26

Odp: Zapalenie pęcherza

jak się myje zęby regularnie to powinno być ok wink
a co do plusssza na zapelenie pęcherza to u mnie się sprawdza, przy okazji przybliża mnie do celu 2 litrów płynów dziennie smile

27

Odp: Zapalenie pęcherza

Oj, chyba nie wystarczy regularnie myć, bo to nie zmienia działania różnych substancji na szkliwo, ale czytałam, że pomaga ograniczenie ich kontaktu z zębami, np. picie przez słomkę i absolutnie nie można przepłukiwać tym ust, podobnie jak sokami owocowymi, kolorowymi gazowanymi napojami, a tak czasami niektórzy sobie lubią potrzymać napój w buzi.
Ja z tych musujących często sięgam po wapno, kiedy dokucza alergia, stąd wolę zachować środki ostrożności.

28

Odp: Zapalenie pęcherza

Jak się boicie musujących to plusssz uro comfort jest jeszcze w tabletkach. Chociaż szczerze powiedziawszy nigdy nie słyszałam o tej sprawie z zębami, ale podejrzewam, że większość rzeczy, które spożywamy by je niszczyło, ale odpowiednia higiena i dbanie o nie sprawia, że je długo mamy smile

29

Odp: Zapalenie pęcherza

Biorę tego Plusssza Care Uro od jakiegoś czasu i jak przeczytałam co piszecie to nawet zapytałam o to lekarza jak byłam na badaniach przy okazji. Powiedział mi, że nie wie skąd taka teoria o psuciu się zębów. Powiedział, że najważniejsza jest higiena jamy usnej przy takich napojach gazowanych o jakich mówisz. Ale przy tym leku stwierdził, ze w składzie nie ma nic co miałoby aż tak drastyczne skutki dla zębów o jakich piszecie.

30

Odp: Zapalenie pęcherza

Nie sądzę żeby miały inny wpływ na zęby niż wszystko inne co jemy i pijemy. Nie przesadzałabym z tym. Najważniejsze żeby działał smile

31

Odp: Zapalenie pęcherza

Ja aktualnie zażywam w tabletkach, choć wcześniej sięgałam po napój. Nie widzę żadnej różnicy ponad to, że mniej z nią zachodu. Działanie i skład ten sam.

32

Odp: Zapalenie pęcherza

Tabletki, zioła, suplementy, leki, wszystko fajnie, ale trzeba się też koniecznie kontrolować. Niedawno w mojej rodzinie zmarł wujek na raka pęcherza. Od rozpoznania żył tylko 3 miesiące z okropnymi bólami. Pewnie byłoby inaczej, gdyby robił sobie USG. Po tych doświadczeniach u nas w rodzinie zrobiło się modne kupowanie w prezencie badań USG, bo lekarz NFZ ich nie zleci profilaktycznie. W Warszawie mam y taki gabinet USG  [url= http://www.gabinetusg.com.pl/]http://www.gabinetusg.com.pl/[/url], gdzie można zrobić dokładne USG z konsultacja lekarską.

33

Odp: Zapalenie pęcherza

[quote=a_grestowa]Ja aktualnie zażywam w tabletkach, choć wcześniej sięgałam po napój. Nie widzę żadnej różnicy ponad to, że mniej z nią zachodu. Działanie i skład ten sam.[/quote]
cena również, ale mi jednak łatwiej wypić szklankę napoju niż przełknąć tabletkę, od zawsze mam z tym problem.

34

Odp: Zapalenie pęcherza

Zapalenie pęcherza to niestety nic miłego i przyjemnego. No i jest bardzo bolesne. Szczególnie na to są narażeni [url=http://klubseniora.pl/]  ludzie starsi [/url] którzy z racji na wiek szybko łapią wszelkie przeziębienie czy infekcje. Najlepiej jest po prostu zapobiegać niż leczyć. Pić herbatki żurawinowe, można rzuć żurawinę i łykać suplementy diety.

35

Odp: Zapalenie pęcherza

Grunt to ciepło się ubierać i nie wychodzić zimą jak nie ma potrzeby:)

36

Odp: Zapalenie pęcherza

Ostatnio miałam problemy z pęcherzem, ale farmaceutka doradziła mi całkiem skuteczny lek. Teraz czytam co oznacza [url=http://skuteczneoczyszczanie.pl/bristolska-skala-stolca]czerwony stolec[/url], ponieważ stwierdziłam, że lepiej jest takie rzeczy wiedzieć wcześniej. A co do tego ciepłego ubierania się - niestety nie zawsze jest to skuteczna metoda.

