201

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ostatnio oglądałam program, gdzie powiększał sobie facet ok. 40-tki, nie rozumiem dlaczego ryzykował taką operację, skoro do tej pory przez jakieś 20 lat jakoś sobie radził wink

202

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=malinka]Ostatnio oglądałam program, gdzie powiększał sobie facet ok. 40-tki, nie rozumiem dlaczego ryzykował taką operację, skoro do tej pory przez jakieś 20 lat jakoś sobie radził wink[/quote]
Bo zwariował?

203

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Koło 40-tki jest kryzys wieku średniego, chce na siłę udowodnić że jeszcze do czegoś się nadaje, myśli, że większym więcej zdziała, więcej kobiet uwiedzie big_smile

204

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Moim zdaniem to zbyt ryzykowne i naprawdę nie potrzebne no chyba, że w takich patologicznych przypadkach dużo poniżej normy. Bardziej jednak jestem w stanie zaakceptować, że facet bierze preparaty na potencję np. taki Weili z [url]http://www.eroheroes.pl/[/url] niż że sobie powiększa...

205

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Jeśli chce ryzykować, to jego sprawa, sama dotąd nie spotkałam się z takim przypadkiem, żeby było co operować wink

206

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Hihihi, ja spotkałam roll ale potrafił go używać we właściwy sposób, a do tego głos, słowa, spojrzenie, ręce, więc naprawdę, radził sobie świetnie smile

207

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Hmmm.... jak miał wyjątkowo duże ręce to rzeczywiście mogło to uratować sytuację... wink Ale mam nadzieję, że nie byłaś złośliwa dla niego z tego powodu?...

208

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Hahaha big_smile A po cóż by mi były jego duże ręce? Wystarczą sprawne wink Rozmiar oceniłam porównując z tym, co widziałam do tej pory u mężczyzn. A złośliwi byliśmy dla siebie niemal przez cały czas. Dwa tygodnie po nim nosiłam jeszcze sińca po szalenie bolesnym ugryzieniu. Taka pamiątka.

209

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Gryzł bo pewnie chciał Ci zapewnić jakieś mocne doznania mimo jego niedoskonałości wink

210

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ja też uważam, że poddawanie się operacji nie ma sensu. Przecież chodzi o to, żeby podczas współżycia mieć większą sprawność. Moim zdaniem wystarczy np. [url=http://doktorpotencja.com/]Kamagra[/url] - takie tabletki na zwiększenie erekcji.

211

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=niechcemisie]Hahaha big_smile A po cóż by mi były jego duże ręce? Wystarczą sprawne wink Rozmiar oceniłam porównując z tym, co widziałam do tej pory u mężczyzn. A złośliwi byliśmy dla siebie niemal przez cały czas. Dwa tygodnie po nim nosiłam jeszcze sińca po szalenie bolesnym ugryzieniu. Taka pamiątka.[/quote]

big_smile Nie mów, że miał mniej niż 10 cm... i musiałaś zakładać okulary żeby go znaleźć wink

212

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=virg11]Gryzł bo pewnie chciał Ci zapewnić jakieś mocne doznania mimo jego niedoskonałości wink[/quote]
Hahhaaa big_smile Zleję się lol

Nie musiałam szukać ;p i nie jest tak, że mierzę, tylko ocena przychodzi sama w ułamku sekundy, mimowolnie.
To jednorazówka była i tak. Ja chciałam się zabawić (miałam w życiu taki etap, dzięki temu wiem, że to nie dla mnie) on chciał nie wiem, może odreagować rozstanie, nie wnikam, poza tym za 2 tygodnie miał wyjeżdżać za granicę, więc idealne okoliczności. Umówiliśmy się na randkę, było fajnie (najweselsza randka na jakiej byłam), potem na kolejną, jakieś spotkania w gronie znajomych i pewnego razu się stało. Niewykluczone, że alkohol odegrał dużą rolę. Heh... mimo iż się prężył był dość cienki big_smile Było co opowiadać koleżankom. Jego eks do mnie dzwoniła... może chciała mnie uprzedzić, żebym nie czuła się rozczarowana, ale było już po fakcie. Nie odebrałam big_smile

213

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Jak zrobi dobrze ustami i paluszkami, to reszta bez znaczenia tongue Odlot big_smile

214

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Przecież podczas samego aktu wszystko jest ważne: słowa, bliskość fizyczna, dotyk, zapach, dźwięki, uważność kochanka, emocje, namiętność, pożądanie, nie tylko przyrodzenie. No ok, drugi raz bym z nim nie chciała, ale to nie przez rozmiar. I dopóki gryźliśmy się z umiarem też było fajnie, ale to, co mi zrobił na pamiątkę... byłam zła i naprawdę się martwiłam, siniak bardzo długo nie chciał zejść i bolało piekielnie, a wyglądało paskudnie.
Co do robienia dobrze ustami i paluszkami, otwarcie powiem i przecież większość to wie - facet potrafi zrobić jednym palcem takie rzeczy, że opiszę to tym samym co Subtellna słowem - odlot smile No a palec a penis, różnica w rozmiarze jest. Da się? Da się.

215

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Dokładnie tak jak napisałaś-bliskość, czułość i całe pierwsze zdanie. Popieram w 100% smile

216

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Nosz Finao, po dwóch zółtych drinkach to Ty zaczniesz gadać, na razie zręcznie wymijasz Kwiaciarko!

