2,601

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

O to to...! smile

2,602

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja dziś nie spałam, po raz kolejny, a mimo to nastrój mam znakomity. Kto mi to wyjaśni?
Podobno człowiek po nieprzespanej nocy czuje się jak po lampce wina, czy jakoś tak.

2,603

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja się w ogóle nie wyspałam, do tego pogoda osłabia a przede mną cała noc na nogach... Idę na imprezkę andrzejkową.

2,604

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Oooo... Iwonka będzie balować smile udanej zabawy smile)

2,605

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Totalnie niewyspana po imprezie (spałam godzinkę), ale zadowolona smile

2,606

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

To najważniejsze smile

Ja dziś wstałam tak późno, ze przede mną na 100% kolejna nieprzespana noc. Przestawiłam się na nocny tryb życia.

2,607

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

W dzień jest tak pochmurno że to prawie jak noc wiec nie ma wielkiej różnicy... wink

2,608

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

ja mam dzisiaj podły nastrój, mam jeden problem i muszę iść zasięgnąć [url=http://www.lawarsaw.pl/uslugi/]porady prawne warszawa[/url] mam nadzieję że ten adwokat mi pomoże

2,609

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

napisz tu, może coś dobrego doradzimy:)

2,610

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ksymena jak zawsze w prosty sposób poprawia humor smile To ja sobie pozwolę nadal na odsypianie, póki mogę.

2,611

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja nie mogę za dużo spać, bo potem czuję się wymięta i zmęczona gorzej, niż jakbym za mało spała...

2,612

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

To prawda, tak to działa. Ja najlepiej czuję się po 7-8 godzinach snu.

2,613

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A ja dziś spałam 5 godzin i też muszę dawać radę...

2,614

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie dzisiaj neutralnie, ale wczoraj miałam fajny dzień. Udało mi się wybrać w konkursie Jacobs, potem na szkolnym jarmarku a dodatkowo obkupiłam się w 3 piękne stroiki za całe 10 zł big_smile

2,615

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A mi się poprzestawiało wszystko, po dwóch godzinach snu myślałam, ze umrę, ale jak się położyłam, przespałam 1,5 godziny i męka od nowa, potem odsypianie. Strasznie przeżywam... czemu nie mogę się cieszyć, że go nie ma? Po innych facetach czułam ulgę...

2,616

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ale nie martw się, to na pewno  przejdzie:)

2,617

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dziekuję Anays smile

2,618

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie tragicznie... Przebija mi się ząb mądrości, ale coś mu to nie wychodzi i boli jak cholewcia... hmm

2,619

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Smaruj żelem na ząbkowanie, pomaga smile

2,620

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A ja od kilku dni czuję się baaardzo fajnie smile

2,621

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja też, w końcu niedługo święta i prezenty wink

2,622

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Właśnie słucham świątecznych piosenek i pakuję prezenty, więc humor niczego sobie smile

2,623

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja jestem wściekła. Mam problem z pracodawcą, który nie chce wierzy, że mam prawdziwe zwolnieni na dziecko. Nie rozumie, że dzieci mogą często chorować. Mój problem jest taki: [url=http://forumdlamam.pl/l4-na-dziecko-t351.html]http://forumdlamam.pl/l4-na-dziecko-t351.html[/url]. Może Wy coś poradzicie.

2,624

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dokuczyłam komuś, więc jest dobrze smile

2,625

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dotarła do mnie paczka z nowościami kosmetycznymi od Chrzestnej, więc humor dopisuje smile