126

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

No nie smile A chciałabym  hahaha big_smile

127

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Hahah big_smile Jesteś otwarta smile Czekam z niecierpliwością na opis wrażeń po pierwszej randce nad rybnym stawem.
Ciekawe jakich czułych słówek używa taki Przemek...  Karpiku?  Robaczku?

128

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Pewnie: "Chodź tu rybko na moją wędkę..."

129

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Umówiliśmy się o czwartej rano (ups!) pod moim domem. Podjechał swoim autem i pojechaliśmy nad jezioro. Ja, zupełnie nie mająca pojęcia o łowieniu ryb, musiałam wyglądać przezabawnie, gdy wszystko mi się plątało. Zresztą Przemek miał ubaw po pachy, szczególnie kiedy prosiłam jego, żeby mi nałożył robaki na haczyk (potem już przełamałam obrzydzenie) Patrzyłam na niego z fascynacją, jak zgrabnie i z gracją holuje ryby. Udało mi się złowić tylko kilka małych płotek (oczywiście pierwszą On  musiał sam wyhaczyć, za to w jego siatce pływało już kilka sporych leszczy, linów i innych ryb, których nazw nawet nie znałam. Dzień zapowiadał się fantastycznie. Około godziny jedenastej słonko nieźle już grzało, brania ryb ustały, więc położyliśmy się na kocu, a Przemek wyciągnął kosz z przysmakami na śniadanie. Las pachniał wspaniale, otaczająca nas przyroda, cudowna pogoda i świeżutkie powietrze wywołało u nas nie lada apetyt. Po śniadaniu wygrzewaliśmy się na słońcu i rozmawialiśmy, głównie  żartując z moich umiejętności wędkarskich. Potem nastała ta chwila ciszy, która czasami pojawia się na randkach i on chwycił moją rękę i wtedy pomyślałam: „no nareszcie”... Obróciliśmy swe twarze ku sobie, zbliżyliśmy swe usta, aby się pocałować… i nagle – pipipipipi – „przeklęty elektroniczny sygnalizator brań”. Przemuś podskoczył i natychmiast ruszył w kierunku drugiej wędki zarzuconej na karpia.  Po kilkuminutowym holu wyciągnął ogromnego karpia, a ja z głupią miną patrzyłam na jego rozpromienioną twarz. Cieszyłam się z jego szczęścia, była to jego największa ryba w życiu, choć w duszy przeklinałam tego karpia  - nie mógł poczekać parę minut dłużej z tym braniem? Już byliśmy tak blisko a tu przez tę rybę nic nie wyszło. Na szczęście Przemek rozszyfrował moje myśli: - Nie martw się tak, jeszcze nie raz Cię pocałuję – mrugnął do mnie porozumiewawczo i a ja odetchnąłem z ulgą smile

130

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

"Patrzyłam na niego z fascynacją, jak zgrabnie i z gracją holuje ryby." lol Właśnie wycieram łzy...

131

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Pewnie taki wędkarz to przy 5-kg karpiu przeżywa największe uniesienia wink

132

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Oni bardziej podniecają się rybami, niż kobietami tongue

133

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Portale randkowe, to pułapka, zwłaszcza dla facetów, przeglądacie te
profile, wyhaczacie laski i każda nowa przez moment wydaje się
lepsza i ciekawsza od tej poprzedniej...przez moment, bo za chwile
znów przestajecie się nią interesować i wracacie do tej wyszukiwarki w
której można sobie wybrać kobietę jak produkt w supermarkecie,
łącznie z detalami jak kolor oczu czy włosów-jakby to miało jakieś
znaczenie ten portal  znosi dystans który jest dość
naturalny między ludźmi którzy się nie znają (mało kto podjedzie do Ciebie na
ulicy i zapyta czy masz ochotę, tu często
dostaje się takie propozycje) przez co ludzie zaczynają się traktować
przedmiotowo i instrumentalnie. Taka prawda.

134

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

W wędkarstwie najlepsze jest to, że taki miłośnik haratania rybom gęb w kryzysowej sytuacji, zamiast wrócić z dziwek nad ranem do domu, nad ranem wstanie, weźmie wędkę i pojedzie sobie odreagować, wyciszyć się, uspokoić, przemyśleć. Innych korzyści z wędkowania nie widzę (ok, świeże powietrze), bo do rzek spływają ścieki, więc taka ryba rzeczna nie powinna być targana do domu, chyba że jako odpowiedź na:
- Gdzie byłeś przez cały dzień ?!!!
[img]//papilot.mykmyk.pl/img/300/0/15243920.jpg[/img]

135

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

FAceci dziwni ale babki tez

136

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Internet jest w ogóle mało romantyczny, na zdjęciu trudno komuś wyczytać w oczach coś intrygującego wink

137

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Kiedyś zamiast portali randkowych były swatki, które dobierały ludzi wg podobnych kryteriów, o miłości też mówiło się na końcu albo wcale...

