1

Temat: Szukam towarzystwa na wycieczkę do Wenecji

Może zacznę od początku. Otóż jeszcze miesiąc temu miałam wspaniałego narzeczonego, za którego miałam wyjść za mąż 18 kwietnia br. Wszystko było już ustalone. Sala zamówiona, orkiestra zapłacona. Suknia miała być uszyta jakoś na początku lutego. Jednym słowem wspaniale. Miłość licealna miała przetrwać całe życie. No ale nic nie trwa wiecznie, prawda? Przecież kiedyś musiałam go nakryć z tą .... No i od razu szał, wrzaski, płacz. Stwierdziłam, że nie podaruję i nasze drogi się rozeszły. No i właśnie wylądowałam tutaj, pisząc to głupie ogłoszenie. Sprawa jest prosta: mój były zamówił nam wycieczkę na 7 dni do Wenecji w połowie maja. Bilety już są zabukowane, wycieczka zapłacona. Uznał, że "na znak pokoju" zostawi mi ją, abym się przynajmniej dobrze pobawiła za tę krzywdę, jaką mi wyrządził. No ale nie mam z kim jechać, a nie chcę z przyjaciółmi, bo to dwuosobowa wycieczka, a nie chcę też, aby się nade mną litowali. Także do sedna. Poszukuję kogoś do towarzystwa, który zechciałby mi potowarzyszyć w tej eskapadzie.  Zainteresowane osoby mogą tu pisać, skontaktuję się z wybranymi.

2

Odp: Szukam towarzystwa na wycieczkę do Wenecji

Ehhhh, samo życie... Ale chyba  lepiej, że się to okazało przed ślubem a nie dopiero po....
Gdybym miała z kim zostawić dzieciaki, to chętnie bym się przyłączyła, a tak, to niestety muszę zostać w domu:/...

3

Odp: Szukam towarzystwa na wycieczkę do Wenecji

Koniec końców nie jest do końca takim skończonym draniem ,bo chciał żebyś coś miała od niego na koniec... Powodzenia - niech Ci się  trafi ciekawy towarzysz podróży:)

4

Odp: Szukam towarzystwa na wycieczkę do Wenecji

Dobrze postąpiłaś zrywając z nim, mam koleżankę której narzeczony wywinął podobny nr ale ona i tak wzięła ślub bo zaproszenia były wysłane na 120 osób ludzie prezenty pokupowali, i ona uznała że tak będzie lepiej odradzałam jej ale ona się uparła. Odbyło się huczne wesele dostali mnóstwo kasy zamiast prezentów, szczęście trwało pół roku znowu ją zdradził ale matka jej go nakryła i wywaliła z mieszkania a on w zemście wypłacił całą kasę z wesela i wyjechał z kochanką..Dziewczyna 4 miesiące płakała do pracy nie chodziła załamała się, teraz wraca pomału do równowagi...

5

Odp: Szukam towarzystwa na wycieczkę do Wenecji

Cóż, skoro goście byli ważniejsi od jej własnych uczuć to nic nie poradzimy, ma czego chciała...

6

Odp: Szukam towarzystwa na wycieczkę do Wenecji

Ech... co za... !@#$%
Arachno, życzę udanej wycieczki, choć ja w takiej sytuacji oddałabym mu bilety.

7

Odp: Szukam towarzystwa na wycieczkę do Wenecji

Po co? Żeby się tam wybrał z jakąś lafiryndą? Ja bym wolała wyrzucić niż oddać big_smile

8

Odp: Szukam towarzystwa na wycieczkę do Wenecji

A ja bym mu pokazała, że nie chcę, że mnie nie kusi, że mi nie szkoda stracić niczego co z nim związane.

9

Odp: Szukam towarzystwa na wycieczkę do Wenecji

Skoro jego już nie będą obchodziły Twoje fochy, to mu i tak nie zrobisz tym na złość...

10

Odp: Szukam towarzystwa na wycieczkę do Wenecji

Po co robić na złość? Od takich ludzi należy się odseparować fizycznie i emocjonalnie. Złośliwości tylko sprawiają, że jeszcze więcej się o kimś myśli.

11

Odp: Szukam towarzystwa na wycieczkę do Wenecji

jak się okazał niegodny zaufania, to o czym tu myśleć - i o kim?...
Tacy ludzie nie są warci wspomnienia, co najwyżej trzeba przed nim przestrzegać inne kobiety.

12

Odp: Szukam towarzystwa na wycieczkę do Wenecji

A ja bym pojechała, niech chociaż tyle zrobi dla mnie taki drań...

13

Odp: Szukam towarzystwa na wycieczkę do Wenecji

Wenecja podobno śmierdzi przez te kanały - ścieki.. Ktoś mi mówił, że kojarzy mu się głównie z turkoczącymi kółkami walizek turystów:)