26

Odp: Moje wymarzone łóżko

O wymarzonym łóżku można śpiewać na swojską, discopolową nutę - myślę, że nawet taka gwiazda jak Shazza nie powstydziłaby się takiego repertuaru, jak ten:
Me łóżko marzeń
osłodzi noce mi,
Jesienną porą
zapewni słodkie sny.
Kiedy w nim leżę,
nic nie dolega mi,
a każdej nocy
w nim jesteś ze mną Ty!

P.S. Zainteresowanych wykonawców proszę o kontakt:)

27

Odp: Moje wymarzone łóżko

Jak marzyć, to na całego! Moje idealne, wymarzone łóżko powinno być w pełni zautomatyzowane - w szczególności samo musi dbać o pranie i suszenie pościeli. Mogłoby też mieć jeszcze dwie funkcje:
- czytania na dobranoc moich ulubionych romansów Danielle Steel
- nietypowego budzika - codziennie rano budzić mnie delikatnym masażem:)

28

Odp: Moje wymarzone łóżko

Ach, rozmarzyłam się…. I stwierdziłam, że łóżko moich marzeń już istnieje i jest to łóżko wodne. Teraz tylko muszę uzbierać potrzebną kwotę (kilka tysięcy), ruszyć na zakupy, wybrać mój ideał i cieszyć się nim!!!

29

Odp: Moje wymarzone łóżko

Łóżko - przystani moja!
ty jesteś niezbędne,
gdy po pracy w objęcia
Twe padam bezdenne...
Z Tobą spędzam najwięcej
nocy swego życia,
więc musisz być meblem
wprost nie do przebicia!
Miej wygodny materac
i miękkie pościele,
by ciało me ukoić
nie tylko w niedzielę,
kiedy spać chcę do woli.
O łóżko mych marzeń,
bądź ze mną po kres życia
wciąż pełnego wrażeń!!!

30

Odp: Moje wymarzone łóżko

Mi się marzy łóżko duże. Nie takie w standardowych wymiarach, tylko takie ogromne, że jak mąż mi podpadnie, to śpiąc po dwóch różnych stronach, nie otrzemy się o siebie. Pozostaje jeszcze kwestia kota, bo on to już w ogóle się rozwala. A jak dojdzie dziecko... Nie no musi być duuuuże. No i oczywiście wygodne. Nie za twarde, nie za miękkie. Takie w sam raz. Idąc dalej, poduszka nie za wysoka i nie za niska, a kołdra ciepła i lekka. Pościel pachnąca świeżością. Ohhhh i jak tu wstać do pracy z takiego wspaniałego łóżka? ;-)

31

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moje wymarzone łóżko znajduje się w moim ogrodzie i jest zawieszone między dwoma potężnymi drzewami. Jest to hamak z mocnego płótna w biało-granatowe pasy wyłożony miękkimi poduszkami. Ma baldachim z liści i zamontowane nocne lampki w postaci migających gwiazd. Dookoła jest nieustanna aromaterapia w postaci olejków eterycznych wydostających się z drzew, a muzyka ptaków i delikatne podmuchy wiatru kołyszą mnie do snu.

To łóżko z moich marzeń i snów, tych najzdrowszych spokojnych.

32

Odp: Moje wymarzone łóżko

[quote=kosmyk]Dorastałam w okresie PRL-u, gdy dla dzieci były dostępne tylko małe tapczany, bez większego polotu w konstrukcji. A ja tak marzyłam o piętrowym łóżku, które widziałam w jakimś zagranicznym filmie... Chciałam oczywiście spać "na wysokości", koniecznie nad moją młodszą siostrą, dla której byłam wtedy życiowym autorytetem wink[/quote]

to Ci tylko powiem, że ja także w zamierzchłych  czasach PRL spałam z bratem i siostrą na trzypiętrowym łóżku big_smile big_smile big_smile
i to była rewelacja!!! big_smile

33

Odp: Moje wymarzone łóżko

Marzę o łóżku otoczonym lustrami i podręczną kosmetyczką, żebym o każdej porze nocy
mogła sprawdzić i poprawić swoją urodę - po to, aby mój partner zbyt szybko się nie
odkochał, gdy mnie zobaczy rozczochraną i nieumalowaną big_smile

34

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moja babcia przez całe życie spała na prostym drewnianym łóżku z płóciennym siennikiem wypchanym słomą. Była zdrowa do końca, ani razu nie leżała w szpitalu i zmarła tak jak żyła… po cichutku, bez zbędnych cierpień, właśnie podczas snu... Dlatego kiedy mnie dopadają jakieś bóle to myślę o tym, czy takie łóżko nie byłoby naturalnym antidotum na nie? Chętnie bym sprawdziła na sobie jego leczniczą moc – tylko skąd dziś wziąć takie łóżko?

