1

Temat: Utrata słuchu po antybiotykach

Moja córka straciła słuch w 95% po antybiotykach. Chcę Was uczulić na takie kuracje. Najbardziej szkodliwe antybiotyki, to  aminoglikozydy, uszkadzają one głównie ślimak. Mniej szkodliwe, jednak również zaliczane do leków ototoksycznych to erytromycyna - skuteczna w leczeniu zapalenia płuc oraz wankomycyna, stosowana w zakażeniach i skuteczna wobec gronkowców. Ta ostatnia okazała się szkodliwa dla mojej córki. Szukamy teraz dobrego aparatu słuchowego. czy możecie coś poradzić?

2

Odp: Utrata słuchu po antybiotykach

Cooo?! Oj... sad Przykre to ogromnie. Ludzie nadużywają antybiotyków, lekarze zresztą też dosyć beztrosko je przepisują. I ta utrata słuchu... to nieodwracalne jest? sad

3

Odp: Utrata słuchu po antybiotykach

No niestety. Lekarze nie wiedzieli, że córka jest uczulona na ten antybiotyk.Nie pomogło szybkie odstawienie antybiotyku.

4

Odp: Utrata słuchu po antybiotykach

Ile lat ma córeczka? Przykro mi z powodu tego, co się stało. Mam jednak nadzieję, że dzielnie sobie z tym poradzi.

5

Odp: Utrata słuchu po antybiotykach

Aparaty słuchowe są w bardzo dobrych cenach dostępne normalnie przez internet, zerknijcie na to - [url]http://sklep.poradnia.pl[/url]
I coś takiego zdecydowanie warto mieć - to nie są czasy w których człowiek ma żyć będąc głuchym. Teraz to wszystko wygląda totalnie inaczej. Rozwiązania są normalnie dostępne.

6

Odp: Utrata słuchu po antybiotykach

Najgorsze jest rozregulowanie przewodu pokarmowego po antybiotykach, coś o tym wiem...

7

Odp: Utrata słuchu po antybiotykach

Taka utrata słuchu to może mieć wiele przyczyn i zbiec się w czasie akurat z antybiotykoterapią... Warto to sprawdzić u lekarza i leczyć, zamiast domniemywać, co jest winne.

8

Odp: Utrata słuchu po antybiotykach

Strach brać te antybiotyki....