576

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Dla mnie włosy nie mają takiego znaczenia, myślę wtedy o konkretnych osobnikach, którzy mi się podobają:)

577

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ja tu kiedyś pisałam o koleżance, która "odrzuciła" chłopaka, bo nie miał długich włosów. Odrzuciła w cudzysłowie, bo chętnie przystawała na jego zalecanie się, przysługi, poświęcenia, przybywanie na zawołanie, tylko nic od siebie za to dać nie chciała.

578

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Przysługi to każda z nas chce, nie ma problemu, jak ktoś jest tak szlachetny, to mogę zaraz mu dać parę zajęć - na początek niech odśnieży samochód i nie śmie pytać o rewanż:)

579

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Pfff... Maxiorka o przysługę przed chwilą poprosiłam i owszem, prośbę spełnił, ale jak zapytałam co za to, odpowiedział, żebym nawet nie pytała. Tak się chłopak ceni lol

580

Odp: Nasze erotyczne fantazje

co to za obgadywanie za plecami?:P
owszem powiedziałem ci tak tongue ale  chodziło o coś innego tongue ja to wiem ty to wiesz tongue i tyle starczy:P

581

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Nie o coś innego, tylko właśnie o to. Przecież nie podaję do publicznej wiadomości Twojego cennika usług big_smile

582

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Pewnie skoczył po piwo i nawet go nie poczęstowałaś?... wink

583

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=niechcemisie]Jak długie te włosy? I czy w rzeczywistości też preferujesz taki typ, czy tu już rozszerzasz zakres wymagań fizycznych dla potencjalnych kandydatów?[/quote]

Najlepiej takie do ramion, a'la Ebi Smolarek 2008 wink

584

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Mi się swego czasu podobali tacy, którzy mieli do połowy pleców smile Miałam ok. 16 lat.
Moja pierwsza młodzieńcza "miłość" miała włosy nieco dłuższe niż ja, a mam długie. Namiętnie całowaliśmy się w deszczu... co chwilę wyciągając z ust moje lub jego włosy lol

585

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Za długie włosy odbierają facetowi męskości ...

586

Odp: Nasze erotyczne fantazje

To zależy, niektórym pasują właśnie tylko dłuższe włosy, dla mnie to ma drugorzędne znaczenie, przecież liczy się ogólne wrażenie wizualne:)

587

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Katasia, jak się ma 16 lat i słucha heavy metalu to taki Viking Warrior jest jak najbardziej męski tongue

588

Odp: Nasze erotyczne fantazje

36 - koniecznie takich 3 nastolatek tuż po wakacjach, po jakimś obozie sportowym dla siatkarek, smagłych i lekko karych, oczywiście ruda z piegami w takim scenariuszu... tongue
Jak chcesz to dołóż jeszcze dorosłą animatorkę wycieczki, siebie i zrobimy sobie taki osobliwy harem shake. smile


Żebyś wiedziała, że wyuzdane Lezbo. smile W tych wyuzdanych fantazjach niczym powyższa, byłbym takim dobrym szejkiem, który nie pyta, nie wtrąca się, ale za to cieleśnie korzysta ze wszystkich swych nałożnic, oczywiście za godziwą i wielodatkową zapłatą.
Po częsci dobrze to sobie wykombinowały arabusy jedne. smile

Zafira - minąłem 30-tkę, nie jestem już zapalczywym człopaczkiem tylko stonowanym samcem, nie rzucam się już jak ten pies na rzuconą kość. Popatrzeć na takie dzieło, taki AKT - chętnie popatrzyłbym... a Ty? Kontestowałabyś?

Ostatnio edytowany przez incognito_alt (2015-02-02 01:55:37)

589

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ale gdyby taka "kość" przysunęła się bliżej, albo przypadkiem usiadła na kolankach to już byś nie tylko obserwował jak myślę?...

