226

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Ale jak jesteśmy zakochani to wady ukochanego nas rozczulają wink

227

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Oj chyba nie wszystkie smile Mnie np. drażni rozrzucanie rzeczy, brak porządku, sama na to zwracam dużą uwagę...

228

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Jak ktoś jest daleko, to zawsze wydaje się piękniejszy, szlachetniejszy, pozbawiony wad wink

229

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

ale ja jestem swiadomy jej wad i tego ze jej zależy i tak przewyższają wady

230

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Chyba zalety..? smile Inaczej jaki byłby sens o nią walczyć? tongue

231

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

no taki mały błąd nie ,,zależy" miało być a właśnie zalety

232

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

A z wad jakie są u niej najbardziej widoczne?

233

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

hhhmmmm w czasie okresu jest nieznoszna:) wszystkie jesteście nieznoszne podczas tych dni ale to jest wyjątkowo groźny przypadek bez kija nie podchodzić:) i druga wada to jest to ze zawsze ma racje smile nawet jak nie ma racji to patrz punkt pierwszy:)

234

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Nieprawda, wcale nie jesteśmy groźne, tylko trzeba mieć do nas odpowiednie podejście wink

235

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

ta podejście z kijem i kombinezonie ochronnym i dodatkowo ochraniacze na klejnoty tongue
nawet jak człowiek by wam nie współczuł i jak nie wspierał w tych trudnych dla was chwilach to i tak narażony jest na ciągły atak z byle powodu

236

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Bo nie lubimy jak jest nudno, jakbyście nam zapewniali dużo rozrywek to byśmy nie narzekały wink

237

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Spokojem i  cierpliwością wszystko zniesiecie, nie macie innego wyjścia:)

238

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Phi... ja też mam zawsze rację, a się ze mną dogadujesz. To nie jest wada... TO JEST DAR. Takie kobiety są... Wybrane przez Wyższe Cośtam i naznaczone wszechwiedzą i niepodważalną racją i to jest jak każdy dar męczące, ponieważ zwykły człowiek nie może tego zrozumieć.

239

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Ale chyba nie chciałbyś żeby Twoja dziewczyna była tak samo oschła i konkretna jak kapral w wojsku albo prostolinijna jak koledzy, z którymi idziesz na piwo? Co  by było gorsze, sama nie wiem?

240

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Przyzwyczajaj się, bo po ślubie będzie jeszcze gorzej wink

241

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

A jak wejdzie w etap menopauzy to już po Tobie brachu...

242

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Przestańcie, bo jeszcze nasz Maxiorek zmieni orientację ze strachu:)

243

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Spokojnie smile nic mnie nie przestraszy:) niechcemisie tak specjalnie gada:P zazdrosna jest smile  chciała by być na miejscu mojej ukochanej tongue no ale sorki niechcemisie miłość nie wybiera tongue nie odwzajemnię twych uczuć smile

244

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Ale dałeś kosza koleżance big_smile  Nie wiem czy się szybko pozbiera...
A jak tam Twoja jedyna? Nadal jesTeście w kontakcie?

245

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

ona silna kobita jest:P pewnie juz lata za innym smile
kontakt ostatnio troszke osłabł ...ma problemy ale to było do przewidzenia...i teraz tak mniej sie odzywam by przypadkiem rykoszetem nie oberwac

246

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Kto ma problemy? Za jakim innym jak ja świata poza Zdeidealizowanym nie widzę? Co było do przewidzenia?
Co do braku wzajemności to cieszy mnie, że nie odwzajemniasz moich uczuć, bo czułabym się źle gdybyś nie trawił mnie do tego stopnia co ja Ciebie big_smile

247

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Zachowaj spokój i cierpliwość, to zaowocuje na wiosnę;)

248

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Maxiorek]ona silna kobita jest:P pewnie juz lata za innym smile
kontakt ostatnio troszke osłabł ...ma problemy ale to było do przewidzenia...i teraz tak mniej sie odzywam by przypadkiem rykoszetem nie oberwac[/quote]

Jakie ona może mieć naprawdę poważne problemy? Dorosłe życie jeszcze jej za bardzo nie dotyczy, a złamane serce w końcu się poskleja wink

249

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

hmmm na przykład problemy ze zdrowiem ...chcą ja ze szkoły wyrzucić?? to nie poważne rzeczy?

250

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Poważne, bardzo poważne, ale życie uczy tylko przez doświadczenia, które są dotkliwe. To z czego da się łatwo wyjść nie jest wystarczającą nauczką. Nie można jej wiecznie prowadzić za rękę, tak jak robiłeś to kiedyś. Musi stać sięsamodzielna.