1

Temat: Czekoladoterapia

Natknęłam się niedawno na ofertę jednego z centrum modelowania sylwetki i mają zabieg czekoladoterapii. Zaciekawiło mnie to, czy ktoś próbował? Widząc co proponują ile byście byli w stanie za to zaplacic?

"Jest to zabieg czekoladowy na ciało, w którego skład wchodzi delikatna ekwadorska czekolada, aromatyczne kakao z zapachami orientalnych przypraw takich jak cejloński cynamon, macedońskie jagody jałowca w zestawieniu z zapachem goździków, przeplatane zapachem najlepszej brazylijskiej kawy. redukujący nadmiar tkanki tłuszczowej oraz energetyzujący. Dzięki związkom lipoliptycznym takim jak teobromina i kofeina zabieg na bazie czekolady redukuje miejscowe depozyty tłuszczowe i cellulit, stymuluje mięśnie, poprawia cyrkulację krwi, a także silnie energetyzuje i rewitalizuje ciało. Ponadto aminokwasy z czekolady powodują wzrost stężenia endorfin “hormonów szczęścia” - które znakomicie poprawiają samopoczucie, zapewniają poczucie spokoju, zadowolenia i odprężenia."

2

Odp: Czekoladoterapia

Szczerze mówiąc to ja bym się nie zdecydowała,intensywny zapach czekolady mnie poprostu dusi i długo bym nie wytrzymała na takim zabiegu..

3

Odp: Czekoladoterapia

A mnie strasznie przypadło to do gustu. Dzwoniłam nawet, żeby zorientować się czy mogę podjechać zobaczyć jak to wygląda i wszystko z tym związane i nie było problemu. Może uda mi się pod weekendzie. Wydaje mi się, że sama czekolada musi być jakoś przygotowywana, więc zapach sam w sobie wcale nie musi być tak intensywny.

4

Odp: Czekoladoterapia

O jejku, to coś zdecydowanie dla mnie! Uwielbiam takie zapachy! Muszę kiedyś wypróbować!

5

Odp: Czekoladoterapia

To jest skuteczna metoda, to fakt, coraz więcej doświadczeń to potwierdza.

6

Odp: Czekoladoterapia

hmm, brzmi to naprawdę dobrze smile

7

Odp: Czekoladoterapia

brzmi słodko ale nie wiem czy coś by to dało wink

8

Odp: Czekoladoterapia

Jak się okazuje, czekolada nie tylko jest smaczna, ale  też robi dobrze na skórę  . Oczywiście mowa o tej gorzkiej. Niestety wszelkie słodkie odmiany mogą prowokować powstawanie trądziku i innych tego typu zmian skórnych sad

Ostatnio edytowany przez teeth (2017-10-17 10:11:57)

9

Odp: Czekoladoterapia

Kiedyś ale to dawno, byłam na zabiegu własnie czekoladowym...
Peeling i masaż czekoladowy.. obłęd.... <3

10

Odp: Czekoladoterapia

Brzmi niezmiernie obłędnie... Może kiedyś się skuszę...

11

Odp: Czekoladoterapia

Muszę spróbować! W końcu inna czekoladoterapia niż objadanie się nią przy jesiennej depresji:D!Kocham zapach czekolady i czuję, że to coś dla mnie:)

12

Odp: Czekoladoterapia

O, fajna opcja na ten nieciekawy czas epidemii...

13

Odp: Czekoladoterapia

Opis zabiegu brzmi wspaniale! Ja do tej pory uprawiałam czekoladoterapię tylko w warunkach domowych big_smile I trochę inaczej ona wyglądała hahah

14

Odp: Czekoladoterapia

Jeżeli ktoś lubi czekoladę, to jak najbardziej można stosować zabiegi z jej użyciem. Czekolada pomaga w poprawieniu ujędrnienia skóry, napięcia, a dodatkowo pięknie pachnie.Mogę polecić masaż czekoladą albo cały rytuał czekoladowy, gdzie wykonywany jest zabieg z masażem na twarz i masaż na ciało. A w trakcie zabiegu podawana jest gorąca czekolada do wypicia smile

15

Odp: Czekoladoterapia

Niepowtarzalny smak, konsystencja i zapach czekolady przenoszą do krainy przyjemności. Z chęcią spróbowałabym w wersji urodowej, jako kaprys smakosza wink