590

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Chapnąłby big_smile

591

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Pewnie kazałby jej usiąść obok, bo jest za ciężka, a tak naprawdę to dlatego, żeby miał większe pole manewru wink

592

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=incognito_alt]36 - koniecznie takich 3 nastolatek tuż po wakacjach, po jakimś obozie sportowym dla siatkarek, smagłych i lekko karych, oczywiście ruda z piegami w takim scenariuszu... tongue
Jak chcesz to dołóż jeszcze dorosłą animatorkę wycieczki, siebie i zrobimy sobie taki osobliwy harem shake. smile[/quote]

Harem kontestuję, bo widocznie nie wierzysz w moje możliwości, skoro chcesz mi dodać jakieś asystujące, w tym jedną młodszą.... Uznaję to za złośliwy przytyk do mojej metryki  smile

593

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Hue, hue, hue, hau, hau?
Nie, nie, nie.

Nie przeszedłbym do działania tylko wtedy, gdyby "kości" sobie zastrzegły brak kontaktu, natomiast przy takim normalnym, standardowym probiseksualnym wielokącie z jednym samcem oczywiście... chapałbym. Chapałbym godzinami.

Chcącacałkiemcorazwięcej - ooo! Tu też bardzo ładnie. Krótko co prawda, ale właśnie nawet lepiej.
Spójrz na swoją koleżankę kontestatkorkę. Stać Cię na to i na wiele więcej. wink


Hej kontestatorko. Brawo, wspaniale, co za uberprzekąs. Genialne niczym PRL-owska satyra kabaretowa. Piąte dno. wink
GENIALNE!

Tylko jedna młodsza?
To pewnie ta ruda z piegami, ta to wskoczyła o klasę wyżej przez nadgorliwych rodziców. wink

Ostatnio edytowany przez incognito_alt (2015-02-04 02:27:02)

594

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Jesteś niegościnny.. koledzy też by chcieli się poprzytulać wink

595

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=incognito_alt]
Hej kontestatorko. Brawo, wspaniale, co za uberprzekąs. Genialne niczym PRL-owska satyra kabaretowa. Piąte dno.
GENIALNE!
[/quote]
[quote=incognito_alt]
Chcącacałkiemcorazwięcej (...)
Spójrz na swoją koleżankę kontestatkorkę. Stać Cię na to i na wiele więcej. wink
[/quote]
Nie mam potrzeby doprowadzania Cię do leksykalnych uniesień, a dla własnych potrzeb wyżywam się literacko, eksploatuję, rozładowuję, zaspokajam pisząc co innego i gdzie indziej.
Tutaj chcę sobie po prostu pogawędzić, pożartować, czasem pożalić się, poczytać co mają do "powiedzenia" inni, bo uwielbiam Dziewczyny z forum, bo potrzebuję mieć takie miejsce do swobodnych, lekkich rozmów, kiedy siedzę przy komputerze przed kilkoma otwartymi kartami, a na jednej z nich jest forum.
Hm... najwidoczniej jednak poziom moich wypowiedzi nie jest jeszcze na tyle niski, byś przestał je komentować. Popracuję nad tym... o ile mi się zachce wink

596

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=incognito_alt]Hej kontestatorko. Brawo, wspaniale, co za uberprzekąs. Genialne niczym PRL-owska satyra kabaretowa. Piąte dno. wink
GENIALNE!
Tylko jedna młodsza?
To pewnie ta ruda z piegami, ta to wskoczyła o klasę wyżej przez nadgorliwych rodziców. wink[/quote]

Coś mi mówi, że zamiast działać, na żywo też byśmy się przerzucali coraz to wymyślniejszymi tekstami, aż obie asystentki by sobie przysnęły wink

597

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Gabika - w tym właśnie aspekcie kobieta powinna mnie zrozumieć bez zawahania.

Jaka kobieta chciałaby być dodatkiem, elementem grupy? Czyż to nie dla kobiet byly bajki o wyjątkowych księżniczkach? Ach... ego!

