76

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

[quote=niechcemisie]Mi śniadanie w łóżku kojarzy się z tym okresem w życiu, kiedy byłam na tyle leniwa, ze chłopak musiał mi przynosić do wyra śniadania i kolacje. big_smile chyba trzeba to zmienić[/quote]
Pod żadnym pozorem nie przynoś do łóżka jemu śniadania;) Rozpieścisz i będzie nie do wytrzymania;)

77

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Muszę to zapamiętać big_smile
Jedną i drugą poradę smile
Wejdę do łóżka z kanapkami i powiem:"Idź [b]se[/b] zrób."

78

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Ja bym się podzieliła, w trosce o moją figurę oczywiście wink

79

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Ja gdybym się podzieliła to tylko po to, żeby nie myć  talerza - skoro ja zrobiłam to ty idź zmyj.

80

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

A gdyby miał ciekawsze pomysły na spędzenie czasu po śniadaniu to też byś nie odpuściła...?

81

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Przecież moglibyście razem pozmywać...:)

82

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Nie nie nie... niech on umyje, a ja potem pójdę ponarzekać, że niedokładnie.

83

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

I napewno zaraz będzie kara....:D

84

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Ale jesteś surowa:)

85

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Prawda?
Tylko wytresowany mężczyzna się do czegoś nadaje wink Żartuję.
A wiecie co? Moja koleżanka ma taki dziwny pogląd, że jak facet jest do trzydziestki nieurobiony, to potem nie da się go dostosować, coś na zasadzie "nie przesadza się starych drzew". Myśli, że trzydziestolatek, który mało czasu spędził do tej pory w takich bardziej trwałych związkach jest niereformowalny i na pewno nie uda się mu stworzyć związku opartego na kompromisach, zaangażowaniu itp. bo nauczył się być sam. Co o tym myślicie?

86

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

To zależy bardziej od charakteru, a nie od wieku, myślę...

87

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Też bym nie chciała 30-letniego prawiczka, bo musiałabym go wszystkiego uczyć:)

88

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Oj prawiczka to nieee.... ten 18-latek chciał, żebym go rozprawiczyła, dajcie spokój...
Koleżanka się obawiała, że taki facet będzie miał problem z wieloma sprawami w związku, bo jak by nie było to jednak każdy związek uczy nas jak być z kimś, co robić, czego nie robić.

89

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Odziera nas też ze złudzeń, idealnego wyobrażenia o związku jako pasma szczęśliwości... A taki świeżynek to w sam raz materiał do urabiania na ideał:)

90

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Ale tylu rzeczy jeszcze nie wie... a może od nas nie będzie chciał się ich nauczyć, może musi przeżyć to drugi i trzeci raz, żeby zrozumieć, że z kobietami trzeba postępować tak, a nie inaczej.

91

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Wydaje mi się, że właśnie ci początkujący są bardziej zaślepieni, a mniej wyrachowani:)

92

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Hmm.. tak smile Tylko zaślepienie mija. Ja nie chcę żeby facet był mną zaślepiony, chcę, żeby świadomie tworzył ze mną relację. Zaślepienie dobre jest dla młodzików i w romansowaniu. Ta koleżanka, która tak się obawia, że faceci powyżej pewnej granicy wieku są niereformowalni, chciałaby kogoś poważniejszego, z kim można być na długo. To kobieta dorosła, ma pełnoletnie dzieci.
Tylko tak sobie myślę... o ile faktycznie człowiek (i to chyba bez względu na płeć), gdy żyje w jakimś utartym schemacie, przesiąka nim i trudno mu pewne rzeczy potem zmienić, o tyle myślenie o nim, że na pewno nie jest w stanie kształtować się będąc w relacji z kimś, jest powiedzeniem wprost: jest za głupi, by podjąć pracę nad sobą i by dostrzec, że jest ona potrzebna.
Każdemu jest... w każdym wieku... smile Jesteśmy istotami myślącymi, które stale powinny się rozwijać.

93

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Myślę że jesli dwoje ludzi coś do siebie czuje to nie są nastawieni na manipulowanie partnerem tylko na uczucia:)

94

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Oczywiście, że tak.

95

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

[quote=niechcemisie]Oj prawiczka to nieee.... ten 18-latek chciał, żebym go rozprawiczyła, dajcie spokój...
Koleżanka się obawiała, że taki facet będzie miał problem z wieloma sprawami w związku, bo jak by nie było to jednak każdy związek uczy nas jak być z kimś, co robić, czego nie robić.[/quote]

Jak jest pojętny to się nauczy:)

96

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Za to Wy będziecie miały zasługi dla społeczeństwa:)

97

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Coraz częściej komputer staje się konkurencją dla kobiety w związku:)

98

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

U mnie stał się nawet dla mężczyzny big_smile

99

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

To pewnie rozmawialiście też przez GG albo Skype'a zamiast twarzą w twarz i dlatego się związek rozpadł... smile

100

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Ostatnio widziałam taki mem-  para jest przytulona do siebie, ale każde wpatrzone w swój telefon... Smutne.