugi relaks w wannie big_smile

957

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Alkohol to za dobrze na urodę nie robi, tak jak i papierosy. Moja znajoma pali paczkę dziennie i lubi wypić więc wygląda na 5-7 lat starzej. A Ty chyba chcesz jeszcze pobyć młoda?...

958

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

[quote=Virrana]Alkohol to za dobrze na urodę nie robi, tak jak i papierosy. Moja znajoma pali paczkę dziennie i lubi wypić więc wygląda na 5-7 lat starzej. A Ty chyba chcesz jeszcze pobyć młoda?...[/quote]

Od oblewania obronienia pracy magisterskiej, która notabene przeważnie jest raz w życiu jeszcze nikt nie umarł wink Jeden czy dwa kieliszki nie dodają mi od razu 10 lat. Zwłaszcza, że na co dzień w ogóle nie piję alkoholu. Nie ma też co przesadzać. Wszystko jest dla ludzi. Zanieczyszczone powietrze też nie wpływa korzystnie na urodę i jakoś ciężko coś z tym fantem zrobić wink

959

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Obronę koniecznie trzeba oblać i wypić też za to, żeby nie stać się kolejnym bezrobotnym mgr...

960

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

A ja dzisiaj ufarbowałam sobie włosy na kolor ciemny brąz ( Farba roślinna do włosów 3N ciemny brąz Nature & Care Sante Verte Laboratoires ).  Wyszło super i jestem bardzo zadowolona. big_smile Kremik też w face wklepałam. Makijaż mi na razie nie potrzebny. Siedzę w domu.

961

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Ja dzisiaj byłam w SPA / domowym niestety, ale tez było bardzo przyjemnie /. Wanna pełna piany, świeca o zapachu bawełny, a na twarzy żelowa maseczka Dermiki  Fresh&Go / uwielbiam ją  /. Właściwie nie na twarzy tylko pod oczami i na powiekach.
Moja ukochana maseczka, która jest balsamem na oczy zmęczone pracą przy komputerze. Po podpuchnięciach nie ma śladu. woreczki i  sińce mniejsze, a więc znowu jestem śliczna smile. A teraz idę do kuchni zrobić sobie naleśniki ze szpinakiem i serkiem ricotta smile smile. Taka fajna niedziela, tym bardziej, że jutro jest poniedziałek i święto smile

962

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Ja dziś byłam w [url=http://www.stomatologia-paszyna.pl/leczenie]gabinet stomatologiczny cieszyn[/url] i wybieliłam sobie zęby smile Dzięki temu mam śnieżnobiały uśmiech smile

963

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Hmmm... oj... chyba jeszcze nic, ale dzień się jeszcze nie skończył big_smile

964

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Och...jeszcze nic dla siebie nie zrobiłam, ale dzień się jeszcze nie skończył! Chociaż szczerze mówiąc, to kompletnie nic mi się nie chce..

965

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Niechciejstwo jest takie zaraźliwe...

966

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

A może zróbmy to:
200-300 zł miesięcznie. Na nowe kosmetyki. Rusza polski projekt.
Pogadajmy o kosmetykach: [url]http://kolagendlakobiet.pl/webinar-zapisy/[/url]

967

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Dzisiaj nic specjalnego, ale wczoraj było domowe SPA (maseczki, olejki relaksujące itd.) smile

968

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Ja znów ruszam z codziennymi masażami, może tym razem nie przerwę po kilku dniach smile

969

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

ja dziś:
1. ufarbowalam odrosty
2. nalozylam na wlosy maske [url]http://www.rossnet.pl/Produkt/Dove-regenerujaca-maska-do-wlosow-z-aktywatorem-ciepla-20-ml,340823[/url] i siedzialam z nia 2 godziny smile
3. zrobilam peeling i balsamowanie kompleksowe
czuje sie zadbana smile

970

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Polamentowałam nad swoim losem... żartuję tongue
Pomalowałam paznokcie na śliczny róż i dotleniłam się.

971

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Pomalowałam paznokcie smile A wieczorem skuszę się na domowe SPA, czyli porządny peeling całego ciała i jakaś maseczka smile

972

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Dzisiaj poranne bieganko chłodny prysznic poszłam nareszcie do kosmetyczki:) Wieczorem planuje właśnie sobie zrobić swoje spa rożne maseczki kąpiele relaksujące brakuje mi tylko masażu. Może jutro to zrobię smile

973

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Dziś odpoczywałam cały dzień i zrobiłam sobie maseczkę z malinami i jogurtem naturalnym na głębokie odżywienie skóry twarzy. Idealny dzień, po wczorajszym w ciężkiej pracy. Teraz pracuję, choć na szczęście nad moją osobistą stroną więc to sama przyjemność, i piję czerwoną herbatkę. Niby nic, a tak dużo szczęścia daje takie nic-nie-robienie, prawda dziewczyny? smile
Przy okazji, skoro jesteśmy na forum kosmetycznym, jakbyście miały ochotę poczytać o kosmetykach, pielęgnacji skóry twarzy, to zapraszam na moją osobistą stronę. Może któraś z Was znajdzie u mnie coś dla siebie, choć uprzedzam, że dopiero stawiam pierwsze kroki!

[url]http://facebook.com/cerawformie[/url]
[url]http://cerawformie.blogspot.com[/url]

Całuję Was mocno dziewczyny i życzę spokojnego wieczoru smile

974

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

Dziś się czuję tak, że nie ucieszyłoby mnie ani zrobienie czegoś dla siebie, ani gdyby ktoś coś dla mnie zrobił... dziś niech ktoś zrobi coś ZA mnie, najlepiej wszystko.

975

Odp: Co dziś dla siebie zrobiłaś??

hollywoodzkie fale na włosach wink