376

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Kosmetyki z serii siarkowa moc: maseczka i krem matujący. Rewelacja:)

377

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

ostatnio kupiłam antyperspirant garnier mineral i dwa obłędnie pachnące żele pod prysznic Luksja:)

378

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

krem oliwkowy do rąk smile oraz pomadkę

379

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

kolejna dawkę olejków big_smile

380

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

krem ziaja z kozim mlekiem, koleżanka bardzo sobie chwali:)

381

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Krem pod oczy vichy idealia, bo mi się skończył. Jeden z moich ulubionych kosmetyków nawiasem mówiąc. smile

382

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Kupiłam dwie kule musujące do kąpieli z bransoletką w środku big_smile

Ostatnio edytowany przez Iwona-bloguje (2014-10-28 17:15:04)

383

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A ja zaryzykowałam nowość od Garniera - antyperspirant Neo, o takiej przyjemnej formule suchego kremu. Skusiła mnie informacja, że zawiera aż 80% składników pielęgnacyjnych. Powiem Wam szczerze, że jestem miło zaskoczona tym zakupem. smile

384

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A ja ostatnio kupiłam sobie świetny krem nawilżający. Zamówiłam w Internecie, bo akurat jest w promocji, a słyszałam, że jest bardzo dobry. smile
[img]//www.floslek.pl/db/prod_wpis_photos/688b3a249c.jpg[/img]

385

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=a_grestowa]A ja zaryzykowałam nowość od Garniera - antyperspirant Neo[/quote]
Zwróciłam na niego uwagę na półce sklepowej i zaciekawiła mnie jego konsystencja no i postanowiłam go zakupić. Ładnie pachną tyle póki co mogę powiedzieć - jutro pójdzie w ruch. smile

386

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=Tusia][quote=a_grestowa]A ja zaryzykowałam nowość od Garniera - antyperspirant Neo[/quote]
Zwróciłam na niego uwagę na półce sklepowej i zaciekawiła mnie jego konsystencja no i postanowiłam go zakupić. Ładnie pachną tyle póki co mogę powiedzieć - jutro pójdzie w ruch. smile[/quote]

...i nie zostawia śladów na ubraniach!

387

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Kupiłam zestaw produktów Ziajki z serii "liście oliwki": krem + płyn dwufazowy smile

388

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Odżywkę Syoss w sprayu... zobaczymy co to jest.

389

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=Hagia]
...i nie zostawia śladów na ubraniach![/quote]

Przede wszystkim pielęgnuje. Naprawdę pielęgnuje skłonną do podrażnień skórę. Nie jest zaczerwieniona, nie piecze, jest po prostu zadbana i zaopiekowana. O to chodzi. smile

390

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Z tej odżywki jestem zadowolona. Teoretycznie jest do mocno zniszczonych włosów, choć ja takich nie mam, więc trudno mi ocenić efekt, ale sprawdza się jako odżywka ułatwiająca rozczesywanie i nadająca połysk oraz miękkość. Ma ładny, słodki zapach i jest wygodna w użyciu (spray).

391

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Kupiłam tylko krem do twarzy chroniący przed wiatrem i mrozem smile Mam taki nadmiar produktów, że teraz jedyne moje zakupy to będą chyba tylko płatki kosmetyczne big_smile

392

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

szampon do włsów Alterra

393

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Mgiełkę samoopalacjącą z St.Moriz i specjalną rękawicę do aplikacji wink sprawdzone i godne polecenia

394

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A powiedz czy wygodnie jest używać takiej mgiełki bo wiem ze St.Moriz to naprawdę świetna firma smile i mają ekstra samoopalacze ale z mgiełkami zawsze miałam problemy bo często zostawało mi coś na dnie i nie mogłam już tego użyć poza tym pozostawiały mi smugi na ciele sad Pytam bo do tej pory miałam tylko kontakt z balsamami opalającymi smile

I ja dziś zakupiłam sobie szapon do włosów i krem do ciała Cocoa Butter <3 bo stary się już skończył big_smile

395

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Sasetka, a używasz rękawicy do aplikacji ?
Bo ja właśnie dzięki niej nie mam smug, no i się dłonie nie brudzą.
Aplikuję ją w ogóle dzień przed, przed spaniem. Czekam 10-15 minut i się kładę spać
A co do mgiełki, jakoś nigdy nie miałam problemu by mi coś na dnie zostało.

396

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja kupiłam maskę do włosów Kallos jagodową, bo mnie zapach skusił. Nie używałam nigdy tych masek jako... maskę smile zawsze jako odżywkę do spłukiwania. Tak się w salonie nauczyłam i tak mi zostało. Zresztą jako maski wcale nie są takie super, ale naprawdę ułatwiają rozczesywanie, a że włosy mam niemal po pas, bez odżywki nie da rady.
Do tego przy okazji, jako że to zakupy internetowe w e-zebra, pomadkę ochronną, puder, płyn do skórek i kilka akcesoriów.

397

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Płatki kosmetyczne, płyn do higieny intymnej.

398

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Niechcemi się ja je za to lubie, że są baaardzo uniweralne wink i można je i tak i tak.
może zależy którą maskę używasz? Bo np placenta jako maska była genialna i lepsza niż jako odżywka

ja kupiłam psikadełko do włosów z olejkami z palmolive

399

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Właśnie placenty nie miałam, tzn. była raz użyta na moich włosach w salonie, ale sama upodobałam sobie Latte, a teraz zamówiłam Blueberry. Tej nie będę trzymać na włosach, bo jest przeznaczona do suchych, a ja mam przetłuszczające się. Ogólnie "boli" mnie fakt, że prawie wszystkie przeznaczone są właśnie do włosów suchych.

400

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Bo chyba te z reguły mają problem z nawilżeniem.
Ja sobie z przetłuszczającymi poradziłam, dzięki wodzie brzozowej.
Zaczęły mi strasznie lecieć, a ona wzmacnia cebulki.
Przy okazji właśnie działa na przetłuszczające.
Myłam co 2 dni, teraz myje co 3 big_smile