76

Odp: Nowości kosmetyczne

Z nowości mogę polecić z Garniera Miracle 40+ wink Krem już przy pierwszej aplikacji wizualnie zmniejsza zmarszczki.
Przy okazji jest trochę w stylu kremu bb, dzięki czemu nie trzeba używać podkładu.
Moja mama jest z niego bardzo zadowolona

77

Odp: Nowości kosmetyczne

Doszły dwa lakiery do paznokci Wibo wink

78

Odp: Nowości kosmetyczne

Jeśli chodzi o zmarszczki aktualnie pod poranny makijaż stosuję vichy liftactiv supreme. Mam pełne zaufanie do tej marki. Kończąc stosowanie poprzedniego kremu na noc teraz przeszłam na tryb dzienny i stosuję ten krem.

79

Odp: Nowości kosmetyczne

I jak wrażenia ze stosowania? Rzeczywiście warto po niego sięgnąć? Jak zachowuje się skóra?

80

Odp: Nowości kosmetyczne

Ostatnio przeczytałam w jakiś artykule w internecie że duże firmy kosmetyczne dodają do kosmetyków szkodliwą chemię. Dodawane są na przykład  pestycydy. Czy sanepid i inne służby pozwalają na takie rzeczy czy to jest robione nielegalnie?

81

Odp: Nowości kosmetyczne

Odkryłam preparat na trądzik,  popularny wśród nastolatków oraz dorosłych, którzy również borykają się z problemem trądziku.

82

Odp: Nowości kosmetyczne

a może ktoś zna Garniera Miracle ale w wersji 50+? Jest tak samo dobry? Może bym mamie na mikołaja kupiła?

83

Odp: Nowości kosmetyczne

Większość nowości jakie pojawiają się na rynku bardzo szybko są dostępne . Warto jest szukać wszelkich nowości tu i ewentualnie poczekać, aż się pojawią, bo tutaj mają zawsze bardzo atrakcyjne ceny, co się oczywiście bardzo opłaca wink.

84

Odp: Nowości kosmetyczne

[quote=a_grestowa]I jak wrażenia ze stosowania? Rzeczywiście warto po niego sięgnąć? Jak zachowuje się skóra?[/quote]

Vichy wg mnie to bardzo dobra marka i byłam zadowolona z każdego z ich kremów. Ten działa rzeczywiście liftingująco - czuję, że moja skóra jest bardziej napięta i jest nawilżona. No i  wydaje mi się, że działa matująco.

85

Odp: Nowości kosmetyczne

Tak, tak już mam. smile Wprawdzie dopiero od dwóch tygodni, ale nie żałuję szepnięcia na ucho Mikołajowi, bo jestem naprawdę zadowolona. Wprawdzie na właściwe efekty trzeba chwilkę poczekać, ale już widzę po zachowaniu skóry, że był to dobry wybór. smile

86

Odp: Nowości kosmetyczne

Świetny żel pod prysznic ma HB, i tutaj widać zdecydowaną odmianę po dłuższym stosowaniu. Po prostu sama skóra robi się zdrowsza i ładniejsza. Nie jest to efekt widoczny natychmiast, tylko po czasie, ale docelowo można uzyskać coś całkiem fajnego. Czasami się zdarza, że myję nim również włosy.

87

Odp: Nowości kosmetyczne

ja uwielbiam testować nowości kosmetyczne, często zamawiam je na stronie: [url]http://lapuella.pl[/url] , jest tam dosłownie wszystko o czym kobieta marzy smile ostatnio kupiłam sobie nowy lakier do włosów i jest świetny, dużo lepszy od tego co miałam wcześniej, dużo dłużej utrzymuje mi włosy i do tego nie zostawia śladu na ubraniach smile idealny, szczególnie, że teraz mam niedługo wesele znajomych, także przyda się na pewno, zastanawiam się nad kupnem również jakiegoś fajnego tuszu do rzęs, co mi możecie polecić ?

