2,651

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja mam bardzo dobry ponieważ właśnie dzisiaj mam wolne hihi Jeszcze wczoraj w dodatku na moich studiach zaocznych zakończyłam sesję bo wszystko mam pozdawane w 0 terminach to dlatego mój nastrój jest naprawdę bardzo dobry i nie mam się czym nawet przejmować. Tylko mówię wam dziewczynki, że życie jest piękne.

Ostatnio edytowany przez klementyna888 (2015-05-27 17:02:53)

2,652

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Gratulacje smile
Ja dziś też nie narzekam, przynajmniej na razie lol

2,653

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie dzisiaj sennie, czekam tylko na weekend żeby wreszcie odpocząć...

2,654

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Zważywszy na nieprzespaną noc zadziwiająco dobry, ale podobno nieprzespana noc działa jak lampka wina tongue

2,655

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Działa jak lampa wina hihi Musi coś w tym rzeczywiście być bo czasem mam tak, że jeśli po prostu czasem krócej śpię to jakoś jestem bardziej żywa. Ja to dzisiaj mam humor w miarę okej bo do pracy mam na 2 zmianę to wszystko sobie mogłam załatwić w urzędach i na mieście zdecydowanie wcześniej

Ostatnio edytowany przez mysiania (2015-05-27 16:43:35)

2,656

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzisiaj, choć zimno słonko nastroiło mnie odrobinę pozytywniej niż ostatnio. Ostatnio sięgnęłam chyba samego dna ale czuję,że zaczynam się od niego odbijać. Byle koniec zimy jak najszybciej i będzie coraz lepiej. Dużo słonka, zawsze ładuje baterie, także czekam.

Ostatnio edytowany przez Michalinka1814 (2015-07-02 09:12:20)

2,657

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Michalinko... nie czekaj. Zacznij JUŻ więcej się cieszyć i jeśli nie ma powodów, to je sobie stwórz. Uszka do góry smile A jak Ci źle i potrzebujesz się wygadać to przychodź tutaj smile Mi pomaga smile

2,658

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

ja mam dzisiaj średni, cały czas się źle czuję mam mdłości, z powodu ciaży które trwają całymi dniami hmm

2,659

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Taki sobie. Nie narzekam, chociaż czekam tak do 19 żeby zacząć piątkowe odpoczywanie:D

2,660

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja niestety od wczorajszego wieczoru mam bardzo smutny nastrój. Okazało się, że moja ciocia z Gdyni przegrała jednak walkę z rakiem.  W piątek wybieram się na pogrzeb...

2,661

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Przykre...

2,662

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Polecam białe albo żółte kwiaty, najlepiej wyglądają, a nie takie kolorowe, które zupełnie nie pasują do nastroju pogrzebu

2,663

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ogólnie pozytywny wink

2,664

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja mam dzisiaj bardzo dobry nastrój. Wczoraj miałam podły dzień i dzisiaj postanowiłam poprawić sobie nastrój, poszłam na zakupy i kupiłam sobie dwie na prawdę piękne sukienki

2,665

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nijaki jakiś. Za szybko mi dzień minął.

2,666

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dziś parszywy... no paskudny do granic możliwości sad Zdołowana, przestraszona jakaś, beznadzieja totalna... popłakuję tylko po kątach.

2,667

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Wspaniały wink Po miesiacu chorowania, szpitalach, lekarzach, dzieci wkońcu poszły do szkoły i został mi w domu tylko maluszek wiec odpoczywamy smile)

2,668

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Uaa... to ciężką mieliście przeprawę. Odpoczynek Ci się należy smile

2,669

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Prawie wiosenny, czekam tylko niech to błoto wyschnie to wyciągnę rower:)

2,670

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja wczoraj przewlekłam się z koleżanką przez las. Powietrze boskie!

2,671

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A grzyby już są? wink

2,672

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Są, ale to te takie nie na sos.

2,673

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Witam, dopiero się zarejestrowałam na forum, mam nadzieję, miło tutaj spędzić czas, dziś u mnie ładna pogoda i nastrój dobry. Pozdrawiam

2,674

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nastrój mieszany hmm

2,675

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie nawet dobry, rano odezwał się dawno niewidziany kolega:)