26

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

Ja byłam zmuszona kiedy zablokowali mi MOJE konto dlatego, że siostra nie chciała zapłacić za jakąś usługę, którą włączyli bez jej wiedzy i zgody. Hm... coż, ona mogła sobie dzwonić itp. a mi zablokowali wychodzące smsy i rozmowy mimo opłacanego zawsze w terminie rachunku, lol, nie mogę, ale bałagan mają. Oczywiście wielki problem z wyjaśnieniem więc wściekłam się i załatwiałam sprawę poprzez Facebook na ich wallu. Szybko mi odblokowali.

Ale jeśli chodzi o wiadomości mt, taka propozycja może rzucić się w oczy w prasie, telewizji albo przyjść na komórkę.

27

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

Jeśli ktoś ma problemy tego typu z sieciami komórkowymi, może poradzić się prawnika za pośrednictwem strony [url]http://bezplatne-porady-prawne.com.pl/[/url] Na pewno otrzyma rzetelna i fachową poradę zupełnie za darmo. Na każde pytanie odpowie kompetentna osoba jaką jest prawnik.

Ostatnio edytowany przez Kasjopeja (2011-08-09 12:52:25)

28

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

Jakbym już widziała gdzieś ten link..... I to chyba nawet trzeci raz....

29

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

Był już. W temacie "strony internetowe".

30

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

W "Jaki nastrój macie dziś...?" też był... tongue

31

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

I w "Kim chciałaś być?" ... od dzisiaj.
Jutro będzie w "Jaka bielizna?"

Zakładamy się o to w jakim temacie znajdziemy go pojutrze?

32

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

Dobra tongue Ja obstawiam "pielęgnacja dłoni" tongue

33

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

A ja "Kurtka czy plaszcz????"
Ha ha big_smile

34

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

A co będzie, jak się nigdzie nie pojawi? tongue

35

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

Hm... o tym nie pomyślałam. Wtedy będziemy mieć nową koleżankę!!! Przybij piątkę!

36

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

wredoty big_smile big_smile big_smile
ciekawe kiedy się pojawi w nowo założonym temacie - "porady prawne" ?? tongue
pewnie o tym nikt nie pomyślał...

37

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

Hm... masz jakieś info na ten temat czy tylko Twoje przypuszczenia?

38

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

Witam;)
Ja mam taką sytuacje w domu- że wszyscy mamy telefony na firmę w sieci ORANGE. Od wielu lat bierzemy od nich telefony i przedłużamy umowy. Jednak niedawno zadzwonił do nas przedstawiciel firmy orange by zaproponować nową umowe. Po którejś odmowie  kolei w końcu zaproponował że przyśle warunki umowy pocztą aby je przejrzeć i sie zastanowić. Facet był nieugięty, więc zgodziła się (bo to dotyczyło mojej siostry) . Gdy przyszedłkurier mojej siostry nie było w domu i "paczkę" odebrał mój tata(który jest właścicielem firmy i na niego są wszystkie telefony) . Okazało się że z potwierdzeniem odbioru podpisał umowe na trzy lata na bezsensownych warunkach , bez telefonu i dodatkowych minut.  Najgorsze jest to, że nie można nawet cofnąć umowy, bo mamy telefony na firmę;/ Wszyscy w domu są wściekli bo to jednak dodatkowy abonament  z nowym numerem.
Na prawde Przestrzegam przed naciągaczami przez telefon.

39

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

A to gnoje! W ogóle nie liczą się z klientem. Dobrze, że przestrzegasz innych.
Kolega z pracy mojego taty dał się nabrać przedstawicielowi Orange, proponującemu podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera. Miał dostać laptopa, nie dostał, a pokwitował jego odbiór.

40

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

Jaka umowa została podpisana z taką siecią komórkową? Chyba nie umowa zlecenie- [url]http://umowazlecenie.podlasie.pl/[/url], prawda?

41

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

Ja wszystkich przestrzegam przed podpisywaniem umowy, sama mam telefon na kartę, w zupełności mi wystarcza do codziennych kontaktów, a oszczędzam sobie nerwów:)

42

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

Na każdym kroku czyhają na naszą kasę... jak żyć.

____
[url=http://regiomoto.pl/portal/samochodowa-mapa-polski-fotoradary-korki-remonty-planowanie-tras]samochodowa mapa polski wyznaczanie trasy[/url]

43

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

Z papryki.

Snoove ma rację. Jak ktoś ma dobry telefon to niech nie podpisuje żadnych umów. W tej chwili lepsze warunki mają często ci, którzy korzystają z karty niż wieloletni klienci przedłużający umowy.

44

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

Bo jak masz umowę to już Cię mają, i musisz jakoś wytrzymać te 2 lata... A tak to w każdej chwili zmieniasz i kwita

45

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

Dokładnie... jak już kogoś mają to i mają go w d. a zależy im na tym, żeby pozyskać nowych, więc usiłują ich przyciągnąć konkurencyjną ofertą.

46

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

mnie kiedyś moja dawna sieć oszukała nie chcieli mi pieniędzy zwrócić, ale skorzystałam z [url=http://dpklaw.pl/]porady prawne przez internet[/url] i na szczęście problem udało się rozwiązać

47

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

Masakra ale jaja... Wiecie co ja osobiście póki co takiego przypadku nie miałam, jakoś udaje mi się ich unikać, ale wiem, że przypadków takich jest ogrom. A co myślicie o doładowaniach przez internet? Ja zawsze raz na miesiąc robię [url=http://www.doladujtelefon.pl/]doładowanie telefonu orange[/url] i jeszcze nie spotkałam sie z problemem jakimkolwiek z żadnej ze stron. A Wy? Macie z tym też takie nieciekawe doświadczenia?

48

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

Nigdy nie doładowywałam w ten sposób, ale nie miałabym oporów, gdybym sama sobie opłacała telefon. Co tylko da się zapłacić przez net, płacę.

49

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

Miałam wiele różnych przygód z różnymi operatorami. Tułałam się od jednego do drugiego ciągle trafiając na jakieś nieprzyjemne praktyki. Tułaczka skończyła się jak trafiłam do T-Mobile. Trafiłam do nich niedawno, ale już jestem zadowoloną stałą klientką. Nie wiedziałam tego wcześniej, ale T-Mobile nie dolicza prawie nic do abonamentu. U poprzednich operatorów te zwyżki to było od kilku do nawet kilkudziesięciu złotych miesięcznie.

50

Odp: Oszustwa sieci komórkowych

Ja mam Orange od ponad 10 lat i nie miałam z nimi problemów.