26

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Ten pierścionek:)

[img=PunBB bbcode test]http://s1.apart.pl/files/cbiz_img/img_prod15028_0_m.jpg[/img]

27

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

[quote=Diabela]Akurat zbliżają się święta wink i muszę mojego męża namówić  na takiego woka wink
[img]//newsroom.electrolux.com/au/wp-content/common/photos_australia/e-motion_hori_08.jpg[/img][/quote]

O ja... Szczerze mówiąc w ogóle bym nie pomyślała, że to wok jest! Co to za cudo? Powiedz coś więcej!

28

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Ja bym sobie kupiła drogi, luksusowy jacht! I jeszcze podróż dookoła świata xD A tak z bardziej przyziemnych rzeczy może jakąś biżuterię z brylantami/diamentami big_smile
[img]//www.polcaratdesign.pl/obj.php?act/showM/id/922796e6f5c501bdbe2a324bf5a42199/size/214_214[/img]

29

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Bez kosmicznych marzeń, zdecydowanie wystarczy - Niewiele kosztuje, a robi niesamowite wrażenie. A zresztą - kto nie przepada za takimi atrakcjami?

30

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

ja bym chętnie pojechał gdzieś wypocząć, np w góry do Zakopanego. Myślę że 7 dni w jednym z apartamentów  by mi wystarczyło smile

31

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Półroczne wakacje ze zwiedzaniem wszystkich kontynentów:)

32

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Wycieczka do Wiednia... i po co ja wchodziłam w ten wątek? Też bym chciała zobaczyć Wiedeń zimą, bardzo, bardzo bym chciała. I jeszcze kilka innych miast, również o tej porze roku. I choinkę w NY.

33

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

SPA - koniecznie.

34

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

W prezencie samej sobie? Sporo ładnych ubrań big_smile

35

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

weekend w Paryżu:)

36

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Gdybym mogła sobie kupić, co tylko bym chciała to zapewne kupiłabym sobie piękne buty wink, torebkę i  domu. Widziałam ostatnio takie urządzenie u mojej przyjaciółki i muszę przyznać, że poczułam lekkie ukłucie zazdrości. To naprawdę super gadżet, a w dodatku pozwala zaoszczędzić na wizytach u kosmetyczki. Chwile, które poświęcam tylko sobie dają mi mnóstwo radości i ulgi po stresujących dniach w pracy, poza tym wiem, że jeśli przestanę o siebie dbać stracę pewność siebie

37

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

A mi się marzy (niestety na ten moment nie mam pieniędzy by sobie pozwolić na taki wydatek - uroki studiowania) kurs gotowania. Taki profesjonalny z jakimś dobrym kucharzem. Bo kurczę lubię gotować ale nie mam wprawy i potrzębuję kogoś kto mnie nauczy kilku sztuczek ;/


Na pewno bez tej strony nie wlazłabym na żadne aranżacje profesjonalne, [url=http://remontygawla.blog.pl/2015/01/21/aranzuj-profesjonalnie/]http://remontygawla.blog.pl/2015/01/21/aranzuj-profesjonalnie/[/url] fajnie tu jest wszystko pokazane tak od a do z. Lubie to na fb

Ostatnio edytowany przez newworld (2015-06-22 19:42:33)

38

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Wakacje w jakimś ciepłym, miejscu, z dala od wszystkich problemów wink

39

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Wiele z tych problemów nosi się w sobie, a sama plaża z palmami nie jest w stanie odwrócić naszej uwagi od nich sad

40

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

trochę świętego spokoju:)

41

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Ile płacisz?

42

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Ja bym sobie kupiła bezludną wyspę i spędzała na niej wszystkie wolne dni:)

43

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Całej wyspy potrzebujesz? Masz dziewczyno wymagania.

44

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Mnie wystarczy 10 metrów kwadratowych takiej wyspy z dostępem do wody:)

45

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Ale chyba chciałybyście ją zaludnić kimś więcej niż sobą? Czy nie...

46

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Ja właśnie się rozglądam żeby sobie jakiś portfel kupić. Bardzo mi się podobają , fajnie by było mieć taki portfel. Chyba sobie go sprawię dla przyjemności

47

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Ja bym sobie kupiła piękną biżuterię wink

48

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Ja najchętniej to bym sobie kupiła duża ilość biżuterii z swarovski:) Chciała bym też bardzo ładną zastawę kuchenna. Zegarek ze złota z delikatnym ozdobieniem diamentowym:) ach te marzenia... Dobrze ze za marzenia nie karają.

49

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Wycieczkę dookoła świata jeśli tylko byłoby mnie stać. Niestety nie mogę sobie narazie pozwolić na takie luksusy. Ale kto wie... Może uda się w niedalekiej przyszłości

50

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

MIESZKANIE tylko i wyłącznie dla SIEBIE smile