26

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Bojowa... uzmysłowiłaś mi właśnie, że jestem niestabilna emocjonalnie big_smile

27

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

To znaczy ze wciąż jesteś kobietą:)

28

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Ufff... to dobrze, bardzo dobrze, bo jakoś od jakiegoś czasu mało kobieco się czuję niestety. To te hormony sad podwyższony poziom testosteronu mam.

29

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

A faceci zwykle mają go za mało , nie wszystkim od natury to samo się dostało big_smile

30

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Dziś chciałabym przespać cały dzień i cała kolejną noc... tak bez przeszkadzania, bez telefonów i smsów, bez tłuczenia się piętro wyżej, bez nerwów, które nie dają zasnąć.

31

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Wyjechała na jakieś wakacje na ful wypasie w ciepłe miejsce.. i tak na jakiś miesiąc...

32

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Najchętniej poleciałabym na Malediwy...

33

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Co Wy to takie zmarzluchy? Ja pospacerowałabym po parku z kimś fajnym smile

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2014-10-20 15:33:00)

34

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Ja bym najchętniej teraz wylegiwała się na plaży:)

35

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

A ja coraz częściej mam ochotę być w innym mieszkaniu, w innym mieście i wieczorem w spokoju poczytać sobie książkę... być jak najdalej stąd.

36

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Pewnie nie Ty jedna, wiele osób tęskni za jakąś cudowną zmianą ich życia... Tylko nie robią nic żeby ona nastąpiła...

37

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Może dopóki sytuacja TU jest do zaakceptowania, to się jej nie zmienia. Ludzie mają zaskakująca zdolność przystosowania.

Ja już przerabiałam wyprowadzkę, inne mieszkanie, inne miasto i okazało się, że tu jest lepiej smile Chyba jednak za długo już tu jestem, a i samo miasto się zmieniło. Gdyby tylko nie to okrutne bezrobocie, to Stalowa Wola byłaby całkiem fajna. Szczerze powiem, że mi się podoba jeśli chodzi o wygląd. Tylko te zakłady aluminium, które się tu pobudowały, zatruwają ludzi,no i młodzi uciekają... masowo. Dom rodziców jest w świetnej lokalizacji, to też plus. Minusem jest natomiast atmosfera w nim i gdybym się wyprowadziła, utrzymywałabym z rodziną kontakt bardzo sporadyczny.

38

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

ja najchętniej bym teraz wsiadła w [url=http://www.gron-tour.pl/tanie-busy-polska-niemcy.html]tanie busy do niemiec rzeszów[/url] i pojechała do mojego chłopaka który mieszka w Niemczech

39

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

ja bym najchętniej sobie odpoczęła, bo mi się nic nie chce, a muszę jeszcze dzisiaj zrobić [url=http://www.mowaitekst.pl]korekta tekstu przez internet[/url] jakaś masakra;p

40

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Wypiję wieczornego plusssza uro care i chyba pójdę spać. Późno już. smile

41

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Fakt, późno to pisałaś. Wyspałaś się chociaż, mam nadzieję... za siebie i za mnie big_smile

42

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Najchętniej poszłabym spać...

43

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Ja też, ale niedawno wstałam tongue

44

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

wzięłabym długą kąpiel  w pachnącej pianie:)

45

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Cofnęłabym czas o półtora roku.

46

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Wyrzuciłabym wszystkie rzeczy, których od lat nie używam a zaśmiecają mi półki i szafki:) Ale jakoś szkoda, może się kiedyś przydadzą:)

47

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Ja tak zbierałam i zbierałam, bo może kiedyś... i w końcu postanowiłam się pozbyć, ale jakiś taki opór pojawił, że jednak niech leży i przy każdym większym sprzątaniu pozbywam się po kilka takich rzeczy i nadal mam ich za dużo.

48

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Niepotrzebne rzeczy można wymienić, ktoś może potrzebować ich, i może mieć coś, czego potrzebujesz:) ja się tak z koleżankami czasem wymieniam,ciuchami, kosmetykami itp...

49

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

To dobry pomysł jest. Ewentualnie sprzedać za symboliczną kwotę. Tak pozbyłam się kilku rzeczy.

50

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Chyba też tak zrobię bo mam tyle butów, ciuchów, w których już nie chodże a może komuś się przydadzą, bo nie są zniszczone