35

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moje wymarzone łóżko to takie, z którym mogłabym co wieczór zamienić parę słów, poradzić się w trudnej sprawie, przedyskutować swój problem lub ostatecznie czasem nawet razem pomilczeć... Ehhhh... Miło by było mieć wreszcie jakieś "mówiące" towarzystwo w te długie, samotne jesienne wieczory jakie są teraz...

36

Odp: Moje wymarzone łóżko

Bardzo, ale to bardzo  podobają mi się łóżka z mahoniu, szlachetnego egzotycznego drewna, które nadają elegancji  i stylu każdej sypialni, w której się znajdą. W nim mogłabym się wysypiać naprawdę po królewsku!

37

Odp: Moje wymarzone łóżko

Mój mąż nocą bardzo się poci i dlatego chciałabym dla nas łóżka z funkcją absorbowania  nieprzyjemnych woni i odświeżania powietrza, żebyśmy rano budzili się w pięknie pachnącej sypialni, której nie trzeba od razu wietrzyć...Mogłoby być wykonane z tworzywa działającego jak zapachy Brise, które nie maskują ale usuwają nieprzyjemne wonie....

38

Odp: Moje wymarzone łóżko

Uwielbiam piękne zapachy, wręcz jestem od nich uzależniona, dlatego chciałabym mieć… pachnące  łóżko, najlepiej z kilkudziesięcioma aromatami do wyboru, inny na każdą okazję i zawsze odpowiedni do mojego aktualnego nastroju

39

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moje wymarzone łóżko ma pościel w kolorze bordo - kolorze dobrego francuskiego wina i
szaleńczej namiętności z pazurem, którą chciałabym stale gościć w mojej sypialni:)

40

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moje wymarzone łóżko powinno być zaskakująco duże- bo jak to ja, uwielbiam nagle i niespodziewanie zmieniać pozycje, dlatego komfort to najważniejszy warunek.
Łóżko…. Czasem zdarza się, że po ciężkim dniu padam na nie z impetem, a ono dzielnie znosi ból moich pleców. Tymczasem tak sobie myślę, że wymarzone łóżko powinno działać kojąco na ten ból.
Wymarzone łóżko stanie się świadkiem moich najskrytszych snów, szalonych uniesień miłosnych, a czasem chwil rozpaczy.
Tak więc na sam koniec chce dodać, że  moje wymarzone łóżko byłoby moim przyjacielem. W nim spędzałabym wolne chwile, to ono towarzyszyło by mi,  gdy czytam książkę i sprawiało, że śniadania w łóżku okazałyby się stokroć razy smaczniejsze. smile

41

Odp: Moje wymarzone łóżko

Wymarzyłam sobie Ciebie moje łóżko ostatniego ranka, gdy wstałam z obolałą szyją, niewyspana i zła.
Jesteś ogromne, wygodne, kojące po całym dniu pracy i wyglądasz bosko. Te nogi! Ten styl! Aż wstyd się przyznać,
ale mam do Ciebie słabość i gdyby nie mój wieloletni związek z moim obecnym łóżkiem już dawno przespałabym się z Tobą.
Jednak na razie wierna być muszę i gdy tylko wytłumaczę memu obecnemu towarzyszowi nocy, że nie czuję się dobrze  w jego towarzystwie, zadzwonię do Ciebie, moje kochane łóżko. Czekaj zatem, a i ja postaram się skontaktować z Tobą jak najszybciej. Pozdrawiam Cię gorąco!

