26

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Dom weselny albo salę weselną,  w której mogę liczyć na zamówienie jedzenia, świetną obsługę i gotowe dekoracje, co prawda za wszystko i tak ja płacę, ale mam wpływ na efekt końcowy.  Często szukam inspiracji do róznych imprez i w przypadku wesel mogę podpowiedzieć, że warto sięgnąć do salenawesela.pl .

27

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Też jestem za salą weselną. Jest wtedy całkiem inny klimat, niż np. w OSP big_smile Tamte czasy już minęły i myślę, że teraz liczą się tylko domy i sale weselne. Jest to większy koszt, ale za to wesela są wtedy bardzo pięknie wyprawione i jest co wspominać. Salę na swoje wesele szukałam przez internet głównie i znalazłam na Sale weselne. Spory zbiór sal z całej Polski, a dodatkowo wiele cennych informacji na ich temat.

Ostatnio edytowany przez Martynka (2013-03-09 17:15:33)

28

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

ja ta bardziej polegam na opinii tych, co tam organizowali wesele albo byli gośćmi. Bo w internecie bywają sprzeczne opinie i dużo ukrytych reklam...

29

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Jestem za salą weselną.

30

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Zdecydowanie sala weselna. Oferta jest teraz tak duża i tak zróżnicowana cenowo, że naprawdę można znaleźć coś fajnego za niewielkie pieniądze.

31

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Dom weselny lub resturacja. Catering, dekoracje i obsługę mam w cenie- o nic się nie martwię. wszytsko zostawiam profesjonalistom. To dla mnie duży komfort

Ostatnio edytowany przez korelka (2013-09-24 22:40:24)

32

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

To jest wygoda ale i duże koszty... Jak sie ma trochę czasu i ludzi do pomocy to jednak warto zaoszczędzić i trochę samemu zrobić

33

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Wszystko zależy tak naprawdę od budżetu, który można przeznaczyć na tą uroczystość. Sala weselna ma w sobie pewien urok i klimat, który stworzą profesjonaliści, jak np te w Hotelu Książę Poniatowski pod Warszawą smile oprócz takiej oferty standard można dobrać sobie pewne dodatki wink

34

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Ja wybrałam salę weselną w RestHotelu w Morach. OSP i restauracja od razu odpadły ze względu na warunki i ilość gości. W Resthotelu wyprawiliśmy naprawdę świetne wesele- jedzenie było smaczne, obsługa miła, a sama sala bardzo ładna. Najważniejsze było to, że gości bawili się bardzo dobrze. Byliśmy też pozytywnie zaskoczeni faktem, że na zespół i dzieci do 10 lat dostaliśmy 50% zniżki. RestHotel był świetnym wyborem.

35

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

na jakieś fajnej sali wydaje mi się najfajniej albo w takim wielkim namiocie

36

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Budynek jak ładny to bez znaczenia czy to OSP czy dom weselny. Ważne żeby była obsługa i kucharze dobrzy i sprawdzeni bo jeśli trzeba samemu szukać kucharek to już większy stres i nadzorować wszystko trzeba

37

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Zależy jakie kto lubi miejsca. Ja wybrałabym na pewno klimatyczne miejsce, tak jak samochód. A czy któraś z was zastanawiała się nad wyborem auta. Zawsze podobały mi się motozabytki... Idealne do ślubu

Ostatnio edytowany przez malwina001 (2014-09-29 17:08:32)

38

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

ja miałam wesele w restauracji. Jakoś u nas nie ma w pobliżu ciekawych sali weselnych czy tego typu rzeczy. Gdyby były i jakoś dość atrakcyjnie wyglądały to nie miałabym nic przeciwko.

39

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Ja bym proponowała zobaczyć sale weselną w Morach, bardzo duża i ładna sala, dobry pomysł zrobić wesele w hotelu bo w razie czego jest od razu nocleg, a hotel niczego sobie bardzo zadbany i ma spory parking.

40

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Wydaje mi się, że to zależy od Pary Młodej. Jeśli wolą sami zatrudnić kucharki, kelnerki itp. to może i OSP będzie dobre. My jednak wolimy zapłacić i mieć wszystko załatwione, bo i tak już przy weselu jest ogrom rzeczy na głowie. Ostatecznie wybraliśmy PROMENADĘ w Białobrzegach, bo odpowiada nam bardzo ten klimat. Jak ktoś szuka miejsca pod Warszawą, to warto wziąć ją pod uwagę.

41

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

My postawiliśmy na dom weselny....a kapelę już macie?Nie wiem czy faktycznie wygodniej jest zamówić DJ-a czy raczej zespół muzyczny na żywo?

42

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Dobrym miejscem na wesela są restauracje  Miejsce bardzo klimatyczne do tego mają hotel więc gościom z daleka można od razu zorganizować nocleg. Idealnie sprawdza się na takie okoliczności rodzinne jak wesela czy komunie. Jeżeli chodzi o typową sale OSP to myślę, że ona nie ma tego fajnego klimatu jak restauracje.

43

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Jeśli chodzi o to gdzie lepiej urządzić wesele, to wszystko zależy od tego jakie wesele chcielibyśmy mieć i jakie koszty chcemy ponieść. Wiadomo, że więcej wysiłku trzeba włożyć w urządzenie imprezy na sali OSP, w remizie, świetlicy itd. Trzeba np pomyśleć o kelnerach.

44

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

[quote=igax]Jeśli chodzi o to gdzie lepiej urządzić wesele, to wszystko zależy od tego jakie wesele chcielibyśmy mieć i jakie koszty chcemy ponieść. Wiadomo, że więcej wysiłku trzeba włożyć w urządzenie imprezy na sali OSP, w remizie, świetlicy itd. Trzeba np pomyśleć o kelnerach.[/quote]

dokładnie, wbrew pozorom wesele w OSP wcale nie musi być takie tanie, zważywszy koszty dekoracji które przy mało odświętnym wystroju remizy potrafią być kosztowne. Moim zdaniem lepiej wynająć salę weselną z prawdziwego zdarzenia, w ciekawej okolicy (byle nie w mieście), niż martwić się tonami wstążek i upinaniem balonów.

45

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Kameralna sala we Wrocławiu na wesele.
Jest to Restauracja Okrasa, w której można naprawdę dobrze zjeść. Miejsce jest klimatyczne miejsce, w którym człowiek się dobrze czuje. Miejsca wystarczy spokojnie dla 60 osób.

Ostatnio edytowany przez elutka16 (2015-09-11 13:00:17)

46

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Niestety, ale duża część sale odpowiedniego podestu nie posiada, co jest już ogromnym problemem.
Zresztą - pytajcie o te kwestie same zespoły.

47

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Jeszcze nie zdecydowałam jaka będzie moja sala. Na pewno musi pomieścić koło setki osób. Na pewno znajdę tą wymarzoną mam jeszcze sporo czasu. Chciałabym na pewno aby stoły były połączone razem. Mam wrażenie że rodziny się wtedy bardziej integrują.

48

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Ja bym chyba wolała tradycyjnie w domu weselnym.

49

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Ja ostatnio byłam tam na imprezie integracyjnej i faktycznie lokal jest bardzo elegancki. może faktycznie znajdziesz jakiś termin na przyjęcie?

50

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Miałam na sali OSP jedzenie było wyśmienite ,bo gotowały panie z koła gospodyń ,a nie catering ,orkiestra zabawiała gości ,żeby nie siedzieli .Po zakończeniu były jeszcze 2 dni poprawin ,bo tyle jedzenia zostało