Oplu Zafiro - ja rozumiem, świece z czerwonym winem i te sprawy w takt do jakiejś lasagne czy czego tam, że ykhm "miałaś suto zastawiony stół"; ale co byś powiedziała na wyśmienity "deser" najlepiej czekoladowo-alkoholowo-wiśniowy tort? W tym przenośnym języku dopytam czy optowałabyś na gorzką czekoladę z chilli? Ach te zmienne, wielopłaszczyznowe smaki i aromaty. wink

Cena - od 1 zł. Bierz ile chcesz i kup teraz. Kup na zapas. W promocji jestem. Natomiast sucho analitycznie wyceniałbym go na 8999 zł i 500 punktów Payback. tongue tongue tongue

azalia - my właśnie o "TEGO TYPU" podróżowaniu mówimy, w takiej przenośni, no wiesz... i nie chodzi tu o "lokalizację" - liczy się ilość "miejsc odwiedzonych". tongue

Ostatnio edytowany przez incognito_alt (2015-02-02 01:28:57)

217

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=niechcemisie]I dopóki gryźliśmy się z umiarem też było fajnie, ale to, co mi zrobił na pamiątkę... byłam zła i naprawdę się martwiłam, siniak bardzo długo nie chciał zejść i bolało piekielnie, a wyglądało paskudnie.[/quote]
Powinnaś od razu sprawdzić u lokalnego weterynarza, czy był szczepiony na wściekliznę i różne inne, bo mógł Cię czymś zarazić wink

218

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Weź mnie nie strasz yikes Jak tak przypominam sobie tamten czas, to myślę jednak, że wsączył we mnie nieco głupoty, bo właśnie po nim zaczęłam spotykać się z facetem, z którym NIGDY nie powinnam być.

219

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=incognito_alt]Cena - od 1 zł. Bierz ile chcesz i kup teraz. Kup na zapas. W promocji jestem. Natomiast sucho analitycznie wyceniałbym go na 8999 zł i 500 punktów Payback. tongue tongue tongue[/quote]

Ciągle za drogo-jednak musisz uwzględnić inflację, przy której nawet on (tzn. jego wartość) się zmniejsza wink

220

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Dziewczyny, jest wyjście - zrzućmy się na to cudo, a każda będzie miała swoje "udziały" wink

221

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

No przynajmniej mój nikogo nie gryzie.

Hej Ultrasarkastko, a ilu chłopa musiało by się zrzucać na Twoją?
Mów, mów, to sobie przedzielę na jednostkę i sprawdzę swój zasobnik, chętnie zostanę "udziałowcem". tongue

E-Mila-gro - jego wartość się nie zmniejsza, co najwyżej jego krzywa rynkowa z czasem zmierza ku dołowi, ale wszystko dobrze, póki bessy nie ma. wink

Chciałaś powiedzieć pewnie, że nie masz karty Payback, to zmaiast punktów wtedy odśnieżę te Twoje Za-Ścianki (Wschodnie)?! tongue

222

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=Size_36]Dziewczyny, jest wyjście - zrzućmy się na to cudo, a każda będzie miała swoje "udziały" wink[/quote]
Ble, ja go nie chcę. Wolę sobie kupić czekoladę, dużo czekolad (tak! tak! tak!) do dalszego opłakiwania Z., bo od czekolady dostaję weny. Wolę inwestować w siebie, ale... jeśli którejś z Was zabraknie środków, żeby przekonać się, że nie warto było zostać udziałowcem, to ja chętnie się dorzucę. Dla Was wszystko, dla Was zrezygnuję nawet z tej mlecznej z całymi migdałami.

223

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=incognito_alt]Hej Ultrasarkastko, a ilu chłopa musiałoby się zrzucać na Twoją?
Mów, mów, to sobie przedzielę na jednostkę i sprawdzę swój zasobnik, chętnie zostanę "udziałowcem". tongue[/quote]

Mam ich podać w liczbach względnych czy bezwzględnych..? wink

224

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=incognito_alt]E-Mila-gro - jego wartość się nie zmniejsza, co najwyżej jego krzywa rynkowa z czasem zmierza ku dołowi, ale wszystko dobrze, póki bessy nie ma. wink

Chciałaś powiedzieć pewnie, że nie masz karty Payback, to zmaiast punktów wtedy odśnieżę te Twoje Za-Ścianki (Wschodnie)?! tongue[/quote]

.. a jak bardzo krzywa jest ta krzywa ? Bo nie biorę kota w worku nawet w promocji z odśnieżaniem;)

225

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=niechcemisie][quote=Size_36]Dziewczyny, jest wyjście - zrzućmy się na to cudo, a każda będzie miała swoje "udziały" wink[/quote]
Ble, ja go nie chcę. Wolę sobie kupić czekoladę, dużo czekolad (tak! tak! tak!) do dalszego opłakiwania Z., bo od czekolady dostaję weny. Wolę inwestować w siebie, ale... jeśli którejś z Was zabraknie środków, żeby przekonać się, że nie warto było zostać udziałowcem, to ja chętnie się dorzucę. Dla Was wszystko, dla Was zrezygnuję nawet z tej mlecznej z całymi migdałami.[/quote]
Ja polecam karmelową:) Przy niej zapomnisz o bólu istnienia  wśród facetów, którzy do niczego się nie nadają... wink