251

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Tusia to popatrz koniecznie w aptekach, ja własnie kupiłam taki zestaw z miniaturkami w prezencie

252

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja po raz kolejny plussssz uro comfort, niestety obecna pogoda mnie prześladuje, wilgoć, chłód masakra a pęcherz ma już też dosyć.

253

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Tusia, kaweczka dobrze doradza. Też widziałam i to w mega promocyjnych cenach. Warto z tego skorzystać big_smile

254

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Promocyjnych? Gdzie i za ile? Chętnie zrobiłabym zapas. smile

255

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Też się chętnie dowiem jaka to promocja i gdzie?

256

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

popatrzcie w aptekach, u nas w większości były wink

magaTA, to bierz go bez względu na pogodę, profilaktycznie, a nie dopiero aż się coś zacznie dziać. To preparat nie tylko na zapalenie pęcherza, ale pomoże Ci tez zadbać o prawidłową florę bakteryjną dróg intymnych.

257

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Kupiłam sobie dzisiaj kozaki. Przyszła zima to trzeba było sobie sprawić nowe big_smile

258

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Dzisiaj byłam w biedronce i kupiłam sobie kilka blach do ciasta - głównie to keksówki, ale jedną prostokątną też udało mi się zdobyć, więc jestem w pełni zadowolona.

259

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

[quote=kaweczka]popatrzcie w aptekach, u nas w większości były wink

magaTA, to bierz go bez względu na pogodę, profilaktycznie, a nie dopiero aż się coś zacznie dziać. To preparat nie tylko na zapalenie pęcherza, ale pomoże Ci tez zadbać o prawidłową florę bakteryjną dróg intymnych.[/quote]

A czy w formie musującej tez ma takie działanie?

260

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

[url]http://www.plussszcare.pl/#zastosowanie[/url] tutaj warto sobie poczytać na jego temat. Hmm kaweczko może faktycznie racja, biorąc profilaktycznie można zapobiec zapaleniu i nie męczyć się bez sensu. Przy okazji dajemy organizmowi witaminek na te trudne dni.

261

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Kupiłam krem ochronny przed wiatrem i mrozem. Trzeba dbać o buźkę big_smile

262

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Buuuty big_smile i trochę ciuchów wink
golfik szary i spódnicę do ziemi

263

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Przechodziłam dzisiaj obok sklepu z używaną odzieżą a tam wietrzenie magazynów i każda rzecz za 1 zł big_smile Kupiłam sobie bluzeczkę i dwie torebki a mamie sweterek smile

264

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

A ja właśnie widzę, ze muszę zdjąć ze ścian dwa kalendarze i nie mam nowego, no niech to... a mam dwa, bo jeden kupiłam dlatego, że trzeba, a drugi, bo w empiku wyprzedawali za złotówkę w lutym chyba big_smile

265

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Przecież kalendarz masz w telefonie, zawsze pod ręką:)

266

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Prawda, ale na ścianie jest ozdobą... lubię popatrzeć na ładne miejsca na świecie.
Kupiłam małą czarną z rękawami 3/4. Prosta, bez udziwnień.

267

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Mała czarna zawsze się przyda smile Wystarczy pozmieniać dodatki i wygląda zupełnie inaczej, więc jest bardzo uniwersalna smile

268

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Właśnie o to chodzi smile Kusiła mnie bardzo pewna czarna koronkowa, ale uznałam, że ta będzie bardziej uniwersalna i koronkowa znajdzie się w szafie jeśli gotówki będzie więcej. Względy praktyczne przeważyły big_smile

269

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Beżową bluzkę z rękawami 3/4 i białą koszulkę z czarnym nadrukiem. Pasek do spodni, bo kupiłam spodnie, które w trakcie chodzenia zsuwają się z tyłka i musiałam kupić pasek, który założyłam OD RAZU!

270

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja ostatnio kupiłam sobie nowy kostium kąpielowy

271

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

I przypomniałaś mi, że ja nie mam żadnego. Te co miałam zaginęły przy przeprowadzkach, wraz z resztą rzeczy pozostawionych u byłych.

272

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

[quote=niechcemisie]Beżową bluzkę z rękawami 3/4 i białą koszulkę z czarnym nadrukiem. Pasek do spodni, bo kupiłam spodnie, które w trakcie chodzenia zsuwają się z tyłka i musiałam kupić pasek, który założyłam OD RAZU![/quote]

O, to chyba schudłaś? smile

273

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Niestety nie. Kupiłam za luźne spodnie. Tzn. wydawały się dobre, ale podczas chodzenia obsuwają się.

274

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

A mój ostatni zakup był trochę większy, ale warto było ;p mianowicie kupiłam nowy rower, miejski: [url]http://www.bikeatelier.pl/rowery/rowery-miejskie/rower-maxim-mc-1-6-7[/url] i już nie mogę doczekać się początku sezonu. Mam już dość siedzenia w domu, fajnie, że wiosna idzie.

275

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

[quote=niechcemisie]Niestety nie. Kupiłam za luźne spodnie. Tzn. wydawały się dobre, ale podczas chodzenia obsuwają się.[/quote]

To teraz możesz bezkarnie przytyć smile