26

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

[quote=kornelcia]czasem stosuje płynne szklo ślicznie wygładza[/quote]

Pierwsze słyszę, powiedz coś więcej, jeśli możesz.

27

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

wygląda jak bezbarwny lakier ja posiadam z firmy eveline nazywa się płynne szkło i ma za zadanie nabłyszczać i chronić paznokieć jak i lakier. jak nim, pomalujesz to lepiej się blyszczy i masz tak jak by warswe ochronna ale wcale jej nie zauwazasz

28

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Chcę kiedyś spróbować. Odkąd zaczęłam w ogóle cokolwiek stosować jako bazę (czy to odżywkę czy preparat, który ma służyć właśnie jako baza pod lakier do paznokci), nie pomaluję pazurków już na "gołą płytkę" i to nawet już nie ze względu na ich ochronę, choć też, ale głównie dlatego, że różnica jest widoczna gołym okiem jak dla mnie.

29

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Ja sobie wysuszyłam paznokcie lakierami, teraz zawsze przed nimi maluję odżywką

30

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Ja mam w tej chwili pod lakierem Calcium żel z firmy JOKO cosmetics - preparat regenerujący kruche paznokcie. W buteleczce ma  kolor jasnofioletowego bzu, ale na paznokciach wygląda jak przeźroczysta baza. Szybko wysycha na pazurkach i można nakładać lakier, który bardzo dobrze się na tym rozprowadza.

31

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Ja nie używam bazy, ale nabłyszczacza z filtrem UV na paznokcie, jest świetny, utrwala i uszlachetnia kolor:)

32

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

musze wyprobowac ten zel z firmy joko smile

33

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Ja używam odżywki jako bazy, już od roku

34

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

a czy dzięki takiej bazie lakier trzyma lepiej? czy dobrze się maluje po użyciu tej bazy? ile kosztuje baza z wibo?

35

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Nieustająco odżywka new nails, do tego oliwka tej samej marki i wszystko jest w jak najlepszej kondycji. W tym momencie zmiana jest na prawdę spora, paznokcie ładne, zdrowe i estetyczne. I udało się to wszystko uzyskać w na prawdę krótkim czasie.

36

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Osobiście od jakiegoś czasu nie używam gdyż nosze żel, ale wiem że dobrze jest używać bazę aby amortyzowała i chroniła naturalną płytkę paznokcie a w połączeniu z topem utrzymuje paznokcie dłużej w nienagannym stanie. A przecież nie zabiera dużo czasu aby ją nałożyć, za to trzeba uważać z topem w przypadku różnych wzorków.


Wyciągamy do Ciebie rękę  wejdż!

Ostatnio edytowany przez OlekMagda (2015-05-04 15:22:51)

37

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

zwykle nie nakładam, chyba, że mam bardzo mocny kolor, to tak zapobiegawczo, żeby płytka nie zafarbowała. Ale zwykle maluje paznokcie tylko na specjalne okazje smile

38

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Czasami warto usiąść w fotelu i pomyśleć o tego typu sprawach. Fajnie, że są ludzie, którzy chcą się dzielić swoimi doświadczeniami z innymi za pomocą Internetu. Co byśmy bez niego dziś zrobili, ehh…

39

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

[quote=adriana15]a czy dzięki takiej bazie lakier trzyma lepiej? czy dobrze się maluje po użyciu tej bazy? [/quote]

Nie wiem, czy trzyma dużo lepiej niż bez, ale w moim przypadku na pewno paznokcie są wytrzymalsze. Bez bazy są cienkie i łamliwe. Oczywiście baza zapobiega przebarwieniom. Wyrównuje płytkę paznokcia, przez co lakier zdecydowanie lepiej wygląda i to bez konieczności polerowania płytki.

Czy dobrze się maluje? Doskonale, ale warunek jest taki, że musi wyschnąć. Schnie szybko, jednak od razu malować nie można, bo wtedy lakier miesza się z bazą. Nie jest to szczególnie czasochłonne, naprawdę, poza tym dobra baza równomiernie się rozprowadza, co ma wpływ na tempo schnięcia. Właściwie to pomalowanie bazą i nałożenie warstwy lakieru trwa krócej niż nałożenie dwóch warstw lakieru.

40

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Ja częściej stosuję top coat, czyli lakier ochronny na kolorowy lakier

41

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Ja używam pod jaskrawe kolory żeby mi nie żółkły paznokcie

42

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Używam odżywki z utwardzaczem:)

43

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Używam i musi być jak dla mnie z tej samej firmy

44

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

ja używam odżywki do paznokci - potem lakier, potem lakier nawierzchniowy ... trwała i skuteczna pielęgnacja pazurków według mnie...

45

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Żona ma zawsze stosowany podkład na płytkę paznokcia, ale zawsze chodzi do kosmetyczki, która stosuje produkty od

46

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

A ja maluję najpierw odżywką, a potem lakierem

47

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

A ja samym lakierem bo po odżywce zazwyczaj nie chcą schnąć.

48

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Wiadomo, trzeba odczekać, ale ja nie zauważyłam żeby  na odżywce lakier jakoś zbyt długo osiągał stan stały... Jeśli pozwolimy jej dobrze wyschnąć to lakier jej nie rozpuści...

49

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Pewnie zależy od odżywki i lakieru ale u mnie zazwyczaj eksperymentowanie kończyło się zmywaniem paznokci i malowaniem od początku już samym lakierem ;/

50

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Zawsze zabezpieczam paznokcie bazą. Jestem fanką Sally Hansen jak już gdzieś pisałam, więc ze sprawdzonych pasuje mi ta