1,276

Odp: Zdrada

[quote=Zafira]Jak odda to jest miłość, a jak nie to zauroczenie big_smile[/quote]

Ale macie pomysły, jak jest miłość, to przecież  nie musi oddawać:)

1,277

Odp: Zdrada

Taaak.... Jeszcze powinien nam pożyczyć wink

1,278

Odp: Zdrada

Zasponsorować... albo nie, bo to słowo źle się kojarzy, więc ofiarować, podarować. O tak, to zdecydowanie lepiej brzmi.

1,279

Odp: Zdrada

Mieszanie pieniędzy z miłością nigdy jej nie służy, czy w małżeństwie czy poza nim...

1,280

Odp: Zdrada

[quote=niechcemisie]Zasponsorować... albo nie, bo to słowo źle się kojarzy, więc ofiarować, podarować. O tak, to zdecydowanie lepiej brzmi.[/quote]

O tak, niech nie tylko serce i uczucia odda, ale też coś bardziej namacalnego wink

1,281

Odp: Zdrada

[quote=milagro]Mieszanie pieniędzy z miłością nigdy jej nie służy, czy w małżeństwie czy poza nim...[/quote]

Nie zawsze, znam małżeństwa, które razem pracują, prowadzą firmę i im to w niczym nie przeszkadza...

1,282

Odp: Zdrada

Wszystko zależy widocznie od podejścia, jeśli się dogadują w pracy i w zyciu to już jest idealnie:)

1,283

Odp: Zdrada

Można powiedzieć - zostali dla siebie stworzeni big_smile

1,284

Odp: Zdrada

Czasem to właśnie praca czy wspólna firma trzyma ludzi przy sobie, bo tak jest wygodniej, bo nie trzeba się rozwodzić i dzielić majątku, a każde i tak ma swoje życie ,swoje towarzystwo, swojego ukochanego/ukochaną.

1,285

Odp: Zdrada

Taki układ... z jednej strony nawet ok, ale z drugiej, czy oni nie blokują sobie w ten sposób drogi do pełni szczęścia z kimś innym?

1,286

Odp: Zdrada

Jeśli potrafią oddzielić dom i pracę od swojego drugiego życia z inną osobą to pewnie są na swój sposób szczęśliwi..

1,287

Odp: Zdrada

W pewnym wieku to spokój jest pełnią szczęścia, a oni zamiast ciągania się po sądach go mają, każde żyje sobie i nie wtrąca się w życie drugiego:)

1,288

Odp: Zdrada

Ja bym tak nie umiała, ale pewnie są różne charaktery i niektórzy ludzie tak robią ,bo tak im wygodnie...

1,289

Odp: Zdrada

____________________________

Poniżej tej linijki w temacie niech wpiszą się tylko te kobiety, które zdradzają i nie mają z tym oporów.
Będę nie-wiernym konwersantem (dopóki się nie znudzę).

Trzeba sobie segregować życie, ot taka zmiana entropii na przykładzie życia codziennego. wink

1,290

Odp: Zdrada

Nie wywołuj wilka z lasu wink To się teraz nazywa urozmaicanie relacji damsko-męskich...

1,291

Odp: Zdrada

Politycznie poprawna mmmhm.

Azaliż to Ty jesteś tą, co na zewnątrz ma sweterek w reniferki, a pod spodem kuse bieliznowe wdzianko? Ty wilczyco w owczej skórze (rozmiaru 34).

Kobiety winny z Ciebie brać przykład. Jesteś może nie pierwszą, ale też na pewno nie składową masy, kobietą, która mówi jak jest (u niej i w niej). Max Kolonko powinien nosić Cię na rękach. Ja też chętnie bym ponosił, ale co tam się będę pakował na trzeciego. Jeszcze by Tobie z nadmiaru "treningu" rozmiar spadł do 32, a to już by było kwalifikowane jako "nude petite skinny tight teen".
Też bym nosił... razy kilka. wink

1,292

Odp: Zdrada

Kobiety są znane ze zmienności, również w tym temacie:)Jeśli są sprzyjające warunki i  partner, a mąż czy narzeczony się nie dowie, to ja taką zdradę rozgrzeszam:)

1,293

Odp: Zdrada

W imię ojca (pożądania), syna (zdrady) i ducha świętego (libido), AMEN!

wink

Uderz w stół...

1,294

Odp: Zdrada

No, no Niewiasty, nieskalane białogłowy!

Dołączcie do dwoich dwóch sióstr, które mówią jak jest i wyjdźcie z cienia.
Ojciec Incognito już czeka z rozgrzeszeniem...

1,295

Odp: Zdrada

Możesz zlikwidować ten post, jeśli masz taką władzę, ale ja będę pisała co chcę i gdzie chcę.

1,296

Odp: Zdrada

Jeśli grzeszne myśli to już zdrada to ja się wpisuję:)

1,297

Odp: Zdrada

Fizyczna jest zdrada, myśli to dopiero planowanie zdrady wink

1,298

Odp: Zdrada

Myślę, że cokolwiek, co mamy do ukrycia przed partnerem, już kwalifikuje się do zdrady:)

1,299

Odp: Zdrada

Hej Ty, Pani od półroznegliżowanego avatara...

...jasne, że możesz pisać co chcesz i gdzie chcesz, ale fajnie by było, gdybyś jednocześnie miała co napisać. Takie wtrącanie się dla samego wtrącania cechuje nastolatki, które gorliwie chcą coś udowodnić przed swoją skrywaną sympatią. Możesz chcesz mi też pokazać jak dobra w siatkówkę jesteś na WF-ie i jakie dziś masz pyszne kanapki na drugie śniadanie?

Tyle w kwestii zaczepności.

Zupełnie poważnie to sądzę, że nie odezwałaś się tak bez przyczyny (udzerzenie --> stół --> nożyce).
Odpowiedz zatem: zdradzałaś partnera, gdy go miałaś, w myślach?

Zdradzanie w myślach, zdradzanie w myślach...
Wychodzi, że cały świat zdradza.

Panna Gabika może ma coś do opowiedzenia?
W ogóle przytoczcie swoje własne przygody dziewczyny, zachęcam!

Ja od kilku lat nie mam kogo zdradzać, ale i ten kij ma drugi koniec...

Ostatnio edytowany przez incognito_alt (2014-12-20 13:42:40)

1,300

Odp: Zdrada

Ale ja przecież nie pisałam że mam na sumieniu coś do rozgrzeszenia mnie, tylko że ja rozgrzeszam smile To co innego...