526

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Teraz są takie przytulne kontenerki pcv, będzie wam ciepło i miło.. tylko moze trochę śmierdzieć, ale co tam miłość przecież zniesie wszystko wink

527

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Tam się mieli poznać, a baraszkować mogą pod nieobecność połówek właściwych - w ichnich domach.

Skoro takie czepliwe jesteście, to modyfikuję na "odprowadź go do garażu". Jeśli inteligent to dotknij go przy Saab'ie, jak umiarkowanie rozwinięty wariat to przy Subaru, a jak familijny gostek to przy Toyocie Auris (kombi).

Milagro, nie zapędzaj się z uczuciami tak od razu...
Koleżanka nie chce miłości, tylko na razie jej się gościu podoba, to inna inność.

Właśnie - wiemy, że obiekt ma żonę, ale czy koleżanka ma chłopaka?

528

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Niby nie chce, ale jakby się zdarzyła to by chyba nie pogardziła...?

529

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=incognito]Właśnie - wiemy, że obiekt ma żonę, ale czy koleżanka ma chłopaka?[/quote]

Niby mam, ale komu by przeszkadzało gdyby było ich dwóch? Nie muszą o sobie wiedzieć:)

530

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Anays - łezka mi się w oku kręci. Jeszcze są na tym świecie porządne kobiety, jak Ty!
Otwarcie i bezpardonowo przyznające sobie, co naturalne - cesarzowi, co cesarskie- a nie wiecznie, że "jak już jeden, to jedyny", cóż za nuda!

W ogóle ciekawi mnie - why the fuck te wszystkie powierzchniowo ułożone kobiety, najbardziej lubią w serialach i filmach kwestie afer towarzyskich typu "jego żona z jej bratankiem", "jej mąż z jego sekretarką" i tak dalej?
Chcą tam zobaczyć istoty obce sobie czy istoty sobie bliskie?

No i podążając za tokiem myślenia Ściany Wschodniej - mam pytanie do Ciebie Anays.
Obecnie wyobrażasz go sobie z łbem za kwiatami, w formie romantycznego adoratora czy też bliżej mojej wizji - w formie dzikiego napastnika garażowego (skoro już śmietnik odpadł)?

531

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Bliska obcość i obca bliskość chyba je tam tak pociąga wink

532

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Czasem oglądam seriale ale to jak nie ma nic innego w tv a chce odpocząć, wyluzować sie, nie męczyć myśleniem.... Na to są dobre, na taki bierny wypoczynek...

533

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Jak jestem totalnie padnięta, albo nie mam już pomysłu co robić dalej, to każdej przyda się chwilka zapomnienia, a potem jestem tak rozluźniona,że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych smile

534

Odp: Nasze erotyczne fantazje

jak jestem zmęczona to zwłaszcza nie mam siły na fantazje, no ale każdy jest inny smile Ale  np. na urlopie, jak mam dużo czasu dla siebie to i owszem, owszem... wink

535

Odp: Nasze erotyczne fantazje

A co myślicie o grach dla dorosłych? Znalazłam gry dla dorosłych i jakoś mnie to intryguje. Próbowaliście kiedyś grać? big_smile

536

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Na pewno nie intryguje mnie wchodzenie na dziwne strony..:/

537

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Sklep Twoja Fantazja ma wszystko, by pomóc Wam spełnić swoje erotyczne fantazje big_smile My już tam zaglądamy nałogowo w poszukiwaniu czegoś na następne spotkanie. Wiem, że jest jeszcze wielu przeciwników gadżetów tego typu, ale my w ogóle się tym nie przejmujemy big_smile

538

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ci przeciwnicy już wymierają, więc za parę lat już będzie totalna swoboda erotyczna co do gadżetów:)

539

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Co jak co, ale wibratory w kształcie robaków z oczkami i uśmiechniętymi buźkami mnie rozwalają big_smile big_smile big_smile

540

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Albo całe te maszyny do seksu,zajmujące pół sypialni, więc  trudno je ukryć wink

541

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Trzeba mieć osobne pomieszczenie do tego, najlepiej gdzieś w piwnicy big_smile

542

Odp: Nasze erotyczne fantazje

I wyciszone ściany, jak w bunkrze wink

543

Odp: Nasze erotyczne fantazje

I sąsiadów, którzy nigdy niczego nie widzą i nie mieszają się w nie swoje sprawy.

544

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Moje fantazje jeszcze nigdy nie zawędrowały aż do piwnicy, jednak wolę poziom wyżej,tam jest cieplej i nie ma pająków:)

545

Odp: Nasze erotyczne fantazje

No nie mów, że nie podniecałoby Cię, gdyby to stworzonko przebiegło po Tobie wszystkimi ośmioma nóżkami, taka dodatkowa stymulacja tongue

546

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Osobiście nie przepadam za pająkami, lepiej niech się nie zbliżają w żadnych okolicznościach...

547

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Żadne robaki nie są moimi ulubionymi stworzeniami:)

548

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=niechcemisie]No nie mów, że nie podniecałoby Cię, gdyby to stworzonko przebiegło po Tobie wszystkimi ośmioma nóżkami, taka dodatkowa stymulacja tongue[/quote]

Najlepsze są stworzonka na dwóch nogach do stymulacji, chyba się  zgodzicie big_smile

549

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Prawda, najlepiej  takie 180 cm wzrostu:)

550

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Mniejsze też dają radę... big_smile