Chcąca - któż by próbował odwieść Cię od Twego standardowego stylu w ogólnym ujęciu?
Ty sobie z koleżankami pisz jak chcesz, ale wiem, że potrafisz więcej niż tylko sucho relacjonować i zamierzam eksploatować to złoże, przynajmniej w ramach zakresu Twych rozmów ze mną.
Jeśli tego potrzebujesz, upij się razu pewnego, nie wiem, zajaraj sobie i dawaj Mała ostro!
Już pokazałaś, że masz jaja, a bardziej precyzyjnie ujmując: pochwę ze stali. Incognito chce tylko, byś poszła za ciosem i nie spoczywała na laurach. wink


36 - bodajże mało analityczny masz ten swój lingwistyczno-przekąsowo-emocjonalny umysł.
Nie obie asystentki, a czworo asystentek by sobie przysnęło. Mówiliśmy o pięcioboku, ale zapewne literacko szybko uśmiercasz kolejne z nich... Terytorialistka z Ciebie, jak ja. smile

Jeśli tysiące polonistek jako żywe płaczą nad Mickiewiczem męcząc tym bogu ducha winną młodzież, to i z naszych wymyślnych tekstów coś mogłoby wyewoluować.

Bylebyś tylko za każdym razem nie zabierała mnie w szczerze pole z krzakami czy też trakty turystyczno - krajoznawcze, zapewne byłbym już w pierwszej trójce.

A tak - jestem daleko za peletonem.

Przynajmniej coś w Tobie łechtam. Niestety nie Twoje juwenalium, ale i łechtanymi neuronami się obejdę. Póki co. wink

598

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Jeśli podaję czyjś przykład to może i jest to sucha relacja, bo czym innym miałaby być? Wczuwam się kiedy coś dotyczy znajomych i dopóki ich dotyczy. Lubię czerpać wiedzę na podstawie prawdziwych przykładów, sytuacji w których uczestniczyłam lub o których ktoś mi opowiedział i dlatego sama je przytaczam.
Poza tym nie potrzebuję w sztuczny sposób do niczego się pobudzać, wystarczą mi emocje, a żeby je wzbudzić... odpowiedni temat lub odpowiednia osoba. Póki co to tylko zniechęciłeś mnie do pisania w tych samych wątkach, w których się udzielasz.

599

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=incognito_alt]36 - bodajże mało analityczny masz ten swój lingwistyczno-przekąsowo-emocjonalny umysł.
Nie obie asystentki, a czworo asystentek by sobie przysnęło. Mówiliśmy o pięcioboku, ale zapewne literacko szybko uśmiercasz kolejne z nich... Terytorialistka z Ciebie, jak ja. smile

Bylebyś tylko za każdym razem nie zabierała mnie w szczerze pole z krzakami czy też trakty turystyczno - krajoznawcze, zapewne byłbym już w pierwszej trójce.

A tak - jestem daleko za peletonem.

Przynajmniej coś w Tobie łechtam. Niestety nie Twoje juwenalium, ale i łechtanymi neuronami się obejdę. Póki co. wink[/quote]

Z gdybania jeszcze nikomu nic dobrego nie przyszło, a potencjalne uczestniczki nierealnego pięcioboku same się wtrącają w niebyt z powodu niesprzyjających okoliczności w tzw. realu big_smile
Niech te neurotyczne wyobrażenia urozmaicą Twój weekend (było nawet kiedyś takie pisemko, pamiętasz?)...

600

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=incognito_alt]Gabika - w tym właśnie aspekcie kobieta powinna mnie zrozumieć bez zawahania.

Jaka kobieta chciałaby być dodatkiem, elementem grupy? Czyż to nie dla kobiet byly bajki o wyjątkowych księżniczkach? Ach... ego![/quote]

W fantazjach im tłoczniej tym lepiej, a w bajkach nic nie było o takich rzeczach? Chyba...? wink