42

Odp: Moje wymarzone łóżko

Kiedy myślę o wymarzonym łóżku nie wyobrażam sobie „jak ono by wyglądało”, ale” jak wyglądało”. Cofam się wspomnieniami wiele lat wstecz i przed oczyma jaki mi się niewielkie, brązowe, niepozorne, ale bardzo wygodne łóżko z pachnącą pościelą, na którym spałam, czytałam książki, skakałam i się bawiłam. Moje wymarzone łóżko to mebel z duszą, który niczym pamiętnik skrywa w sobie dziecięce sekrety. W końcu to ono przez całe dzieciństwo słyszało moje marzenia, dawało wypoczynek i wytchnienie po całym dniu i było najwygodniejszym meblem w całym pokoju. Łóżko moich marzeń dzieliło moje radości, czasami smutki i dawało nadzieję, że kiedy rano się obudzę będę radosna i wypoczęta. Chciałabym przenieść moje wymarzone łóżko do mojego dorosłego życia i móc powspominać piękne czasy.

43

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moje wymarzone łóżko to takie, które będzie potrafiło zwabić do siebie (i do mnie...) mojego Mężczyznę, kiedy o 1.00 w nocy on jeszcze siedzi przed komputerem, zamiast przytulać mnie i sprawiać, że będę miała same kolorowe sny:)

44

Odp: Moje wymarzone łóżko

Lubię często przemeblowywać mieszkanie, a łóżko należy u mnie do najcięższych mebli. Zdecydowanie łatwiej by mi było, gdyby jeszcze  posiadało kółka do przemieszczania go, bo pod innymi względami już jest takie, jak sobie wymarzyłam...

45

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moje łoże marzeń ma kształt weneckiej gondoli, która wiezie mnie w idealną krainę marzeń sennych niczym łódź Charona, zdążająca przez Styks do królestwa mitycznych podziemi, To dzięki niej dostępuję łaski zapomnienia o codziennych problemach i mogę wznieść się na wyżyny szczęścia, jakie jest dostępne tylko w snach. To tu mogę być kim tylko zechcę , nie dotyczą mnie żadne ograniczenia i kłopoty, a wszystko co robię, jest powodem do radości i spełnieniem moich pragnień!

46

Odp: Moje wymarzone łóżko

Na moje problemy z kręgosłupem przydałoby się łóżko z funkcją masażu pleców, a przy okazji znieczulające ból, który mnie dopada po bardziej męczącym dniu. Chętnie bym się pozwoliła wymasować takiemu urządzeniu relaksująco-leczniczemu...

47

Odp: Moje wymarzone łóżko

Łóżko moich marzeń powinno powstać pod ręką prawdziwego artysty, który nie tylko zadba o jego stronę estetyczną, ale także o to, żeby programowało dla mnie sny pełne niesamowitych zdarzeń, sny, które będą ubarwiały moją zbyt monotonną i szarą codzienność i będą otwierać przede mną światy rodem z powieści fantastycznych... Chciałabym przeżywać w nich przygody jak w bajkach poznanych w dzieciństwie, być księżniczką, którą ratuje przed smokiem książę na białym rumaku, mieć nadludzką moc, która naprawia ludzkie błędy i sprawia, że świat jest piękniejszy... Takie funkcje powinno mieć moje wymarzone łóżko:)

48

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moje wymarzone łóżko ma złocone ramy i pościel ze śnieżnobiałego atłasu, jak w pałacu królewskim z najlepszych lat monarchii:) W nim czas płynie spokojnym rytmem, a budzenie przez osoby trzecie jest zakazane, bo przecież nie trzeba wstawać o 6.00. do pracy, więc nic nie zakłóca spokojnego i głębokiego  relaksu...

49

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moje łóżko z marzeń ma kształt ozdobnej karety, z miękkimi aksamitnymi obiciami wewnątrz i dużą ilością miejsca do spania:) Postawiłabym je w centralnym miejscu sypialni i dzięki temu jej wnętrze nie potrzebowałoby żadnych innych dodatków, no może poza pięknym dywanem w kolorze soczystej zieleni, żebym czuła się tu jak na letniej łączce:)

50

Odp: Moje wymarzone łóżko

Wymarzone łóżko? W wyobraźni swej chmurkę ujrzeć chcę. Miejsce spokojne dające sen, by rano energię na cały mieć dzień. Mały baranek nad główką mą bryka, swym wdzięcznym głosem do pobudki wzywa smile