176

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Może gdybyś go ubrał w taką samą sukienkę , to byłby strawny..?

177

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Facet w sukience...? To nie moja bajka...
Schować mu laptop, to sam przyjdzie do łóżka:)

178

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Albo wpadnie w rozpacz, bo nie będzie miał dostępy do gier, czatu, GG itp;)

179

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Wyciągnie z kieszeni super smartfona, ramionami obejmie ukochaną i za jej plecami będzie grał.
Tak jak mój biedny znajomy... na łóżku leżał z jedną, o drugiej myślał, a do trzeciej pisał, podczas gdy pierwsza rozkoszowała się jego fizyczną bliskością, druga za nim tęskniła, a trzecia pewnie myślała, że jak on do niej pisze, to ona coś dla niego znaczy. Nigdy nie uwierzyłabym facetowi, który żeby napisać sms wstukuje najpierw hasło odblokowujące wiadomości.
Co do samych gier, to są sposoby na odciągnięcie faceta, gorzej jak akurat siedzi przy tym na ts big_smile

180

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Ale jaka to jest podzielność uwagi i pamięć, no chyba że wszystkie miały tak samo na imię abo mówił do nich "skarbie" big_smile

181

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Administratorze, a lepiej dla mej wyobraźni wołać: Administratorko!

Otóż po odgórnej wymianie mojego avatara przez Ciebie, nie mogę teraz wgrać żadnego innego.
Gdy tylko to robię, pojawia się mój inicjalny avatar, który zapewne zostanie zaraz usunięty.

Proszę o naprawę sytuacji (a tymczasem możecie podziwiać mój prawdziwy zamysł w ten weekend). wink

182

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Przepraszam, o czym Wy tu mówicie...
Teraz ściągnijcie ozdóbki z tej rzeźby, którąście dłutem nakreśliły i wróćcie do szkicowania.

Zarzucanie grywalności facetowi, hmm.
Po 30-tym razie, kiedy kobieta nie chciała iść na spacer, na aktywności ruchowe zewnętrzne oraz notorycznie malowała swe pazury albo ogłądała na wspólnej, albo tvn style, albo szła na zakupy, jak tu nie grać. Nie wspomnę już o libido niczym u wygasłego wulkanu - tak mówię o damskim libido.

Żeby omawiać takie aspekty trzeba zacząć od wielokrotnie poruszanej przeze mnie pod kątem realcji damsko - męskich, OGÓLNEJ TEORII WZGLĘDNOŚCI.
Pod kątem fizyki relatywistycznej objaśnił nam to Einstein i inne Schrodingery, a my zajmijmy się tym zagadnieniem od strony związków.

Było zatem 1:0 dla dziewczynek, a po moim odbiciu piłeczki jest 1:1.
No więc która wyjedzie z backhanda?

183

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

W moim przypadku to ja jestem tą bardziej aktywną częścią "zespołu"... oczywiście jak już zrobię pełny makijaż big_smile

184

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Czytaj: "on zdąży w czasie Twego malowania się podbić gierkę o 3 levele".

Wszystko jest kwestią udanej kooperacji? Czas jednak weryfikuje i to twierdzenie. Przynajmniej zweryfikował u mnie.

No i jakie tam aktywności proponujesz swemu związkowi?

185

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Zawsze można grać z facetem. O ile ludzie potrafią zachować umiar, to gry komputerowe są fajną rozrywką. Zależy też oczywiście jakie.

186

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Można pograć w gry planszowe,albo w pokera - rozbieranego:)

187

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

To nic nie zmieni.
Znajomość dwojga ludzi w każdej postaci, także związku, zużywa się.

Zrozumcie mnie właściwie - nie szukałem tutaj winnych.
Tak tylko igram z Waszą moralnością i poczuciem winy (ach kobiecość). tongue

188

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Czasem wystarczy od siebie odpocząć, żeby znów było fajnie:) jak zatęsknimy za partnerem to od razu chce nam się bardziej starać...

189

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Zużywa się tam, gdzie nie jest wnoszone nic nowego. Kiedy ludzie się rozwijają i kiedy mają każde własne życie, to uważam, że nie wyczerpie się to, co między nimi.

190

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Zbyt duża wolność w związku daje pole do jej nadużyć, do romansowania, które pewnie i ożywia związek, dopóki go nie zniszczy...

191

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Wolałabym nie korzystać z takich metod "ożywiania". Nawet jeśli poniekąd skuteczne, to niewłaściwe moim zdaniem, coś jak oćpać się amfy, żeby nie czuć zmęczenia, choć są inne metody.

192

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Reguła jest taka, że ludzie wybierają najprostsze rozwiązanie, najszybciej dostępne i najłatwiejsze, ot co...

193

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

sad Prawda, prawda, prawda sad

194

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Ja też wolę proste rozwiązania, ale akurat tu bym się nie zdecydowała na takie...

195

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

[quote=lacarabia]Zbyt duża wolność w związku daje pole do jej nadużyć, do romansowania, które pewnie i ożywia związek, dopóki go nie zniszczy...[/quote]
Trzeba znaleźć kompromis między wolnością a sprawdzaniem, ktoś ma na to dobry sposób?

196

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Single and forever alone. wink

197

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Co za pesymizm, ja bym się tak nie alienowała, to nie leży w mojej naturze...

198

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

[quote=milagro][quote=lacarabia]Zbyt duża wolność w związku daje pole do jej nadużyć, do romansowania, które pewnie i ożywia związek, dopóki go nie zniszczy...[/quote]
Trzeba znaleźć kompromis między wolnością a sprawdzaniem, ktoś ma na to dobry sposób?[/quote]

Sprawdzać tylko od czasu do czasu, i to tak, żeby sprawdzany nie zauważył:)

199

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Finao - pewnie już wiesz, że bawię się swoimi i Waszymi emocjami na tym forum, dlatego potraktuj mnie jak przerywnik - przecinek do tego, co tu nasze praktykantki zalecają. tongue

Jednakże... single i forever alone wcale nie oznacza lonely.
Ja obecnie siedzę właśnie w tej niszy i powiem szczerze, że świat jest pełen możliwości.
Dla każdego coś innego.

Gabika - cóż za upadek moralności niecnaż Ty! wink

200

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Tak, a dla Ciebie te możliwości są blond, rude albo brunetki, każda w innym rozmiarze:)