26

Odp: Kredyt hipoteczny

Jeżeli szukacie jakiegoś dobrego kredytu to polecam firmę. Zdecydowanie jedne z najlepszych. Sam wziąłem i mogę śmiało polecić.  Taki kredyt  z niskim oprocentowaniem to istny cud. W woj. lubelskim zresztą ciężko było zawsze o jakiś dobry kredyt.

Dlatego jeżeli ktoś szuka szybkiego kredytu to można śmiało wejść na stronę i zobaczyć ofertę. Jeżeli chcecie możecie również zostawić dane kontaktowe na stronie (tak jak i ja zrobiłem). Specjaliści oddzwonią i wszystko wyjaśnią wink
No i zawsze możecie powiedzieć "Nie" smile

Ostatnio edytowany przez ozziek (2015-03-09 13:02:41)

27

Odp: Kredyt hipoteczny

Ja wziąłem kredyt, żeby kupić okucia do szkła. Nie stać mnie na to było, a bardzo chciałem je kupić, dlatego zdecydowałem się wziąć kredyt

28

Odp: Kredyt hipoteczny

Ja chcę wziąć kredyt, żeby sobie kupić nowe fajne autko. Niestety stare auto na złom musiałem oddać, ponieważ już do niczego się nie przydało, nawet strach było nim jeździć

29

Odp: Kredyt hipoteczny

Teraz jest taki duży wybór aut, dla mnie nie musi być nowe, może być takie do 5 lat wink

30

Odp: Kredyt hipoteczny

Nie ma żadnych problemów przy małej kasie.
Nawet jeśli masz negatywny BIK to i tak dostaniesz kasę. To będzie  w pierwszej pożyczce do tysiąca złotych, ale mimo wszystko to na prawdę się opłaca.

31

Odp: Kredyt hipoteczny

Niedawno  znalazłam idealne mieszkanie dla siebie i mojej rodziny na nowoczesnym osiedlu. Bloki są bardzo nowoczesne, fajnie wykończone, a same mieszkania bardzo przestronne. Bardzo podoba mi się także teren osiedla, bo jest na nim miejsca do zabaw dla dzieci, jest ładnie, czysto i spokojnie. Wiecie może w jakim banku dają teraz kredyt na najlepszych warunkach? Muszę kupić to mieszkanie.

32

Odp: Kredyt hipoteczny

Wg mnie kredyt bierze się z konieczności, a nie dla zaspokojenia kaprysu...

33

Odp: Kredyt hipoteczny

Kredyt to jest bardzo śliski temat. W zasadzie korzystają na nim wyłącznie banki. Okazuje się, że nawet tak zwane raty 0% nie są zupełnie nieoprocentowane. Dla zainteresowanych tym, jak jesteśmy naiwni ufając przy braniu pożyczki.

34

Odp: Kredyt hipoteczny

Najwięcej na ten temat dowiemy się na forach tematycznych

35

Odp: Kredyt hipoteczny

Ja brałam pożyczkę pod hipotekę  i również polecam smile Dużo łatwiej otrzymać taką pożyczkę i nie trzeba biegać po bankach smile

36

Odp: Kredyt hipoteczny

Otrzymanie kredytu łatwe nie jest i pewnie przekonał się o tym każdy, kto próbował go wziąć. No cóż, trzeba się nie tylko wykazać zdolnością kredytową, ale i mieć wkład własny.

37

Odp: Kredyt hipoteczny

muszę niestety wziąć kredyt na mieszkanie a całe życie przed tym się wzbraniałem, ale no cóż

38

Odp: Kredyt hipoteczny

Na Zachodzie ludzie nie pakują siew takie kredyty, dzięki czemu mają więcej pieniędzy na bieżące życie i większą mobilność np. za pracą. A w Polsce nadal pokutuje przekonanie, że trzeba kupić mieszkanie czy dom.  Ale jest coraz więcej singli i oni już tak nie myślą o osiedlaniu się jak kiedyś, gdy 90% ludzi brało śluby... Sens ma osiedlanie  się rodziny, a człowiek, który żyje sam, nie powinien aż tak przywiązywać się do jednego miejsca.

39

Odp: Kredyt hipoteczny

Racja, tylko kwoty najmu rosną szybko, to jest wolny rynek i może stać się tak, że kogoś na starość nie będzie stać na najem za niską emeryturę..