151

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Super:) Teraz jej pokazałeś, że jesteś ale się nie narzucasz i myślę, że to odniesie najlepszy skutek:)

152

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Maxiorek][quote=Ksymena]ja też się zgłaszam do tych cyfr jakby co - chyba się ze mną podzielisz wygraną? smile[/quote]

jasne rozdziele po równo osoba które sie udzielały w tym temacie smile[/quote]

Muszę Was rozczarować, ale do podziału będzie tylko 60% pozostałe po odliczeniu 40% dla mnie.


Spróbowałabym odzywać się co 2-3 dni (tzn. to jeszcze zależy od atmosfery podczas waszych ostatnich rozmów) zadając pytania "jak samopoczucie?" czy coś w tym stylu, bo:
- są życzliwe i nienachalne
- nie zobowiązują do dłuższej wypowiedzi i jak nie będzie miała ochoty pogadać to odpisze "ok" albo coś innego zdawkowego, a jak będzie miała ochotę pogadać to napisze dlaczego się czuje tak, a nie inaczej, np. "jestem zła, bo zawaliłam kartkówkę" albo "świetnie, bo wstałam dziś w dobrym nastroju" i jest jakiś zaczątek rozmowy. Ma dwa wyjścia wtedy i może sama wybrać czy porozmawiać czy nie tym razem.

153

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Maxiorek][quote=Kalinka01]To za kolejny miesiąc mogą już razem nie być, bo coś za szybko się kłócą, widać do siebie nie pasują...[/quote]

kalinka no pomyliłas sie tylko o 3 dni smile jasnowidz smile jakie beda cyfry w kolejnym losowaniu lotto? smile[/quote]

To przypadek, chociaż na tyle to znam życie żeby wiedzieć, czy coś ma szanse przetrwania czy nie... Ale cieszę się, że tu byłam dobrą wróżką wink

154

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Kalinka01][quote=Maxiorek][quote=Kalinka01]To za kolejny miesiąc mogą już razem nie być, bo coś za szybko się kłócą, widać do siebie nie pasują...[/quote]

kalinka no pomyliłas sie tylko o 3 dni smile jasnowidz smile jakie beda cyfry w kolejnym losowaniu lotto? smile[/quote]

To przypadek, chociaż na tyle to znam życie żeby wiedzieć, czy coś ma szanse przetrwania czy nie... Ale cieszę się, że tu byłam dobrą wróżką wink[/quote]

kalinka a ty co teraz radzisz?:P

155

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Kalinka01][quote=Maxiorek][quote=Kalinka01]To za kolejny miesiąc mogą już razem nie być, bo coś za szybko się kłócą, widać do siebie nie pasują...[/quote]

kalinka no pomyliłas sie tylko o 3 dni smile jasnowidz smile jakie beda cyfry w kolejnym losowaniu lotto? smile[/quote]

To przypadek, chociaż na tyle to znam życie żeby wiedzieć, czy coś ma szanse przetrwania czy nie... Ale cieszę się, że tu byłam dobrą wróżką wink[/quote]

Dla niej chyba nie byłaś, bo pewnie teraz nie ma najlepszego nastroju...

156

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=milagro][quote=Kalinka01][quote=Maxiorek]

kalinka no pomyliłas sie tylko o 3 dni smile jasnowidz smile jakie beda cyfry w kolejnym losowaniu lotto? smile[/quote]

To przypadek, chociaż na tyle to znam życie żeby wiedzieć, czy coś ma szanse przetrwania czy nie... Ale cieszę się, że tu byłam dobrą wróżką wink[/quote]

Dla niej chyba nie byłaś, bo pewnie teraz nie ma najlepszego nastroju...[/quote]

Milagro masz racje ale była ostrzegana przezemnie ...niestety miałem racje...jest mi złe bo chyba nikt nie chce patrzeć jak ukochana osoba cierpi ale nie mogłem nic zrobić więcej ....musiało tak być ....ja życia za nią nie przeżyje....musi poznać smak porażki

157

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Maxiorek][quote=Kalinka01][quote=Maxiorek]

kalinka no pomyliłas sie tylko o 3 dni smile jasnowidz smile jakie beda cyfry w kolejnym losowaniu lotto? smile[/quote]

To przypadek, chociaż na tyle to znam życie żeby wiedzieć, czy coś ma szanse przetrwania czy nie... Ale cieszę się, że tu byłam dobrą wróżką wink[/quote]

kalinka a ty co teraz radzisz?:P[/quote]

Cierpliwość i pokazanie jej że naprawdę się zmieniłeś, że interesuje Cię to, jak ona się czuje, że nadal jest dla Ciebie ważna, ale bez płaszczenia się przed nią, bo mało kobiet to tak naprawdę lubi...

