76

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Tassimo]Szkoda życia na takie poświęcenie, trzeba zadbać też o siebie, bo z samotności nikomu nic dobrego nie przyszło[/quote]

słuchajcie mam poczucie winy wiem ze popsułem coś pięknego ...i wiele się od rozstania zdarzyło z nią rzeczy i dobrych i złych o których nie wspomniałem ...i  po tych złych jakoś moje uczucia ani trochę nie osłabły (wogole to jedna z forumowiczek jest głębiej w temacie i wie ze nie uleczalny przypadek w temacie odkochania jestem) smile

77

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Skoro ona jakoś Ci uprzykrzała życie, a Ty mimo to ją jeszcze kochasz, to jest w tym chyba jakiś nie zrozumiały dla mnie masochizm... Może warto by było porozmawiać z kimś mądrym np psychologiem, jak sobie to wszystko poukładać w głowie i w życiu...?

78

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Virrana]Skoro ona jakoś Ci uprzykrzała życie, a Ty mimo to ją jeszcze kochasz, to jest w tym chyba jakiś nie zrozumiały dla mnie masochizm... Może warto by było porozmawiać z kimś mądrym np psychologiem, jak sobie to wszystko poukładać w głowie i w życiu...?[/quote]

nie to ze uprzykrzała zycie co to to nie smile

79

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Powodzenia:) może jeszcze do siebie wrócicie i będziesz szczęśliwy...

80

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Tęsknota potrafi mieszać w głowie i sercu. Ciekawa jestem jak byście się względem siebie zachowali, gdybyście spotkali się całkiem przypadkiem, sam na sam. Czasem w takiej sytuacji wychodzi albo to jak bardzo chcemy nadal przebywać z tą osoba, albo jak nas drażnią jej zachowania.

81

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Tęsknota idealizuje osobę która jest daleko, a jak już się spotkają to może się okazać że to nie taki ideał...

82

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Tu widać , że chłopak jest zakochany i nie widzi jej wad... Pewnie jakby pomieszkali razem to by je dostrzegł ,ale póki co jest przekonany że ona to ideał:)

83

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Co to za miłość, kiedy się jej nie okazuje... ? Skoro najpierw robił wszystko żeby zniechęcić ją do siebie i oddalić emocjonalnie to myślę, że musiałby mieć dużo okazji żeby jej pokazać, że się zmienił i odzyskać jej zaufanie...

84

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Myślę podobnie jak Katasia, bo sama czegoś takiego poniekąd doświadczyłam, kiedy nie musiałam patrzeć na czyjeś wady, ale bardzo szybko sobie o nich przypomniałam na spotkaniu i zyskałam pewność, że decyzja o rozstaniu była bardzo słuszna.

A z tym okazywaniem uczuć to... nie on pierwszy bał się otworzyć przed kobietą na tyle, żeby okazać jak bardzo jest nią oczarowany, tyle że w związku to już nie powinno być za bardzo miejsca na takie obawy. Myślę, ze ludzie powinni wiązać się ze sobą dopiero wtedy, kiedy znajdą w sobie odwagę do takiej otwartości.

85

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Jak dziewczyna liczyła jeszcze na to, że on się otworzy to z nim była, a jak znalazł się inny bardziej otwarty to zrezygnowała, to dość naturalne zachowanie, że szuka się kogoś, kto odpowiada na nasze potrzeby emocjonalne a nie je ignoruje...

86

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Tylko że szybko się okazało, że ten nowy jest mocno nieidealny, a ona nadal idzie w zaparte. Jeśli sparzy się, to w sumie lepiej dla niej, bo się czegoś nauczy.

Kalinka ma rację, oczywiście. Od siebie dodam tylko coś o ludziach, którzy popełniają błędy, ale chcą je naprawić. Czasem zamiast szukać ideału przechodząc ze związku w związek w takim tempie jak ta dziewczyna, warto docenić, ze ktoś, kto popełnił błąd, uzmysłowił go sobie i wykazuje chęć zmiany.

87

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Ideały mają to do siebie że nie istnieją... Ale pewnie czymś przewyższał tamtego porzuconego skoro jednak z nim została?

88

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Tym czymś, na czym jej najbardziej zależało, mimo że w wielu innych dziedzinach pozostaje w tyle. Jeśli dziewczyna chce płacić taką cenę i być z tym nowym po tym, co już jej zrobił to ech... bo już pokazał się z nienajlepszej strony.

89

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Ja myślę że trzeba parę razy się sparzyć żeby trafić na tego właściwego. Dzięki temu się uczymy, co nam nie pasuje, a co jest ok:)

90

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Pewnie, że tak. Lepiej spróbować rożnych związków, niż potem być w jednym na bardziej zaawansowanym etapie i zastanawiać się czego sobie człowiek tym samym odmówił i jak by to było z innymi. Takie "próby" pomagają nam uzmysłowić sobie własne potrzeby odnośnie związku.

91

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Czasem dobry jest jeden, a na całe życie, ja nie miałabym nic przeciwko:)

92

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

A jeśli później by były takie pokusy żeby spróbować z innym...? To już lepiej próbować wcześniej, zanim się człowiek zwiąże na stałe...

93

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Dzisiaj nawet ślub nie gwarantuje stałość, ja tam nie wierzę że związek jest na zawsze nawet po przysiędze..

94

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Ja też coraz bardziej nabieram przekonania, że nie ma czegoś takiego jak "na zawsze".

95

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

A ja nadal wierze w coś takiego.... i mam nadzieje na dobry koniec tej opowieści....

96

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Tego Ci życzę, bo największym szczęściem w życiu jest mieć obok kogoś ,kogo naprawdę kochamy...:)

97

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Hmm... fakty mówią jednak za siebie. Ludzie się po iluś tam latach albo rozstają albo zaczyna im być ze sobą źle. Pary starej daty są ze sobą mimo wszystko, ale młodsi wolą się rozwodzić lub zdradzać. Ludzie, którzy byli ze sobą do końca... o nich opowiada się teraz w telewizji czy w sieci podkreślając niesamowitość i rzadkość tego zjawiska, a przecież to powinna być norma smile Tymczasem to wyjątki. Kto wie, może i my będziemy do nich należeć smile Wolę jednak zdawać sobie z pewnych rzeczy sprawę. Jest tak jak jest, nawet jeśli chcemy, żeby było inaczej.

98

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Może za bardzo sie różnimy, to wychodzi po czasie i dlatego tak się dzieje?

99

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Hmmm... rzeczywiście są sprawy, które wychodzą po miesiącach i są sytuacje, które wystawiają związek na próbę.

100

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Dziś  stałość nie jest modna, wystarczy wyjść na imprezę i już kogos innego można poznać, spróbować coś nowego..