151

Odp: prezenty

wybór prezentu jest zadaniem czasem niezwykle trudnym, jednak ja zdecydowanie bardziej wolę kupić komuś coś co wiem że się przyda, jestem praktyczna:) ostatnio zamawiałam kalendarze książkowe  co prawda dla firmy bo szef kazał ale pomyślałam że w tym roku kupię komuś właśnie taki kalendarz, szczególnie że są one tak estetycznie wykonane

152

Odp: prezenty

Może takim niedrogim a według mnie przydatnym prezentem będzie etui czy torba dla naszego produktu Apple ? Tutaj:  jest aż 10 stron z różnymi modelami , więc jest w czym wybierać smile Dobra jakość wykonania oraz szybka wysyłka ze sklepu.

153

Odp: prezenty

Ja lubię i praktyczne i szalone prezenty. Zależy jaka to okazja i jaka jest osoba, którą chcę obdarować. Na przykład w tym roku na święta mojemu siostrzeńcowi wykupiłam sesję zdjęciową. big_smile Bobas ma rok i myślę, że to będzie świetna pamiątka dla niego i jego rodziców smile Tym bardziej, że zazwyczaj takie sesje mają zabawną tematykę tongue
[img]//www.studioeste.pl/wp-content/uploads/2014/07/studio-este-baby-920x6121.jpg[/img]
A mojej mamie planuję kupić jakąś ładną torebkę. Podobnie siostrze. Znalazłam fajną stronę z takimi dodatkami i  pewnie z niej coś zamówię, bo niestety nie mam czasu na chodzenie po sklepach wink
[img]//www.arwena.com/img/plmon.jpg[/img]

154

Odp: prezenty

Święta już niedługo więc zaczęłam szukać prezentów. Nie jest to sprawa prosta, ale część już wymyśliłam, kupienie to już drobnostka. Największy problem jednak mam z bratem, nie wiem co mu się przyda. Jest w takim wieku, że ciągle siedzi przed kompem. Może więc jakaś. Tylko nie wiem jakie są teraz na topie... Kiedyś grało się w planszówki, a teraz wszyscy włączają kompa i grają w .

155

Odp: prezenty

Ja wiem, że mój facet marzy o Macu i jestem skłonna Mu go kupić byleby zobaczyć ten bezcenny uśmiech zadowolenia smile.

156

Odp: prezenty

Ja na razie mam krem do twarzy dla Mamci oraz krzesło wędkarskie dla Taty, bo mu się zepsuło. Siostrze muszę kupić szachy smile

157

Odp: prezenty

Ja szukam dla mamy jedynie jeszcze dobrego kremu do twarzy tongue a tak prezenty zrobione, dla swojego faceta oczywiście perfumy + gra na ps4. Dla taty mam coś do majsterkowania a brat dostanie niespodziankę! big_smile

158

Odp: prezenty

Ja mam dla mamy kupioną fantastyczną wyciskarkę do soków  Mama będzie na pewno zadowolona, bo przez cały rok przebąkiwała, że jej stara sokowirówka już ledwo dyszy. Nowoczesne wyciskarki nie maja porównania z sokowirówkami. Taka wyciskarka nie tylko zrobi pyszny, zdrowy sok, ale można z jej pomocą zrobić domowe przeciery, musy, kupiona przeze mnie wyciskarka Hurom GD posiada także funkcje mielenia kawy, a nawet można za jej pomocą zmielić mięso na pasztet. Myślę że moja mama będzie bardzo zadowolona.

159

Odp: prezenty

[quote=KarolowaOla]Ja szukam dla mamy jedynie jeszcze dobrego kremu do twarzy tongue a tak prezenty zrobione, dla swojego faceta oczywiście perfumy + gra na ps4. Dla taty mam coś do majsterkowania a brat dostanie niespodziankę! big_smile[/quote]

Polecam kremy Soraya, kupiłam mamie zestaw Art&Diamonds 40+ na urodziny i odtąd innych nie używa;)

160

Odp: prezenty

Kupiłam chłopakowi zestaw kul do masażu, kalendarz na przyszły rok do którego dołączę samodzielnie zrobioną zakładkę z jakimś miłym napisem, herbatę oraz sól do kąpieli. Dostanie jeszcze jakiś żel pod prysznic.

161

Odp: prezenty

Ja też wychodzę z założenia, że lepiej kupować to co się naprawdę przyda danej osobie na ,  a nie celować na ślepo. Ja wszystkie moje prezenty przedyskutowałam już wcześniej z obdarowanymi i nawet się nie spodziewają, że to dostaną także myślę, że będą zadowoleni z tego co będą mogli już lada dzień używać.

