1

Temat: Dziwne ogłoszenia

Znalazłam właśnie takie - ktoś chce sprzedać coś, co wygląda na zdjęciu jak wiklinowy wielbłąd i tak je reklamuje:

"Jakieś dziwne fiu bździu znalezione na szafie, można w nim trzymać inne pierdoły, takie jak długopisy, sztućce czy koraliki, a można nie"

2

Odp: Dziwne ogłoszenia

Zgubiłem rozum - ostatnio widziany przed ślubem.
Masz jakiekolwiek info, to dzwoń.

3

Odp: Dziwne ogłoszenia

Hahaha.... "a może nie" big_smile

Kurczę, widziałam kilka fajnych, ale pamięć szwankuje. Dziś za to z portalu praca.pl (miałam tam kiedyś konto i niestety nadal przychodzą maile, muszę do niech napisać) dostałam ofertę na stanowisko doradcy do spraw oświetlenia, który m.in. powinien znać się na galanterii skórzanej i obuwiu. Na lokalnym portalu znalazłam też ofertę pracy biurowej dla kobiety, która "będzie umiała się odwdzięczyć za otrzymaną pracę".

4

Odp: Dziwne ogłoszenia

Oddam w dobre ręce
Śliczny, 6-miesięczny kocurek w pomarańczowe-karmelowe prążki,
lubi się bawić, przyjacielski, bardzo przywiązany, idealny dla rodziny z dziećmi
LUB
Przystojny 32-letni mąż, czarujący, zabawny, z dobrą pracą, ale nie lubi kotów.
Mówi, że albo kot odejdzie, albo on.
Dzwoń - przyjedź, zobacz obu i zdecyduj, którego wolisz.

5

Odp: Dziwne ogłoszenia

To ja biorę tego męża, bez oglądania;)

Moje znalezisko:
Harley Davidson V-Rod, rocznik 2002.
12600 mil, dobry motocykl, szybki, ładny, świetnie się prowadzi, kochanka jest w ciąży, a żona wie, pilnie sprzedam, adwokat chce kasy, 7 800 dolarów.

6

Odp: Dziwne ogłoszenia

Też o samochodzie:

Honda CBR 250 na sprzedaż
Pełen wypas, pali gumy jak szalona,
z łatwością bierze policję i nie raz to robiła.

7

Odp: Dziwne ogłoszenia

i jeszcze takie:

Kucyk na sprzedaż.
Wygląda jak mały koń.

8

Odp: Dziwne ogłoszenia

Proszę o kontakt osobę, która w latach 50. dostała pomidorem w głowę

Szukam kogoś do pracy w ogródku. Musi mieć hula-hoop.

Potrzebny chirurg do nowej kliniki w okolicy.
Doświadczenie niewymagane. Musi mieć własne narzędzia.

9

Odp: Dziwne ogłoszenia

ZATRUDNIĘ ładne reporterki, egoteistki, bez zobowiązań, do fideistycznej gazety, która powstaje we Wrocławiu, dla podważenia fałszywej wiary, wiek do 36 lat.

10

Odp: Dziwne ogłoszenia

Amerykański portal thecannabist.com poszukuje pracownika, który ma znać się bardzo dobrze na dwóch sprawach - seksie oraz marihuanie.

11

Odp: Dziwne ogłoszenia

Sprzedam radio, mały przebieg, w dobrym stanie, mówi po hiszpańsku

12

Odp: Dziwne ogłoszenia

....moje mówi po polsku, ale nie sprzedam:)

Dziwne są też ogłoszenia o pracę gdzie wymaga się wieku do 30 lat i 15 lat doświadczenia...

13

Odp: Dziwne ogłoszenia

Bilbord w Poznaniu - to pewnie księża chcą zadbać o większe wpływy ze ślubów smile

[url]http://www.sfora.pl/polska/Billboardy-strasza-kara-boska-Konkubinat-to-grzech-a76259[/url]

14

Odp: Dziwne ogłoszenia

Konkubinat staje się normą, niech wreszcie to zaakceptują i przestaną bredzić. Jak po kolędzie to chodzą do i tych "bez ślubu", bo dostają kasę, a po kolędzie to piszą że grzech? No to czerpią z niego korzyści:)

15

Odp: Dziwne ogłoszenia

no bilboard z konkubinetem dziwny nie wiem czy to nie byla czesc jakies akcji promocyjnej jakiegos produktu bo przeciez na taki bilboard to chyba kosciołowi powinno byc ciezko wydawc kase

16

Odp: Dziwne ogłoszenia

Jeśli nagle będzie więcej ślubów to się szybko zwróci...:) Ale raczej nie będzie - grzech przestał być dobrym straszakiem, większym by było np. zabranie prawa jazdy, a tego kościół nie może wink

17

Odp: Dziwne ogłoszenia

MĘŻCZYZNA średniej budowy, 27, ciemne włosy, niebieskie oczy, poszukuje alibi na noc z 8 na 9 stycznia, w godzinach 20.00 - 23.45. Chętnie na zasadzie wzajemności.

18

Odp: Dziwne ogłoszenia

Serwis samochodowy reklamuje się tak:
Za darmo przyholujemy Twoje auto. Przyjdź do nas, a nigdzie indziej już nie pojedziesz.

19

Odp: Dziwne ogłoszenia

Do sprzedania: biurko dla kobiety z grubymi nogami i dużymi szufladami.

20

Odp: Dziwne ogłoszenia

Ja takie widziałam:
"Zatrudnię hejtera do pisania obraźliwych komentarzy"

21

Odp: Dziwne ogłoszenia

[img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10561821_965213133495388_8274017019086068056_n.jpg?oh=09dd350413ec96e76158228f1b130694&oe=5571C4C1&__gda__=1433558045_9033ec82c05f5906b5cc71f315787b27[/img]

22

Odp: Dziwne ogłoszenia

Panny powinny też chcieć ich utrzymywać, jak oni będą poświęcać się rozmyślaniu, ale o tym to już nie napisali:)

23

Odp: Dziwne ogłoszenia

Najdziwniejsze to są dla mnie ogłoszenia, ze ktoś szuka kobiety w internecie... Jakby nie mógł wyjść z domu i zagadać do którejś:) Faceci z sieci to dziś chyba czekają na cud, zamiast wziąć sprawy w swoje ręce...

24

Odp: Dziwne ogłoszenia

Kiedyś słuchałam ogłoszeń w radiu, facet szukał kobiety do spotkań w cztery oczy:) Inny był "przystojnym młodym rolnikiem 38 lat" - no to chyba mnie aż tak młodym... big_smile I oczywiście każdy był tam pracujący, miły i zaradny... Można się uśmiechnąć na niektóre anonse...

25

Odp: Dziwne ogłoszenia

Najdziwniejsze są dla mnie ogłoszenia, gdzie facet wymienia swoje 1-2 dobre cechy, a potencjalna partnerka ma być: ładna, miła, wyrozumiała, pracowita, zaradna, wesoła....