226

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Odżywkę do paznokci JOKO 3w1 - polecam najlepsza i najbezpieczniejsza na świecie dla pazurków. Dodatkowo botki na jesień i koszulę w czerwona kratę - a teraz poluję na płaszczyk.

227

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ostatnio kupiłam dywanik z Ikei:)
Ale czaję się jeszcze na fajny depilator laserowy.

228

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Dwie apaszki, w zasadzie jedna to szalik, druga komin, jedna w azteckie wzory, druga w czarno-białe ciapki, prążki.

229

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Dzisiaj w końcu dorwałam komplet pojemniczków do deserów na zimno <jupi> Będą w sam raz do śniadaniowych puddingów lub świątecznych kurczaków w galarecie smile

230

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Kupcie mi coś... tongue

231

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

A jaaa... brązowe botki, kremowy sweterek ze "skórzanymi" wstawkami i bieliznę (dwa biustonosze: biały i waniliowy).

232

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

ciuuuuchy big_smile i kilka innych przyjemnych i baaardzo potrzebnych rzeczy

233

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Zakupiłam sobie nowy ipad big_smile Długo na niego odkładałam ale nawet nie wiecie jaką mam przyjemność z tego że mogę sobie pozwolić na takie cudeńko smile Mam nadzieję że długo mi posłuży , przyznam się że produkt Apple: [url]http://ispot.pl/ipad[/url] mam pierwszy raz i wierzę że spełni moje oczekiwania.

Ostatnio edytowany przez Tryfena (2014-11-03 12:53:23)

234

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Nowy ekspres do kawy
Ranking ekspresów do kawy
[url]http://www.szukamrecenzji.pl/artykul/ranking-ekspresow-kawy.html[/url]

235

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ciepłą kurtkę:)

236

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

A ja się skusiłam na folię do pieczenia - wielorazowego użytku. Electrolux robi takie cuda. big_smile Czy wiecie, że można ją wykorzystać aż 500 razy? smile O, tak wygląda i wszystko napisane macie o niej [url]http://czescizamienne.electrolux.pl/product/9029792836/Ochronna+folia+do+piekarnika[/url]

237

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Szalik komin,taki kolorowy ze srebrną nitka,  bo coraz zimniej..

238

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja to ostatnio wydałam kasę na kogoś, więc dla mnie niewiele zostało big_smile Na łakocie poszło.

239

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Pastę do zębów big_smile

240

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

ja kupiłam ostatnio dla siebie kilka fajnych akcesoriów w [url=http://domidomi.pl/pl_PL/producer/ALESSI/7]alessi sklep online[/url] na prawdę mają tam fajne rzeczy

241

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

A ja zrobiłam sobie prezent sama i kupiłam sobie woka takiego przeznaczonego na przygotowanie potraw na płycie indukcyjnej i jestem zachwycona. Nazywa się to Infi-Wok i jest rewelacyjny.

Ostatnio edytowany przez Cleopatra (2014-11-28 02:18:01)

242

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

To jest ten na płytę indukcyjną z tą fajną podstawką??

243

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

mega ciepłe rękawiczki z podwójnego polaru:)

244

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Chciałabym móc napisać (i żeby to było prawdą), że ostatnio kupiłam sobie rewolwer i jadę na Dziki Zachód odstrzelić pewnemu człowiekowi fiu... przyrodzenie.

245

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

kolejne rękawiczki, bo ciągle je gubię smile

246

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Dwa lata temu zgubiłam jedną z nowych rękawiczek, ale tak szalenie mi się podobały i były tak ciepłe, że uparłam się i zmusiłam chłopaka, żeby przeszedł ze mną caaaałą tą drogę, podczas której mogłam ją zgubić. Nie znaleźliśmy, ale uznałam, że w takim razie należy szukać raz jeszcze w drodze powrotnej... tym razem znalazłam big_smile Ktoś powiesił ją na płocie na mojej ulicy big_smile

247

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

[quote=magaTA]To jest ten na płytę indukcyjną z tą fajną podstawką??[/quote]

Dokładnie. Wygląda to tak :

[img]//static1.vertaa.fi/fotos/183x160/4/9/7/1/electrolux-infi-wok-cooking-pan-23684971.jpg[/img]

A z zakupów udało mi się dziś upolować nowe buty, chociaż wiem, że mąż mnie zabije <3

248

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja dziś kupiłam nowe botki, beżowe smile
Zwierciadło wydało fajne zestawy: archiwalny numer + kalendarzyk 2015 + książka do  wyboru za 16 zeta całość. Świetna sprawa, a książki przeróżne smile

249

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

A jaką sobie wybrałaś?

250

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Coś dla ciała pod kątem świąt i prezentu od Mikołaja wink
Krem przeciwzmarszczkowy z Vichy liftactive supreme. Już się nie mogę doczekać aby go zastosować. smile