1,201

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Szkrabea - do blondynki mi daleko, ale nogami może bym powalczył. To co, ona biseksualna była?
Tego o niej nie wiedziałem. Po cholerę zatem walczyła w ten sposób (śmierć, krew) o swego chłopaka?

Zakładając, że jej próżny umysł cechował wysoki egoizm (śmierć i krew jakby to potwierdzają), można przyjąć, że to jest jej zdjęcie: [url]https://www.facebook.com/mgoniewicz[/url] .

Zrobiono ostatnio promocję filmu na tzw. koreańskich hakerów (bo wszyscy wierzymy, że gigant filmowy się ich przestraszył, a informacja "przypadkiem" wyciekła do mediów), dziś robi się promocję na tzw. zabitych starych. Jej tomik może i przeżyje ją samą. Śmierć, piekło, zemsta. Laska by się sprawdziła w Death Metalu...

P.S. A Wy mądralińskie dobrze wiecie, że ciemny kasztan był opisem koloru jej włosów, Wy niegrzeczne. Dziękuję za pouczenie o Piłsudskim - teraz me życie stało się kompletne.

1,202

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

... czyli stałeś się patriotą popierającym sanację...? big_smile Rozwiń tę myśl...

1,203

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Tu macie jegomostka (chyba): [url]https://www.facebook.com/kamil.niedzwiedz[/url]

1,204

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Znam paru w takim stylu, czy powinnam się ich obawiać..? smile

1,205

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Obawiać? Toć to ciota typowa, łatwo manipulowalny zagubiony pod kątem wizji siebie nastolat.

Takich paru znasz?
To teraz nakręć jakiegoś na przestępstwo. Nie tam, żeby dla Ciebie zabijał, ale mógłby chociaż Eurokiosk okraść. wink

1,206

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

P.S. Gabriella - no na pewno popieram dyktatorskie rządy, byleby skupione były wokół rzeczywistego rozwoju naszego kraju, z pominięciem metod ekspansywnych (czytaj Hitler i/lub Czerwoni).

Przewidujesz jakieś nagrody za esej o nasycieniu patriotycznym? wink

1,207

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

W naszej polityce na dyktatora nadawałby się chyba tylko Kaczyński więc długo jeszcze tego ustroju nie będzie...

1,208

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Kaczyński ma dużą determinację, ale jego postura, gestykulacja i sam sposób bycia zdradzają, że jest malutkim chłopcem z wieloma uchybieniami (zaczynając od wzrostu) do podreparowania poprzez fakt posiadania władzy nad ludźmi.

Piłsudski może i był ok.
Spośród mi znanych nie widzę dla Polski żadnego dyktatora na czas obecny.
Wedle mnie - ja byłbym dobrym, ale mojego stylu myślenia świat jak narazie by nie uciągnął psychicznie. tongue

Sądzisz, że Ty byś się nadawała na dyktatorską Władczynię Polaków?

1,209

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ja mam za miękkie serce, nie potrafiłabym uciemiężać ludu:)

1,210

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ale wiesz, że kto ma miękkie serce musi mieć twardy tyłek... tu trzeba potrenować albo utwardzanie serca albo pośladków (trening mięśni, klapsy albo bolesne doświadczenia - do wyboru, choć ta ostatnia opcja często bardziej utwardza serce niż zadek).

1,211

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Mam nadzieję, że ludzkość kiedyś dojrzeje do bezpaństwowości, znikną granice, urzędy i absurdy, na które idą teraz pieniądze z naszych podatków

1,212

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

(wyobraź sobie, że klepię Ciebie po plecach Ściano Wschodnia)
Nooo, ale lepiej napij się ze mną wódki, bo świat także i na Ciebie nie jest jeszcze gotowy.
Chyba, że masz ochotę skończyć jak JFK, to walcz. Ja tam przez życie chcę przemknąć się po cichu i ukradkiem, bez rozgłosu. Można dłużej pożyć i bardziej szczęśliwie.

Niechciajka - u facetów jest jeszcze jedno co można rozważać w kwestii twarde/miękkie. Tyle ośrodków krwioobiegu... No to teraz rozważmy - co najlepiej mieć twardego, a co miękkiego?!

Kalinka01 - to proste. Decydent nigdy nie wykonuje zadań osobiście. Zawsze ma dźwignie do wskazanych robót. Wyobraź sobie jakie to łatwe rozkazać: czas pozbyć się Żydów, jednocześnie nigdy nie zabijając ani jednego, ani nawet nie patrząc na to. Dałabyś radę. Trening czyni mistrza.