158

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Może dzięki temu co przeszła ,teraz bardziej doceni spokojny związek?

159

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Dziewczyny w tym wieku jeszcze nie myślą o stabilizacji, musisz jej zapewnić trochę rozrywek, a nie tylko swoje towarzystwo...

160

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote]To przypadek, chociaż na tyle to znam życie żeby wiedzieć, czy coś ma szanse przetrwania czy nie... Ale cieszę się, że tu byłam dobrą wróżką wink[/quote]

[quote]Dla niej chyba nie byłaś, bo pewnie teraz nie ma najlepszego nastroju...[/quote]

[quote]Milagro masz racje ale była ostrzegana przezemnie ...niestety miałem racje...jest mi złe bo chyba nikt nie chce patrzeć jak ukochana osoba cierpi ale nie mogłem nic zrobić więcej ....musiało tak być ....ja życia za nią nie przeżyje....musi poznać smak porażki[/quote]

Właśnie... A po takim zawodzie może nie mieć chęci do związków przez jakiś czas, więc nie naciskaj...

161

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=antonina]Dziewczyny w tym wieku jeszcze nie myślą o stabilizacji, musisz jej zapewnić trochę rozrywek, a nie tylko swoje towarzystwo...[/quote]

ta dziewczyna własnie myslała o stabilizacji...obecnie to co robi to jest 180 stopni inna osoba niz wczesniej
ale zmieniona jest tak ze jej czasem nie poznaje przez ostatnie 2 miesiace a wczesniej znałem ja 3 lata.... to raczej mysle ze poznałem ja dobrze

162

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Ludzie się zmieniają, w tak młodym wieku czasem radykalnie wiec nie spodziewaj się, że będzie ustatkowana ok. 20-tki:)
Może uznała, że tego wcześniejszego jej podejścia nie doceniałeś i że trzeba być kapryśnym  - wtedy lepiej się wychodzi w zwiazku....?

163

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Pewnie jak jej bardzo zależało, to zachowywała się tak jakby to już miało być na całe życie, ale jak ją zraziłeś brakiem uczuć to zmieniła zdanie...

164

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Kalinka01]Pewnie jak jej bardzo zależało, to zachowywała się tak jakby to już miało być na całe życie, ale jak ją zraziłeś brakiem uczuć to zmieniła zdanie...[/quote]

hmmm ale znamy się 3 lata smile 2 zwiazki przeżyłem jej i jesli to by było zachowywanie się podemnie to bym wyczuł różnice...

165

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Czyli jej całe liceum?...:) Jak już skończy edukację to wtedy może zacząć poważnie myśleć, w tej chwili nawet jeśli, to przecież nie zostaniecie zaraz mężem i żoną...:)

166

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Maxiorek][quote=Kalinka01]Pewnie jak jej bardzo zależało, to zachowywała się tak jakby to już miało być na całe życie, ale jak ją zraziłeś brakiem uczuć to zmieniła zdanie...[/quote]

hmmm ale znamy się 3 lata smile 2 zwiazki przeżyłem jej i jesli to by było zachowywanie się podemnie to bym wyczuł różnice...[/quote]

A może zmieniła zdanie, chce najpierw poużywać życia zanim się zadeklaruje na poważnie?

167

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=milagro][quote=Maxiorek][quote=Kalinka01]Pewnie jak jej bardzo zależało, to zachowywała się tak jakby to już miało być na całe życie, ale jak ją zraziłeś brakiem uczuć to zmieniła zdanie...[/quote]

hmmm ale znamy się 3 lata smile 2 zwiazki przeżyłem jej i jesli to by było zachowywanie się podemnie to bym wyczuł różnice...[/quote]

A może zmieniła zdanie, chce najpierw poużywać życia zanim się zadeklaruje na poważnie?[/quote]


po rozmowie wczesniej i teraz to wsnioskuje ze chodzi o to samo...szuka stabilizacjiii

168

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Kosz zamówiony drogie Panie smile:)róze kolor czerwone najładniejsze ale w tej niepewnej sytuacji wybrałem drugi najpopularniejszy kolor zgadnijcie jaki?:P

169

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Pewnie białe:)

170

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Kremowe albo żółte?

171

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

może niebieskie:)

172

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

same pudła:P herbaciane smile

173

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

fajnie:) A co napiszesz w liściku?..

174

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Finao]fajnie:) A co napiszesz w liściku?..[/quote]

własnie nie wiem:P
moze jakies pomysły

175

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Może taki:
Życzę Ci, aby moje dobre myśli
dotarły do Ciebie,
wszędzie tam, gdzie jesteś,
niezależnie od tego, co akurat robisz.