2,626

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

wspaniały, bardzo świąteczny smile

2,627

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

OMG... nie mogę się przetoczyć z miejsca na miejsce tongue

2,628

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Super smile

2,629

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Wrrr.... mężczyzna mi zepsuł, zepsuł aż do płaczu.

2,630

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Cały dzień jestem jakaś senna, a mamy jeszcze dzisiaj wyjść ze znajomymi. Z jednej strony chce się z nimi spotkać, ale z drugiej najchętniej zostałabym w domu.

2,631

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

pozytywny choć bardzo niewyspana jestem...

2,632

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Mimo poniedziałku nawet fajny, bo jutro wolne:)

2,633

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja dobry smile jakoś tak od Nowego roku utrzymuje mi się całkiem fajny nastrój MIMO WSZYSTKO, choć jeszcze w Sylwestra przed północą było tragicznie smile

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-01-05 18:46:56)

2,634

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie dzisiaj sennie. Chyba wybiorę się na jakieś małe, kosmetyczne zakupy big_smile

2,635

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Potrzebuję tusz do rzęs... nie na już, ale chyba też czekają mnie zakupy kosmetyczne. Za to ostatnio poprawił mi się humor po zakupach obuwniczo-odzieżowych i po książce T. Pratchetta "Czarodzicielstwo" smile

2,636

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Pewnie kalosze kupiłaś, bo mamy najwięcej deszczu tej "zimy" wink

2,637

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Botki zimowe, ale żałowałam tego dnia, że nie wyszłam z domu w kaloszach. Było ciepło, byłam autem, a wody było tyle, że ciskały mi się półszeptem niecenzuralne słowa. No po co robić odpływy i sprawną kanalizację burzową, jak można pozwolić deszczom pozalewać parkingi i drogi dojazdowe, żeby ludzie przepływali przez miasto? Taka atrakcja. Wenecja ku....rde.

2,638

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

dziś mam totalnie kijowy humor i dzień.
Dobrze że już jutro jest piątek..

2,639

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Fatalny, tak samo jak przez ostatnie 2 tygodnie bez niego...:(

2,640

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ojjj... Dziewczynki... wydołowałam się za siebie i za całą ludzkość, teraz wszyscy mają być szczęśliwi.
Ag-ness, trzymaj się dzielnie smile

2,641

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Oj, męza mi wywiało na tydzień..
Ale na szczęście wczoraj już wrócił i jestem meeega happy big_smile

2,642

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Na tydzień ojoj a czemu tak aż na tyle? Bardzo dobrze jak wrócił przecież nie będziesz cały czas na niego wyczekiwać hihi Dzisiaj mam bardzo dobry nastrój ponieważ jest czwartek i tylko jeden dzień do piątku i jadę na weekend z moim facetem, więc jestem very happy


Szukasz inspiracji na urządzenie mieszkania, domu lub ogrodu? Wejdź na tego bloga [url=http://www.martar83.e-blogi.pl/komentarze,212010.html]http://www.martar83.e-blogi.pl/komentarze,212010.html[/url]  i znajdź całą masę super pomysłów!

Ostatnio edytowany przez magdula088 (2015-06-08 17:57:29)

2,643

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Udanego weekendu smile
Mi dziś humor zepsuto.... najpierw drukarka, potem były chłopak, na koniec pół kubka kawy z fusami na środku wykładziny... bosko.

2,644

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie ostatnio nieciekawie... wysiadają mi plecy przez co mam ciężko w pracy, bo muszę nosić ciężkie kartony hmm

2,645

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

sad Niedobrze... nie da się tego noszenia jakoś na raty porozkładać?

2,646

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

To praca na akord przy pakowaniu kartek. Trzeba je sobie nanosić, potem odkładać na wysokie palety. Przy tym praktycznie cały czas się stoi, ale w takim "biegu", bo macha rękami itd. Wiadomo, jak to w akordzie... ta sama czynność powtarzana jakieś 4-5 razy na minutę.

2,647

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Hmm... w takim razie pozostaje Tobie Iwonko w jakiś sposób szukać ulgi po pracy. Masażer? Naświetlanie lampą emitującą podczerwień? Są też specjalistyczne pasy:
[url]http://www.bestprezenty.pl/magnetyczny-pas-na-kregoslup-p-3918.html?gclid=CI6V27iZrcMCFcvKtAodaDEA0Q[/url]
lub tego typu
[url]https://megamedic.pl/pl_PL/p/Elastyczny-pas-ledzwiowo-krzyzowy-/258?gclid=CMe4hJSZrcMCFRHHtAodSmcAiA[/url]
Trzeba sobie jakoś pomóc, żeby potem nie było problemów przez to, co teraz musisz znosić hmm

2,648

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Jestem pod napięciem tongue
Jutro szkolenie i praca hmm
Czekam na weekend big_smile

2,649

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Niechcemisię-Kochana jeteś :*
Wzięłam to do ulubionych, bo też mam problem z kręgosłupem hmm

2,650

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja mam bardzo dobry - w końcu trochę wypoczęłam wink