126

Odp: Ulubione marki

Niemal wszystkie swoje ulubione marki znalazłam w sklepie Imagine24.pl długo mogłabym wymieniać, Blacky Dress, Jean Paul...

127

Odp: Ulubione marki

A ja kupuję w różnych, zwracam uwagę na fason a nie na markę

128

Odp: Ulubione marki

Nike Air Maxy rządzą! big_smile Według mnie nie ma ładniejszych sportowych butów. O tym, że są wygodne i niezniszczalne nie będę już wspominała smile A ten model podoba mi się najbardziej:

129

Odp: Ulubione marki

Fajne!

130

Odp: Ulubione marki

lubie kupować rzeczy w house

131

Odp: Ulubione marki

Mam kilka ulubionych marek.
Jeśli mam na myśli okulary i oprawki do okularów to Ray ban, Valentio, Tommy Hilfiger, Guess, Emporio Armani
Ciekawe oprawki tych marek są do kupienia w Galerii Widzenia w Warszawie w Pasażu Czerwona Torebka.

132

Odp: Ulubione marki

Nie zależy mi jakoś specjalnie na konkretnych firmach, a bardziej na konkretnych i ładnych bucikach. Jeden z moich wyjątkowych zakupów macie niżej. To buciki od Merg. Genialne prawda? Nie są to buty do parku, a na wyjątkowe imprezy, ale ogólnie zawsze jestem z nich zadowolona ;-)

[img]//www.merg.pl/pol_il_Wysoki-Obcas-Sexy-czolenka-na-Platformie-18716.jpg[/img]

133

Odp: Ulubione marki

ja bardzo lubię włoskie marki: Rinascimento, Corallo, Unisono no i oczywiście włoskie torebki i buty smile
są dobre jakościowo, wiem,jeśli zamówię coś z bawełny to będzie to bawełna a nie poliester
ostatnio znalazłam bardzo fajny sklep z rzeczami sprowadzanymi z Włoch, powoli pojawiają się przeceny, warto obserwować smile

134

Odp: Ulubione marki

ja tam noszę się na sportowo, bardzo lubię diverse smile

135

Odp: Ulubione marki

Całkiem fajne te szpilki. A co myślisz o takich ? te dopiero muszą być niewygodne ale wyglądają jak z bajki smile

136

Odp: Ulubione marki

Ja chyba nie mam swojej ulubionej marki. Najczęściej ubrania kupuję jednak w sklepach z sieci LPP. Co do dodatków, bardzo często zamawiam w Internecie. ostatnio wyszukałam świetną stronę z torebkami i portfelami. Mają niesamowity wybór, więc to na pewno nie będzie mój ostatni zakup big_smile
[img]//www.arwena.com/img/plmon.jpg[/img]

137

Odp: Ulubione marki

Mam słabość do sukienek z kolekcji . Zawsze jest tam coś ciekawego i częste wyprzedaże a do tego każda przesyłka bezpłatna.

Ostatnio edytowany przez mirka01 (2014-11-29 20:01:03)

138

Odp: Ulubione marki

Przy tych cenach to nie wiem kto by je kupił, jakby jeszcze płacił za przesyłkę...

139

Odp: Ulubione marki

Dokładnie. Ja wolę raczej upolować jakieś tańsze sukienki. Chociaż teraz częściej kupuję spodnie i do tego dopasowane albo właśnie oversizowe

140

Odp: Ulubione marki

Moją ulubioną marką jest Zara , mam takie szczęście że dzięki znajomością kuzynki, załatwia mi ubrania z hurtowni:] gdzie normalnie można, z tego co się orientuje zamawiać tylko w dużych ilościach.Ubrania są naprawdę świetnej jakości i praktycznie nie widuję takich w naszych sklepach.

141

Odp: Ulubione marki

Ja bardziej patrzę na rzecz niż na jej metkę i markę. Ostatnio tak np kupiłam bluzę sportową, taką: [url]http://www.badmin.pl/odziez-do-biegania-damska-asics-ay-graphic-hooded-jacket-aquarium-p-6181.html[/url] i bardzo lubię ją nosić na co dzień. Jest ciepła, ale wykonana z bardzo dobrego materiału, przez co nosi się ją bardzo dobrze.

142

Odp: Ulubione marki

Ja to jakoś nie zwracam aż tak bardzo uwagi na markę czy to w jakiej metce jakiej firmy będę chodzić. Po prostu bardzo lubię jak coś na mnie bardzo dobrze leży i jest mi w tym wygodnie. Jednak co prawda zawsze kupuję rzeczy w bardziej takich ekskluzywnych sklepach i nie ma co mówić tam można trochę drożej kupić ale w lepszej jakości


A czasem moge powiedziec, ze lubie sledzic nowinki modowe. Zazwyczaj stad a jak nie stad

Ostatnio edytowany przez deborrra (2015-06-23 13:51:35)

143

Odp: Ulubione marki

Ja lubię, kiedy ciuchy są przede wszystkim oryginalne. Bardzo podoba mi się marka By o lala. Z sieciówek Zara, Mohito, chociaż staram się raczej w małych butikach kupować. Wiadomo - bardziej unikatowe.

Ostatnio edytowany przez anka_379 (2016-10-04 09:09:59)

144

Odp: Ulubione marki

Ja patrzę w czym mi ładnie i z czego i gdzie zrobione.

145

Odp: Ulubione marki

Jak ktoś już to wspomniał jest to racja, że właśnie to air maxy rządzą ; ) po prostu bardzo dużo osób w nich chodzi i co się nie dziwię bo sama je mama : ) ale ja akurat to jeszcze mogę bo po prostu jestem jeszcze jakby nie mówić studentką1 stopnia hihi : ) bardzo lubię jak takie air maxy noszą chłopacy a w szczególności Ci tacy wysocy, którzy mają głowy aż do sufitu

146

Odp: Ulubione marki

Ja bardzo lubię marki sportowe bo jestem taką miłośniczką każdego sportu ; )) teraz już się zaczął mój czas bo wielkimi krokami nadchodzi właśnie wiosna i no wiecie można już zaczynać sezon do biegania i właśnie teraz sobie kupiłam nowe buty z reeboka i są bardzo fajne takie lekkie - już w nich trochę biegałam i czułabym się jakby była bez adidasów do biegania

147

Odp: Ulubione marki

Medicine, męski dział w Reserved, męski dział w H&M.

148

Odp: Ulubione marki

Moje ulubione to H&M, Zara, Reserved, Stradivarius. A jak tylko mi się udaje być za granicą to szukam Primarka, żeby coś tanio kupić tongue

149

Odp: Ulubione marki

Generalnie marka nie ma dla mnie większego znaczenia, ale moje ulubione ciuchy mam z Zapsa smile

150

Odp: Ulubione marki

Jeśli chodzi o same ubrania, to w sumie pasują mi zwykłe sieciówki.
Nawet za bardzo nie zwracam uwagi.
Chciałabym natomiast w tym roku kupić sobie jakieś markowe buty. Nie mam takich, które stanowiłyby uzupełnienie stroju i dodawały mu klasy.
Podobają mi się takie buty Armani Jeans jak te w Royal Point - nie wiem czy kojarzycie ten sklep, ale ogólnie mają tam rzeczy różnych bardziej luksusowych marek i pochodzących od projektantów.
Jeśli mówić o jakichś szaleństwach zakupowych (znanych marek) w moim przypadku, to byłoby właśnie to.