37

Odp: Zapalenie pęcherza

On oznacza, że ktoś miał na obiad buraczki.

38

Odp: Zapalenie pęcherza

Ostatnio jak mnie zapalenie złapało to dostałam Urofuraginum. Na szczęście dość szybko zaczął działać wink

39

Odp: Zapalenie pęcherza

Zapalenie pęcherza ogólnie szybko przechodzi. Ja przynajmniej rozprawiałam się z tym raz dwa. Moja lekarka rodzinna lubi przepisywać mnóstwo leków dodatkowych do podstawowego i zwykle przy środku na zapalenie pęcherza wspomagająco przepisuje też Urosept (ziołowe, bez recepty) i czasami jeszcze jakiś suplement. Nie wiem jaki tego sens, ale przecież nie będę kwestionować jej zaleceń. Jej mąż z kolei nigdy nie przepisywał nic ponad to, co jest potrzebne i co wystarcza i m.in. stąd cieszył się większą popularnością i sympatią pacjentów, niestety zmarł.

40

Odp: Zapalenie pęcherza

Dobrze jest jeść często suszoną żurawinę, pomaga oczyścić drogi moczowe, odkwasza i dzięki temu nie mam takich problemów.

41

Odp: Zapalenie pęcherza

No jak łyknęłam leki, to też szybko przeszło.
Co do lekarzy i przepisywania wszystkiego, to zawsze wiąże się z kosztami, więc nie ma co się dziwić że on miał większą popularność wink

42

Odp: Zapalenie pęcherza

Jak miałam zapalenie oskrzeli to nawypisywała mi tyle, że musiałam łykać 11 piguł na dobę, z czego antybiotyk to były 2 pigułki, wiec 9 to dodatki tongue

Dziewczyny, czy po wyleczeniu zapalenia pęcherza Wasi lekarze zlecają Wam badania? Raz mi się zdarzyło, że skierowała mnie na badania, gdy przyszłam na kontrolę (czyli powiedzieć, że już przeszło i że wybrałam cały antybiotyk). Powiedziała, że badanie pomoże sprawdzić, czy już wszystko w porządku do końca.

43

Odp: Zapalenie pęcherza

To ja mam jeszcze o tyle fajną aptekarkę, że potem mówi, co tak na prawdę trzeba kupić a co można pominąć, no i jakie są tańsze odpowiedniki.
Wiesz co.. ani razu nie dostałam badań po przebytym zapaleniu.
Ale juz tabletki mam w pogotowiu zawsze wink tak w razie wu

44

Odp: Zapalenie pęcherza

Na szczęście dawno już nie miałam zapalenia pęcherza, ale zdarzyło mi się kiedyś, ze dostałam aż 3x w ciągu jednego roku. Też sobie wtedy kupiłam "na zaś" tabletki smile Przeterminowały się jednak.

45

Odp: Zapalenie pęcherza

Właśnie dlatego nie lubię mieć leków na zapas, bo nie są tanie, a potem i tak trzeba je wyrzucić...

46

Odp: Zapalenie pęcherza

Zgadza się. Teraz nie robię zapasów leków, które może się przydadzą, a może nie, a jedynie tych, które schodzą.

47

Odp: Zapalenie pęcherza

No ja tez ostatnio znów miałam z tym problem ale tym razem niestety nie pomogły suplementy. W aptece magister dała mi urofuraginum i faktycznie pomogło. Mam nadzieje (odpukac) ze juz do mnie to nie wroci ale kilka lekow mi zostalo to przeciez nie wyrzuce tylko tez odloze do apteczki. Nie bede ubolewala jak sie przeterminuja z wodowu mojego niechorowania smile

48

Odp: Zapalenie pęcherza

Niechcemisię, ale u nas są 2 kobiety wink wiec jak nie ja to mamie się przyda wink
Cleopatra, to dostałaś to samo co ja wink

49

Odp: Zapalenie pęcherza

U mnie zapalenie pęcherza objawia się w bardzo nieprzyjemny sposób. Towarzyszą mu podwyższona temperatura, bóle mięśni, złe samopoczucie. Niekiedy dołączają się również inne dolegliwości, które zmuszają nas do nieustannego biegania do toalety jest to naprawdę bardzo uporczywe

50

Odp: Zapalenie pęcherza

Dobrze wiedzieć, czasem warto iść po receptę, żeby zaoszczędzić na lekach:)