26

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Zdecydowanie kuchnie na wymiar. Takie rozwiązanie jest najlepsze i najbezpieczniejsze, szczególnie dla tzw. trudnych wnętrz. W przypadku mojej kuchni skontaktowaliśmy się ze studiem MaxKuchnie i bez problemy zaplanowaliśmy cały zestaw mebli kuchenny, później tylko wymiary i oczekiwanie na dostawę smile Do tej pory jak wchodzę do kuchni to od razu się uśmiecham, wszystko do siebie idealnie pasuje, a wiadomo w gotowych zestawach nie wiadomo jakby to było:) No, ale jestem zadowolona więc meble na wymiar jak najbardziej na plus! smile

27

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Popieram, np. w małych kuchniach w blokach trudno zmieścić przypadkowo dobrane szafki itp, a na wymiar będą tak zmieszczone że przestrzeń będzie bardziej funkcjonalna

28

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

na temat małej kuchni wiem chyba dość dużo - szukałam jakiś czas temu wszystkiego w sieci na temat aranżacji  i zagospodarowania małej przestrzeni. Ciekawy poradnik wyszukałam  i wiem co i jak. Poza tym tak, jak pisano - zależy jakie się ma wymagania i fundusze. Szafki gotowe są tańsze a równie ładne. Na wymiar droższe, ale możesz je zrobic tak, jak chcesz. Trzeba szukać i czytać smile

29

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Nie zgadzam się - mam kuchnię 3x3, a zestaw na wymiar pozwolił mi perfekcyjnie wykorzystać powierzchnię.
Przecież przy gotowcach coś takiego nie jest możliwe do wykonania - pozostaną puste miejsca. Nie lubię tego.

30

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

uważam ze to bardzo dobry pomysl mamy kuchnie taka jaka chcemy i przy tym bardzo praktyczna

31

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

kuchnia na wymiar, sami decydujemy jakie szafki chcemy a przy tym wykorzystujemy maksimum powierzchni jaką mamy.

32

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Jeśli szukasz kompleksowego wyposażenia wnętrza do salonu/kuchni w nowoczesnym stylu to mogę Ci polecić . Bardzo dobra jakość wykonania mebli i spisują się w praktyce rewelacyjnie! Polecam smile

33

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Większość kuchni jest taka, że można dobrze dopasować gotowe meble i nie przepłacać...

34

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Uważam, że lepsze są meble na wymiar, bo można sobie zaaranżować dzięki nim kuchnię dla nas idealną. Do tego jest tyle pięknych nowoczesnych rozwiązań, jak np. kuchnia w szkle , że czasem warto trochę więcej w nie zainwestować. Sama jestem na etapie zamontowanych mebli przez fachowca i wybierania druku na szkle smile

35

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

ja też ostatnio widziałam, że wchodzi moda na meble ze stali. Podobno ładnie wyglądaja w jasnych kuchniach i są bardzo funkcjonalne. Troche przypominają meble z kuchni restauracyjne ale jak widziałam zdjecia urządzonych kuchni w tym stylu to wygląda to całkiem nieźle.

36

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Jak już robić to porządnie. Uważam że na wymiar będą lepiej wyglądały. Ale w kuchni ważne są też dodatki. Zamówiłam sobie panel szklany, Fajnie to wygląda.

37

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Zdecydowanie meble na wymiar smile Bardzo fajne projekty, meble na wymiar to strzał w dziesiątkę, funkcjonalność i maksymalne wykorzystanie przestrzeni smile

38

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

My zamawialiśmy meble kuchenne na wymiar i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko jest zrobione na tip top, dostalismy też kilka gratisów smile Teraz rozglądamy się za stołem. Mamy dość dużą rodzinkę i zależy nam na duzym stole. Bardzo fajne widziałam  ale zanim na któryś się zdecyduję chce sprawdzić jeszcze inne oferty. A wy jakie macie stoły?

