1,226

Odp: Zdrada

Im trzeba o obietnicach przypominać chyba.

1,227

Odp: Zdrada

Albo chociaż o nich zapominać, tak będzie łatwiej i mniej nerwowo...:)

1,228

Odp: Zdrada

Hahaha, też można big_smile Gorzej jeśli obietnica wiąże się z jakąś naszą potrzebą, która pozostaje tak długo niezaspokojona jak długo on o obietnicy nie pamięta i nie zabiera się za jej realizację.

1,229

Odp: Zdrada

To najlepiej <wymusić> swoimi kobiecymi sztuczkami big_smile

1,230

Odp: Zdrada

Dobrze powiedziane.

1,231

Odp: Zdrada

[quote=niechcemisie]Hahaha, też można big_smile Gorzej jeśli obietnica wiąże się z jakąś naszą potrzebą, która pozostaje tak długo niezaspokojona jak długo on o obietnicy nie pamięta i nie zabiera się za jej realizację.[/quote]

Tym samym ryzykuje że zabierze się za nią kto inny... a wtedy niech wini siebie za zaniedbania!

1,232

Odp: Zdrada

Oooo... słuszna uwaga smile
Bardzo bardzo słuszna.

1,233

Odp: Zdrada

Z tego by wynikało, że za zdradę jest winny tylko ten, co nie zadba w porę o partnera/partnerkę... A nie zawsze tak jest czasem to wynika z burzy hormonów, albo kryzysu  wieku średniego:)

1,234

Odp: Zdrada

Nic zdrajcy jak dla mnie nie usprawiedliwia. Jemu odciąć, a jej zaszyć.

1,235

Odp: Zdrada

To tak jakby pozbawić sensu życia wink

1,236

Odp: Zdrada

Niejeden taki i niejedna taka pozbawili sensu życia zdradzoną osobę.

1,237

Odp: Zdrada

Ale czas płynie i można się pozbierać, sama to przeżyłam i minęło parę lat,a już bez emocji myślę o tym człowieku, który wtedy mi się wydawał całym światem.. a dziś nawet nie mam potrzeby kontaktu z nim

1,238

Odp: Zdrada

Citigirl, to masz trochę tak jak ja... we mnie byli nie wzbudzają już żadnych emocji. Co prawda nie skrzywdzili mnie zdradą, a w inny sposób, ale po kilku latach nie ma już we mnie ani nienawiści, ani żalu, nie ma nic, są dla mnie obcymi ludźmi.

1,239

Odp: Zdrada

I to jest najlepszy tok myślenia:)

1,240

Odp: Zdrada

Na pewne sprawy czas tak nie działa, ja bym mogła wybaczyć ale nie zapomnieć...

1,241

Odp: Zdrada

To zależy na jakim etapie życia jesteśmy. Dojrzali ludzie potrafią też zapomnieć, bo rozumieją, że nie ma ideałów, za to są sytuacje, kiedy człowiek ulega mimo ze wydawało się mu, że ma tzw. zasady...

1,242

Odp: Zdrada

To ja zdecydowanie nie jestem jeszcze na takim etapie, bo wciąż nie rozumiem zdrady jako czegoś, co by miało inne podłoże niż egoizm...

1,243

Odp: Zdrada

Nie dowiemy się jak naprawdę się zachowamy i czy zrozumiemy,  dopóki ten problem nie będzie dotyczył właśnie nas...

1,244

Odp: Zdrada

Wolałabym się sama  o tym nigdy nie przekonać, chociaż nigdy nie wiadomo co przyniesie przyszłość i może faktycznie  lepiej być przygotowanym na wszystko...

1,245

Odp: Zdrada

Ale chyba lepiej wiedzieć że partner jest wobec nas nie w porządku? Ja bym nie chciała żyć w nieświadomości

1,246

Odp: Zdrada

Oczywiście lepiej być świadomym tego tylko wtedy trzeba coś z tym zrobić np. podjąć decyzje o rozstaniu albo terapię

1,247

Odp: Zdrada

Też wolę mieć świadomość tego, co dzieje się w związku. Brak szczerości i uczciwości sprawia, że bycie ze sobą traci sens.

1,248

Odp: Zdrada

Są ludzie którzy wolą tkwić w nieświadomości, żeby tylko on/ona był z nimi... nawet jak się dowiadują w końcu to nie chcą wierzyć..

1,249

Odp: Zdrada

Myślę że wiele osób liczy na to że tamto zauroczenie przejdzie i znów będzie jak dawniej ,tylko trzeba przeczekać udając ,że się o niczym nie wie.

1,250

Odp: Zdrada

Tylko... czy na pewno będzie jak dawniej?