1

Temat: Torebka wizytowa - która?

Hejka smile Znalazłam fajny sklep z niedrogimi torebkami wizytowymi - . Problem w tym że nie mogę się zbytnio zdecydować na tą jedyną... Chce aby była względnie uniwersalna i pasowała do różnych kolorów, a nie jednej kreacji...

2

Odp: Torebka wizytowa - która?

Raczej druga.

3

Odp: Torebka wizytowa - która?

druga

4

Odp: Torebka wizytowa - która?

Jak się teraz zastanawiam to i mnie bardziej przekonuje, zwłaszcza grubszym łańcuszkiem smile

5

Odp: Torebka wizytowa - która?

Obie są niezłe ale żadna nie jest cudowna...jak juz to druga!

6

Odp: Torebka wizytowa - która?

Dwójka.

7

Odp: Torebka wizytowa - która?

Chyba też 2.

8

Odp: Torebka wizytowa - która?

Na Twoim miejscu wybrałabym tą drugą torebkę. Chociaż mi osobiście bardzo podobają się kopertówki, ponieważ są niezwykle eleganckie. Ostatnio spodobała mi torebka kopertówka z H&M znaleziona na Sprzedajemy.pl big_smile Obłędna, co nie?
[img]//img2.sprzedajemy.pl/540x405_z-metka-hm-torebka-na-lancuszku-42712852.jpg[/img]

9

Odp: Torebka wizytowa - która?

Ja zdecydowanie stawiam na oryginalny sznyt, niepowtarzalność i wykonanie by hand. Ostatnio znalazłam butik, w którym można zamówić lub nabyć takie cuda - MYS Wspólna 27- są stacjonarnie w Wawie, ale też online możną ich znaleźć. Delikatne, artystyczne linie, nietuzinkowe piękno - ponadczasowy urok - coś akurat w moim stylu :-)

10

Odp: Torebka wizytowa - która?

Czarny kolor jest kolorem uniwersalnym, więc jeśli kolor to czarny, ewentualnie coś z białego lub beż..
Tak myślę, mogę się mylić...

11

Odp: Torebka wizytowa - która?

Ta druga rzeczywiście jest fajniejsza. Ja natomiast lubię prostotę smile dlatego kupiłam sobie ostatnio taką małą, zgrabną torebkę, czarno-granatową z klapką zapinaną na magnes. Z tym, że moja ma dłuższy pasek z regulacją długości, bo zdecydowanie takie wolę. Jestem też fanką czarnych torebek bo pasują do wszystkiego i na każdą okazję.

12

Odp: Torebka wizytowa - która?

Raczej to nie moj styl. Jednak gdybym miała wybierać to ta druga smile

13

Odp: Torebka wizytowa - która?

Ładna torebka, ale i cena też. Wolę trochę tańsze z manzana pl też są ładne i dobre jakościowo. Teraza widziałam, że w nowej kolekcji maja sporo nowych fasonów.

14

Odp: Torebka wizytowa - która?

Mojej koleżance udało się kupić ładną torebkę w pepco. Więc jak widać, w takich sklepach też można znaleźć coś interesującego.

15

Odp: Torebka wizytowa - która?

Jest dużo miejsc w których można wypatrzyć coś interesującego. Jednak ja najwięcej moich torebkowych znalezisk dokonałam w sklepach internetowych. Jak Wam podoba się ta torebka:
To moje ostatnie znalezisko smile
Jest to piękna wizytowa kopertówka z modnymi w tym sezonie frędzlami.

16

Odp: Torebka wizytowa - która?

Myślę, że najlepsza będzie jakaś porządna markowa torba, która pomieści sporo rzeczy i będzie pasować do wszystkiego.  Jako młoda mama pewnie często jesteś zabiegana więc najlepszym wyjściem byłby zakup torebki na ramię. Może jakaś listonoszka by się sprawdziła. Takie torebki znajdziesz u nich mają ogromny wybór dobrych jakościowo i markowych torebek więc myślę, że znajdziesz tam coś odpowiedniego smile

17

Odp: Torebka wizytowa - która?

Z tym to jest różnie, bo takie wizytowe nie są do częstego noszenia ;p  ale warto szukać. Sama niedawno trafiłam na ten sklep ostatnio:   a produkują tu wszelkiego rodzaju torebki damskie, ale sprzedają też ciuchy wink

18

Odp: Torebka wizytowa - która?

A to prawda. Często są one tylko na wyjścia. No ale to chyba o to chodzi, prawda?

19

Odp: Torebka wizytowa - która?

Mnie podobają się  satynowe, są bardzo eleganckie.

20

Odp: Torebka wizytowa - która?

U mnie tylko skórzane, inne nie są takie fajne

21

Odp: Torebka wizytowa - która?

Lubię satynowe, koniecznie ecru lub beżowe