162

Odp: prezenty

Dokładnie, ja np wiem, że moja mama używa Cetaphilu to jej kupiłam zestaw 2 szt plus słodkości. Mężowi bieliznę termoaktywną, córce wózek dla lalki, drugiej córce psa interaktywnego. Skórę zdarłam, ale wiem, że wszyscy obdarowani będą zadowoleni.

163

Odp: prezenty

Wreszcie dzisiaj dorwałam ładną torebkę dla Mamy smile Prezenty są, Święta mogą nadejść smile

164

Odp: prezenty

A mnie udało się upolować taki prezent, którym mama uszczęśliwi po swojemu całą rodzinę. Bardzo chce dbać o nasze zdrowie. Interesuje się zdrowym żywieniem, więc na pewno spodoba jej się , którą właśnie kupiłam. To dla niej będzie nowinka techniczna, bo do tej pory używała starej sokowirówki. Zobaczy jak bardzo wyciskarka jest wydajna i o le ten sok jest zdrowszy od tego z szybkoobrotowej sokowirówki.

165

Odp: prezenty

No tak, to taki prezent dla wszystkich. Idąc za twoim przykładem kupiłam mężowi fajne urządzenie dla kierowców zapobiegające zasypianiu za kierownicą. Nazywa się to antysleep alarm. Kupiłam w specjalistycznym sklepie z akcesoriami dla kierowców . Nie będę się już bała, kiedy mąż będzie wyjeżdżał w dalekie delegacje, albo kiedy będzie wiózł rodzinę na wakacje.

166

Odp: prezenty

Dla Mamy udało mi się jeszcze wygrać zestaw w konkursie Jacobs: kubek z moim projektem, kawę, przyprawę do kawy i zestaw foremek do muffinek smile

167

Odp: prezenty

A co dostaliście na prezent na święta? Ja w tym roku dostałam piękny płaszczyk, sukienkę, perfumy oraz biżuteria, więc moja kobieca strona natury jest w pełni usatysfakcjonowana.

168

Odp: prezenty

Sweter, koc polarowy, mega ciepłe skarpetki, ogrzewacz do rąk, trochę kosmetyków, książkę wink

169

Odp: prezenty

A ja dostałam między innymi rękawicę silikonową i jestem z niej mega zadowolona. Przede wszystkim nie nagrzewa się jak taka zwykła szmaciana, wygląda tak

Ostatnio edytowany przez Diabela (2014-12-30 10:38:14)

170

Odp: prezenty

Teraz to już powoli czas na  prezent walentynkowy], co planujecie dla swoich ukochanych? Kino, romantyczna kolacja, wyjazd?
My chyba do kina pójdziemy i może kupię jakiś drobny prezent;)

171

Odp: prezenty

Tak w pełni się zgadzam teraz to już warto pomyśleć o takim jakimś prezencie walentynkowym zamiast na święta hihi Uważam, że dla swojego kochanego faceta dobrze mu może kupić jakąś poduszkę z inicjałami twoim oraz jego. Uważam, że raz w roku można być takim słodkim.

Z

Ostatnio edytowany przez Kaskaa089a (2015-05-04 22:49:25)

172

Odp: prezenty

JAkie szczęście że my nie obchodzimy walentynek big_smile

173

Odp: prezenty

Często na forach ludzie pytają się, co można kupić w prezencie małemu dziecku, np. na pierwsze odwiedziny. Jest taki sklep o nazwie Cały dla Mamy. W zasadzie tam jest wszystko: od artykułów pielęgnacyjnych przez ubranka po dekoracje pokoju. Tam też po raz pierwszy spotkałam się z marką Skip Hop, choć sama jestem mamą dwulatka i temat prezentów czy po prostu akcesoriów dla dzieci siłą rzeczy nie może być mi obcy. O tej marce nie słyszałam, a okazało się, że bardzo fajne rzeczy robi (wszelakie), często z tymi samymi motywami, więc można zebrać ciekawe kolekcje (np. śliniaczków czy talerzyków), co już by stanowiło fajny prezent.

174

Odp: prezenty

Skarpety, klapki czy krawaty to niestety mało trafione prezenty. Do świąt jeszcze trochę czasu, więc warto go wykorzystać na poszukiwania odpowiedniego prezentu pod choinkę. Wybór jest szeroki i każdy coś znajdzie, np. ręcznie wykonane zabawki, ubrania, biżuteria i wiele więcej ciekawych rzeczy.

175

Odp: prezenty

Jakie święta..!? Ludzie, jeszcze nawet jesień się nie zaczęła, ogarnijcie  system big_smile