1

Temat: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

U mnie to był różowy, przez przypadek bo zrobiłam w domu dekoloryzację włosów i nałożyłam farbę która dała taki okropny efekt! Na szczęście to było w wakacje i nie musiałam się nikomu pokazywać zanim ufarbowałam na normalny kolor;)

2

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

U mnie też różowy wink.

3

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Fiolet wink
i na pasemkach, i jako spód big_smile

4

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

No ja zaszalałam z zielonym kiedyś tak na próbę wink i wyszło "inaczej" nic dodać nic ująć big_smile ale od tamtej pory już się nie bawię takimi kolorami

5

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

pomarańczowy:)

6

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

zielone pasemka kolega mi zrobił sprayem na szczęście zmyły się po paru dniach

7

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

fioletowo złote brokatowe boki włosów na Halloween:)

8

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

pomarańczowe końcówki

9

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

rozowe pasemka od spodu ale na pewno bym musiala rozjasniac bo mam ciemne wlosy ;/

10

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Fioletowo zielone wink nie wiem co mi odwalilo na sylwestra smile

11

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

A ja jeszcze nigdy nie miałam ufarbowanych włosów... i chyba nigdy się nie odważę;)

12

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Zielony! Miałam dwa ciemnozielone pasemka po obu stronach twarzy w szalonych czasach (16 lat... grunge, metal i młodzieńczy bunt).

13

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Ja ostatnio zaprzestałam farbowania, ale kilka lat temu miałam niebieskie włosy:) Wszyscy się za mną oglądali:)

14

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

fioletowe pasemka big_smile

15

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Jestem naturalnie blondynką, w szkole zachciało mi się kruczoczarnych włosów- pół biedy, potem trzeba było to dekoloryzować. Przeszłam przez różowe i mega żarówiasto pomarańczowe włosy i to na dodatek było lato, ani czapki ani opaski bo znowóż mam odstające uszy - koszmar.

Ostatnio edytowany przez oleczkowa89 (2016-03-16 17:31:25)

16

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Ja tak zawsze chciałam spróbować z czerwonym. Kupiłam nawet farbę w tym kolorze, ale mój kochany fryzjer wymieszał mi z jakąś inną i wyszedł kasztanowy. Później próbowałam go (mój dobry przyjaciel) namówić, żeby pofarbował mi na czerwono, ale twierdzi, że mi nie będzie pasować. Może zmienię fryzjera, bo sama się boję farbować smile

17

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

mnie kiedyś wyszedł niebieski o matko nie wiedziałam jak lecieć po 2 farbę a mąż miał ubaw jak niewiem

18

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Elutka 16, zajrzyj na wyszukiwarkę zabiegów , na pewno znajdziesz jakiegoś blisko siebie. Nie kombinuj sama z farbowaniem, bo możesz zniszczyć włosy.

19

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Ja miałam przez przypadek okropny żółty:)

20

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Flamboyage kraków- aktualnie to mam na głowie. Koloryzację zrobili mi u Kaczmarzyka- metoda bardzo ciekawa. Obawiałam się rezultatu, ale wyszło genialnie. Kolor idealny na lato.

21

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Ja miałam taki specyficzny rudy, wpadający trochę w pomarańcz, nie wiem jak się fachowo taki kolor nazywa. Jakiś bardzo szalony to ten kolor nie był w każdym razie dobrze to nie wyglądało i już bym tego nigdy nie powtórzyła, a zejść z takiego koloru też nie jest tak łatwo, bo ciągle ten rudy pigment przebija.

22

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

nie wiem czy można go nazwać "szalonym" ale najbardziej odjechany kolor jaki miała to był rudy smile

23

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

U mnie były to czerwone i fioletowe włosy. Czerwień jak czerwień jeszcze jakoś się przyjęła, choć wszyscy nazywali mnie "ferrari". Ale fiolet już wzbudzał niemałą sensację. Nie lubię się aż tak wyróżniać, dlatego dość szybko się go pozbyłam, zresztą nie za bardzo mi pasował.

24

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

mialam wiele kolorow wlosow w sowim zyciu, przechodzilam rozne etapy buntu smile byly zielone, niebieskie, fioletowe, pasemka zolte, pasemka rozowe, poza ocziwscie rudymi i zwyklymi. nawet siw emialam przez moment, ale nie polecam takiego farbowania bo niszczy wlosy

25

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Miałam czerwone pasemka, ale tylko kilka.
Szału nie było.