1,213

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Myślisz że każdy z tych dyktatorów, których znamy z historii zupełnie nie miał sumienia i w głębi duszy nie był przerażony własnymi decyzjami, które  niosły śmierć tysiącom ludzi?

1,214

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Po raz pierwszy (i mam nadzieję, że jedyny) przyznam temu człowiekowi rację. Nie tylko bywa tak, że tyran nie ma bezpośredniego kontaktu z owocami swojej tyranii, ale czasami nawet jego udział ogranicza się ledwie do zatwierdzenia czyjegoś pomysłu na rasowe oczyszczenie czy inne zło.
Oczywiście są psychopaci, którzy lubują się w patrzeniu na krew, ale innym wystarczą suche liczby.

Taka myśl mi do głowy przyszła... temat wątku "Najdziwniejsze miejsca na seks", a Wy tu o hmmm... historycznych politykach, więc raz jeszcze zastanowił mnie fakt istnienia puffów w obozach. To jest dopiero dziwne miejsce na seks.

1,215

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Jeśli przyjąć że obóz czynił z człowieka poniekąd zwierzę to tu instynkt był zupełnie na miejscu..

1,216

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A podobno miało to zapewniać namiastkę normalności w celu zwiększenia wydajności, czy jakoś tak.

1,217

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Dom publiczny i normalność... - mi to się jakoś gryzie...:)

1,218

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Że niby potrzeby seksualne mogły zostać zaspokojone. Naturalne, ludzkie potrzeby. Też bym tego normalnością nie nazwała.

1,219

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ale pewnie najczęściej korzystały z niego władze obozu, a z więźniów tylko zasłużeni...?

1,220

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Myślę, że człowiek ma podobne potrzeby na wolności i w niewoli, tylko w tej drugiej sytuacji można nimi dowolnie sterować tworząc pewien wynaturzony system "motywacji". 90% mężczyzn pewnie się na to nabierało.

1,221

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Można jednak powiedzieć że nie wszystkiego odmawiano tym więźniom:)

1,222

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Z dziwnych miejsc wymienię przystanek, o 5.00 rano jesienią:)

1,223

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

JaKalinkaKaJa - przecież wyższość idei / religii / względów gospodarczych nad humanitaryzmem przy zachowaniu dźwigni wykonawczych dostępnych dla dyktatorów nie jest najgorszą dewiacją. No bo co w końcu kurczę bladę (jak powiedziałby Mikołajek), pierwszy z brzegu przykład to kobiety noszące Emu albo Huntery... albo posiadaczki kotów czy wielbicielki ekskursji religijnych na kolanach. tongue

NiechcesięTobie - nadzieja matką głupich. Ty się tutaj tak zamaszyście nie antytezuj do mnie w ujęciu ogólnym. W miarę postępowania procesu zapoznawczego przyznawałabyś mi rację częściej, ale się obraziłaś jakoś na samym starcie mojej wielokrotnie przerywanej przygody z tym babskim forum. Jak to baba - pewnie o nic, a ja jako facet wyjątkowo nie udowodnię Tobie bezpodstawności Twojego zachowania. Lubię Twoje "bo nie". tongue

No a wracając do twarde / miękkie; w trzecim odniesieniu...
Bez mojego Trzeciego Odniesienia nie mógłbym żyć. Jest to autentycznie przyjaciel mężczyzny. Jakimż smętem byłoby to i tak już nadość czasami nieprzyjazne życie, bez męskiego Trzeciego Odniesienia. Jakże fatalne jest życie eunuchów czy jak ich tam zwą.

Hierarchia jest taka - trzeba mieć w kolejności od najważniejszego: twarde Odniesienie, twarde serce i twardy tyłek.

Kontynuując myśl przewodnią Niechcącej - zastanawiałbym się czy taki puff (dzięki za nowe słowo) jest najdziwniejszym miejscem na seks, czy może najbardziej naturalnym. wink

1,224

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Naturalnym? Najbardziej ?! Dla tych, którzy mają większe wymagania niż tylko zaspokojenie chuci, miejsce odgórnie wyznaczone do uprawiania seksu nie będzie najbardziej naturalnym. I to bez względu na to, czy mieści się na terenie obozu czy w nocnym klubie.

1,225

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ci bardziej wymagający woleliby pewnie przytulny zakątek za drutami obozu, ale jak wiadomo obóz takich szybko eliminował lub brutalnie  przyginał do swoich reguł..