101

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Nieee... to było w jednym pokoju. Ja w monitor wpatrzona, ale tam już nie było miłości, tylko jeszcze, jak to się mówi, "chodziliśmy ze sobą".

102

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Jak się kończy miłość to zaczynamy się zastanawiać, jak wyrzucić faceta z łóżka...:)

103

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Hahha big_smile niektórzy jeszcze próbują coś odgrzewać. Im dłużej się ze sobą jest, tym bardziej szkoda to zostawić, bo czasami pojawiają się myśli o zmarnowanych latach.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2014-10-22 14:27:11)

104

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Ale najbardziej zmarnowane to są lata bez faceta..:)

105

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

To prawda, bez nich jest jednak nudno, nawet jak zrobią coś głupiego to przynajmniej coś się dzieje, a bez nich tylko wieje nudą...

106

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Oj, ja się nie nudzę bez faceta. Never!
Poza tym można wtedy flirtować i romansować wink Na dłuższą metę może i zaczyna człowiek odczuwać brak stałego partnera. Nigdy tak nie miałam wcześniej, bo albo z kimś byłam albo nikogo nie chciałam. Dopiero teraz mi tego brakuje, ale to tylko dlatego, że czuję coś do kogoś, kogo tu nie ma smile

107

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

To jak pójdziesz na groby 1 listopada to się rozglądaj na boki zamiast myśleć o zmarłych, trzeba najpierw zadbać o siebie wink

108

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Gdziekolwiek chodzę to i tak myślę ciągle o nim.

109

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Ale chyba to kiedyś minie...? Nie da się przez 10 lat  myśleć o kimś, kogo nie ma blisko w naszym życiu...

110

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Mi się zdarzyło że ktoś z przeszłości ponownie się pojawił i odżyły wspomnienia, oj da się o kimś takim długo myśleć...

111

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Caroline, mogę zapytać po jakim czasie? U mnie coś się to przeciąga, nigdy jeszcze tak nie miałam.

112

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Zawsze musi byc ten 1. raz:) Pewnie to dlatego, że nikt inny dotąd Cię nie zainteresował?

113

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Heh... to mam nadzieję Isiu, że pierwszy i ostatni, nie chcę się więcej męczyć tak jak teraz. Marne szanse, żeby mnie zainteresował ktoś inny. Po nim już każdy będzie... nie dość dobry.

114

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Nie trać nadziei, może jeszcze nie wszystko stracone:)

115

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Hmmm... tylko że ... ech... to dziwna sytuacja i nie wiem jak to wyjaśnić. Darzę kogoś uczuciem, ale z pewnych względów nie chcę pogłębiać tej relacji, więc trzeba z niej zrezygnować, tylko że nie tak łatwo się z tym emocjonalnie uporać. Dla mnie to jest stracone, bo nie mogę tego rozwijać.

116

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Takie wewnętrzne rozdarcie jest chyba gorsze niż jakby on Cię odrzucił,bo tu przynajmniej by była jasność sytuacji...

117

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Chyba tego się własnie bałam najbardziej i to miało (i ma) wpływ na moje zachowanie.

118

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

[quote=niechcemisie]Hmmm... tylko że ... ech... to dziwna sytuacja i nie wiem jak to wyjaśnić. Darzę kogoś uczuciem, ale z pewnych względów nie chcę pogłębiać tej relacji, więc trzeba z niej zrezygnować, tylko że nie tak łatwo się z tym emocjonalnie uporać. Dla mnie to jest stracone, bo nie mogę tego rozwijać.[/quote]

Ja bym walczyła o szczęście mimo wszystko, nie za szybko się poddałaś?

119

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Jak mi będziesz tak pisać to dojdę do wniosku, że może jednak za szybko sad

120

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

To dobrze, bo wtedy może coś wreszcie zrobisz a nie będziesz tylko rozpamiętywać?..

121

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Pfff.... Milagro, czy musisz mi "mówić prawdę prosto w twarz"?

122

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Ale to właśnie dobrze, może da Ci wreszcie to do myślenia?...:)

123

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Da.. pewnie że da... ale to też oznacza, że trzeba przestać się użalać i zacząć działać.

124

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Co za upór...:) Nie szkoda Ci stracić  młodości na użalaniu się ?

125

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Popieram przedmówczynie, szkoda czasu, za parę lat możesz żałować, że wtedy nie zawalczyłaś o szczęście a teraz jest już za późno...