26

Odp: fryzura na wesele

Ja lubię rozpuszczone. Może lekkie fale upięte z jednej strony, ale tak bardzo natural? wink

27

Odp: fryzura na wesele

Koniecznie loczki, nawet przy krótszych włosach da się je zrobić!

28

Odp: fryzura na wesele

z długimi włosami można  wiele zrobić. Ja osobiście polecam upięcie  jest to ponadczasowa klasyka która nie wyjdzie z mody.  Ja na swoim ślubie  korzystałam z usług rewelacyjnej fryzjerki żeby nie powiedzieć artystki , która zrobiła mi przepiękne upięcie na bazie warkocza francuskiego. Przyznam się  szczerze że była to moja najpiękniejsza fryzura w życiu i przetrwała w stanie idealnym huczne weselicho big_smile

29

Odp: fryzura na wesele

długie włosy można ładnie ułożyć smile

30

Odp: fryzura na wesele

Krótsze też, pianka i lakier i trochę fantazji działają cuda:)

31

Odp: fryzura na wesele

W necie jest sporo inspiracji:)

32

Odp: fryzura na wesele

Im mniej udziwnień to teraz lepiej.

33

Odp: fryzura na wesele

Dokładnie, klasyka powoli wraca na salony.

34

Odp: fryzura na wesele

ja słyszałam że robią super upiecia na wesele , maja duzo promocji i moze cos ci sie uda trafić smile

35

Odp: fryzura na wesele

Jeśli mogę coś polecić to wiem, gdzie robią niebanalne fryzury ślubne- z racji tego, że salony mają w całej Polsce to można coś blisko siebie znaleźć
Mi osobiście bardzo podoba się ta fryzura z kwiatami w takim jakby warkoczu

Ostatnio edytowany przez bojowa (2015-04-19 12:33:18)

36

Odp: fryzura na wesele

ja lubię falowane, może delikatnie podpięte. ostatnio jak byłam to tylko sobie pokręciłam i było dobrze:)

37

Odp: fryzura na wesele

Uwielbiam warkocze, a wplecione w nie kwiaty wyglądają przepięknie. Dzięki bojowa za profesjonalną poradę.

38

Odp: fryzura na wesele

Super wyglądają takie warkocze, które są dość lekko spięte. Myślę, że warto stawiać na takie fryzury, w których wygląda się elegancko, ale i naturalnie jednocześnie. Może dobrym pomysłem będzie też ich lekkie podpięcie z jednej strony...długie włosy daja tyle możliwości, że trudno jest coś konkretnie wybrać smile

39

Odp: fryzura na wesele

Ja nie lubię tradycyjnych upięć typu koki itd., a nadal często widuje się takie na weselach. Myślę, że dobrym pomysłem są naturalne, delikatne loki, albo jakieś małe upięcie z boku, tak żeby większość włosów była puszczona luźno. Najważniejsze żeby włosy wyglądały w miarę naturalnie, ale lekko elegancko nie tak jak na co dzień.

40

Odp: fryzura na wesele

Jestem za lokami

41

Odp: fryzura na wesele

Loki są ok, ale tylko takie naturalne. Na pewno nie te, które kleją się od nadmiaru lakieru do włosów i żelu

42

Odp: fryzura na wesele

Nie wiem dlaczego ludzie odchodzą od tych loków przcież to loki są najlepsze i to loki zapewniają dobry wyglądad weselny. Naprawdę mi się one podobają i naprawdę one są dobre i ciekawe. Chociaż w sumie jeszcze są inne fryzury, które zapewniają takie dobre ułożenia.

Ostatnio edytowany przez rudatanczy (2015-06-09 15:51:56)

43

Odp: fryzura na wesele

Włosy do pasa ? ojj będzie ciężko ,ale ja bym zrobiła jakiś fantazyjny warkocz albo kłos ,jakoś podpięła u góry, Ja na Twoim miejscu poszłabym do jakiegoś na prawdę dobrego salonu fryzjerskiego z dobrą renomą i tam Ci dobiorą na pewno odpowiednią fryzurę  do Twojej długości włosów;)

44

Odp: fryzura na wesele

mi sie podobaja warkocze smile sa takie dziewczece i eleganckie smile

45

Odp: fryzura na wesele

Może tak z falami... -   długie włosy wyglądają pięknie

46

Odp: fryzura na wesele

To zależy czy dobrze się czujesz na takich imprezach z rozpuszczonymi włosami, czy lepiej nie. Bo nie każda kobieta lubi na przykład tańczyć mając rozpuszczone włosy. Lekko je zakręć, albo podepnij do góry. Albo idź do fryzjerki, będzie profesjonalniej.

47

Odp: fryzura na wesele

Z takiej długości włosami możesz zrobić wszystko. Upiąć , zrobić loki, wyprostować i wile innych. Najlepiej udać się do fryzjerki, która doradzi Ci w czym wyglądasz najlepiej. Powodzenia.

48

Odp: fryzura na wesele

subtellna ta ostatnia fryzura najlepsza! smile

49

Odp: fryzura na wesele

Taka długość do pasa jest najlepsza, bo można z niej uzyskać najbardziej fantazyjne fryzurki. Zdaje sobie sprawę ile z takimi włosami na co dzień jest zachodu, ale chyba mimo wszystko warto. Oczywiście jeśli ktoś się dobrze czuje w długich włoasach. Wracając do weselnym "looków" to mi się najbardziej spodobały.
Nie wiem dlaczego akurat warkocze mnie zaciekawiły bo osobiście mam krótkie włosy, ale to chyba za sprawą jakiejś lekkości i subtelności takich upięć. No i nie można zapomnieć, że jednak fryzurka powinna być dopasowana do stronu. Mam wrażenie że wszelkie warkocze pasują raczej do zwiewnych sukienek utrzymanych w romantycznym stylu, ale może się mylę, nie wiem bo się za bardzo nie znam. Co o nich sądzicie? Mam nadzieję, że podzielicie się swoja opinią!

50

Odp: fryzura na wesele

warkocze ogólnie teraz cieszą się wielką popularnością. Niestety samej sobie czasem ciężko je zapleść dlatego ja proszę siostrę