88

Odp: Nowości kosmetyczne

Świetne kosmetyki do paznokci ma new nails - szczególnie odżywkę czy oliwkę, zdecydowanie pozwalają na utrzymanie paznokci w zdrowiu - przy systematycznym stosowaniu. Efektu nie widać od razu - wymaga on czasu, ale w kolejnych dniach poprawa jest widoczna.

89

Odp: Nowości kosmetyczne

Ja z nowości mam balsam FA, odżywkę Sally Hansen i podkład AA. Teraz poluję na cienie do powiek od makeup revolution - podobno są bardzo trwałe i mają mocny pigment. Ja codziennie maluję oczy niestety moje cienie są tak słabe, że po kilku godzinach musze poprawiać makijaż sad
Od dawna szukam nowych cieni i czytałam o makeup gdzieś na blogach. Mam nadzieję, że okażą się naprawdę trwałe.

90

Odp: Nowości kosmetyczne

Z nowości spodobał mi się rozświetlacz Lirene, ale nie miałam okazji go używać.

91

Odp: Nowości kosmetyczne

Uwielbiam kosmetyki sprzed lat i reklamy telewizyjne. Pamiętam wszystkie! big_smile

92

Odp: Nowości kosmetyczne

pamiętne kosmetyki lat 90 używało się bo innych nie było

93

Odp: Nowości kosmetyczne

Reklamy najlepsze wink. Swoją drogą ciekawe jak wyglądał skład tych kosmetyków - wtedy się jeszcze tym nie interesowałam.

94

Odp: Nowości kosmetyczne

Od dziś do 20.03 można kupić kosmetyki i suplementy diety bez kosztów dostawy - tutaj:

[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-w-elfrodo-pl[/url]
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-w-fasklep-pl[/url]

Ostatnio edytowany przez milagro (2016-03-18 16:59:17)

95

Odp: Nowości kosmetyczne

Bardzo fajne zdjęcia to są usługi które od nie dawna są na naszym polskim rynku widziałem w takiej jakości świadczone. Cieszy mnie, że takie portale z artykułami potrafią tego typu perełki w jakimś stopiu wychwycić. Szczerze mówiąc nie próbowałam jeszcze ale czytałam wiele dobrych opinii na ich temat. Jak ktoś próbował to niech da znać czy warto je brać smile

Ostatnio edytowany przez patrykmalec (2017-05-08 16:41:05)

96

Odp: Nowości kosmetyczne

Ostatnio testuję szampon i odżywkę Creigtons, dostałam zestaw do włosów blond na urodziny i powiem Wam, że jest świetny:) Jak mi się będzie kończył, to kupię kolejny, bo już nie chcę wracać do innych marek.

97

Odp: Nowości kosmetyczne

Sprawdźcie w Drogerii-ekologicznej.pl - teraz darmowa dostawa:
[url]http://urodaizdrowie.pl/akcja-darmowej-dostawy-drogeria-ekologiczna-pl[/url]

98

Odp: Nowości kosmetyczne

Ja szukam odżywki keratynowej z syoss. Podobno jest to jeden z lepszych produktów tej firmy.

99

Odp: Nowości kosmetyczne

Polecam produkty Apothecanna. Najwyższa jakość. 100% naturalne. Skuteczne!

100

Odp: Nowości kosmetyczne

Ja należę do osób, które z lekkim dystansem podchodzą do wszelkich nowości smile Może dlatego, że zdarza się, że powodują u mnie podrażnienia, więc wolę trzymać się sprawdzonych kosmetyków. Z tymi naturalnymi też trzeba uważać. Raz zakupiłam jakiś tonik, po którym całą twarz miałam zaczerwienioną. I właśnie wtedy dowiedziałam się, że mam alergię na olejek różany wink Jeśli wiadomo, co nas uczula, to warto dobrze wczytywać się w skład, żeby uniknąć ponownej niespodzianki.