138

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Może i jest mało romantyczny, ale są też mało romantyczni ludzie, a poza tym ma taką dziwaczną właściwość, że (o ile rozmówcy są ze sobą szczerzy) poznajemy ludzi od tej strony, którą w realu skrywają i nie poznajemy od tej, która w realu jest najbardziej widoczna. To tez bywa fajne, dla niektórych. Dla mnie na przykład smile

A skoro oczy osadzone w całości nie sprawiają, że ktoś czuje się zaintrygowany, to wtedy trzeba pokazać same oczy i wymusić zainteresowanie resztą, niech się ktoś zastanawia, dlaczego wycięto z fotografii fragment, który najczęściej się zasłania... czarnym paskiem tongue

[img]//img.urodaizdrowie.pl/wp-content/uploads/profile/22957.jpg[/img]

139

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

To podejrzana fotka tongue

140

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Noszę kwef i nie mogłam tego upublicznić, więc wycięłam ślipie same bazyliszkowe, nie patrz tongue

141

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=niechcemisie]A skoro oczy osadzone w całości nie sprawiają, że ktoś czuje się zaintrygowany, to wtedy trzeba pokazać same oczy i wymusić zainteresowanie resztą, niech się ktoś zastanawia, dlaczego wycięto z fotografii fragment, który najczęściej się zasłania... czarnym paskiem tongue

[img]//img.urodaizdrowie.pl/wp-content/uploads/profile/22957.jpg[/img][/quote]

Kolor oczu masz romantyczny, taki a'la niebo włoskie nad Wenecją... wink

142

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Oczy są bardzo ładne smile Jest w nich taka głębia, zamyślona i tajemnicza wink

143

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Mrrr... kofciane jesteście... i nie zamieniłyście się w kamienne posągi od patrzenia smile

144

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Popatrz mi w oczy i powiedz,że jest miłość smile

145

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

A tak wracając do tematu faceta o którym pisałam, to odezwał się po 2 tygodniach, ominął temat rozmowy telefonicznej, napisał,że pewnie się jeszcze zobaczymy i usłyszymy i że bardzo zadziałałam poezją na jego wyobraźnię, zapytał czy to ja pisałam i pozdrowił... A ja myślę,że gość jest żonaty
i lubi popisać jak żona nie widzi cool

146

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Baaaardzo prawdopodobne.
A ja własnie przeżywam od kilku godzin zafascynowanie nowym obiektem. Och... o jejkuuuu...tu du [img]//emots.yetihehe.com/1/serce.gif[/img] tu du [img]//emots.yetihehe.com/1/serce.gif[/img] tu du [img]//emots.yetihehe.com/1/serce.gif[/img]
Dziewczyny... kompletnie oszalałam na punkcie gościa, którego znalazłam w sieci i nieważne, że nic o nim jeszcze nie wiem oprócz tego, co już wiem... przepadłam... pokazałam go koleżance i uznałyśmy, że się zakochałyśmy obie od razu i sfiksowałyśmy na jego punkcie.
Czyta (och... i to duuuużo... w dodatku TO CO MY), słucha mocnej muzyki, pisze wspaniale, ma poczucie humoru, jest przyjaźnie nastawiony do ludzi, wygląda dobrze i nieważne czy ma kogoś, bo chcemy go obie. Tego mi było trzeba - jakiejś nowej ekscytacji i dzieje się coś, to chyba od czekolady, że w ciągu ostatnich dwóch dni mam tyle wrażeń dzięki ludziom, co kiedyś, zanim popadłam w ten marazm... Ok, to nie od czekolady i nawet ktoś mi zwrócił dziś delikatnie uwagę, że za dużo tych czekolad i żebym potem nie płakała. Po prostu starzy znajomi zaczęli mnie na nowo zaskakiwać, bardzo pozytywnie zaskakiwać i... ostatni raz tak dobrze się czułam kiedy jeszcze Z. był tym Idealnym smile Wiele m-cy temu smile

147

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=subtellna]A tak wracając do tematu faceta o którym pisałam, to odezwał się po 2 tygodniach, ominął temat rozmowy telefonicznej, napisał,że pewnie się jeszcze zobaczymy i usłyszymy[/quote]

To chyba za bardzo nie tęsknił. Albo odcięli mu internet bo nie płacił wink

148

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Przypomniał przypadkiem o mnie wink
Niechcemisie-no nie żartuj, chcesz być w trójkącie? big_smile tak lubisz ? tongue

149

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Z nią? TAK

Choć właściwie to już uzgodniłyśmy, że będziemy się nim wymieniać big_smile Nie pozwoliłabym, żeby jakiś facet nas poróżnił. Kiedy się poznałyśmy, byłyśmy z takimi mężczyznami, że z naszych opisów mogłoby wynikać, że jesteśmy z jednym i tym samym. Dzięki temu tak dobrze się rozumiałyśmy.
Ale i tak wolę ją. Sama przyznała, że byłaby z nas świetna para, a on napisał mi dziś, patrzę na godzinę... wczoraj, że stanowimy ciekawy duet. Mrrr...

A tak na poważnie - nie planujemy się z nim gzić, tylko jesteśmy dziko zafascynowane jak małolaty. Ona jest w związku, ja jeszcze długo nie będę, ale gdybym była lesbijką zakochałabym się w niej.

150

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Znasz go realnie, czy wirtualnie? Słyszałaś jego głos chociaż? smile