39

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Do mojej kuchni muszą być na wymiar, inne nie pasują, bo jest za mało miejsca... Na szczęście mam znajomego stolarza, który zajmuje się tym od A do Z

40

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

my też mamy meble na wymiar, z racji małej kuchni. Ale wszystko tak zaprojektowane że na wszystko się miejsce znalazło. Dodatkowo zastosowaliśmy mobilne gniazdka:) dodtkowo mocno oświetliłam kuchnię

41

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Dobrze dobrane oświetlenie to podstawa , potrafi powiększyć pomieszczenie! U mnie dodatkowo są duże lustra.

42

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Ja jestem wielkim zwolennikiem mebli do kuchni na wymiar. Sama zresztą takie posiadam i prezentują się świetnie. Kuchnia jest bardzo nieustawna oraz niewielka.  Niemniej dzięki projektantom ze studia mebli kuchennych w jakim zamawialam stała się o wiele bardziej praktyczna oraz optycznie wygląda na większą.  Meble wykonywane w wysokim standardzie na czym mi zależało. Doszlam do wniosku,że skoro już zamawiam meble na wymiar to niech będzie to coś naprawdę porządnego.

43

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

A macie w swojej kuchni skrzynki plastikowe? Takie na butelki, napoje itp.? Ja się do tego przekonałam mając małą kuchnię, nie jest teraz zagracona.

44

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Skrzynki w małej kuchni i nie zagracona powierzchnia, jak Ci się to udało, gdzie je postawiłaś? Mam małą kuchnię zrobioną na wymiar. Wykorzystana została cała przestrzeń co do 1 cm. Nie mam możliwości wstawianie stołu, a gdzie tu jeszcze skrzynki ustawić. Zdecydowałam się na kuchnię na wymiar ,  projektant zaproponował nam spójną i lekką zabudowę, która nie nie powoduje wrażenia ciężkości. Uchwyty wklejane w płytę tworzą ciągłą poziomą linię, która optycznie wydłuż przestrzeń. Jestem bardzo zadowolona z jakości i wykonania. Mam nadzieję, że posłuży mi dobre parę lat.

45

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

U mnie też się tak składa, że są takie lustra duże. Nie przeszkadza mi to i bardzo to chciałam mieć u siebie w mieszkaniu. Teraz co dodać mogę, jeśli ktoś się zastanawia nad meblami na wymiar to nie ma co dużo myśleć bo to jest pomysł bardzo ciekawy. Każdemu takie meble mogą służyć przez lata.

46

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Kuchenne jak na wymiar to raczej jakaś lokalna firma jest potrzebna bo w sieci bym nie zamawiał.
Do firmy ostatnio przez internet zamawiałem szafy metalowe jak by ktoś potrzebował to doskonały towar.

47

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

ja uważam, że kupno mebli na wymiar do kuchni jest bardzo dobrym pomysłem smile przede wszystkim można sobie wszystko dopasować do własnej przestrzeni i ustawić tak żeby było jak najwygodniej gotować smile najlepiej takie meble zamówić u stolarza, ponieważ dodatkowo mają one unikatowy wzór, podpasowany do każdego klienta smile w sumie jedynym minusem zakupu mebli na wymiar do kuchni jest ich oczywiście droższa cena, no i użeranie się z fachowcami jak coś zostaje źle zmierzone smile sama planuję zamówić taką kuchnię u stolarza smile

48

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Ja przymierzam się do szafy , ale jeszcze hajs trzeba uskładać:)
No ale plan jest.
Za to pod wymiar i wreszcie może ogarnę swój przedpokój (wnęka)

Ostatnio edytowany przez Autisticart (2015-10-16 08:39:37)

49

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Na wymiar meble są ok do małych mieszkań. Tak samo jak składane stoły do jadalni . To pomaga zaoszczędzić miejsce

50

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

mi się podobają takie meble które nie zajmują dużo miejsca, ale jak się potrzebuje to się je odpowiednio składa i nagle okazuje się, że jest na przykład dodatkowe łóżko, idealne jak ktoś ma małe mieszkanie czy dom i przyjeżdżają do niego goście w odwiedziny smile a ogólnie jeśli chodzi o meble do kuchni to jak dla mnie nie zależne jest to czy ktoś ma małą czy dużą kuchnię takie meble mogą dać komfort w poruszaniu się i do tego można więcej elementów kuchennych w niej zmieścić, po za tym to jest coraz bardziej popularne rozwiązanie smile