76

Odp: Rower czy spacer?

Teraz jak jest już ładna pogoda to oczywiście rower;jak było zimno to dużo spacerowałam szczególnie po lesie.

77

Odp: Rower czy spacer?

Rower zdecydowanie. Spacer to czasami wieczorami z mężem

78

Odp: Rower czy spacer?

Jedno i drugie smile w zależności od pogody i nastroju chociaż częściej wybieram jednak długie wieczorne spacery po plaży z lubym.

79

Odp: Rower czy spacer?

po plaży to sama przyjemność ale niestety nie każdy ja ma ;p

80

Odp: Rower czy spacer?

Rower dla mnie zdecydowanie lepszy
ale nie raz człowiek ma ochotę na spacer z ukochanym

81

Odp: Rower czy spacer?

Wolę spacerować smile Wtedy można porozmawiać o wielu rzeczach a podczas jazdy na rowerze to już nie bardzo.

82

Odp: Rower czy spacer?

ja lubię i to i to, ale jakbym miała wybrać to spacer, bo wtedy mogę pomyśleć:) Dzisiaj się cieszę, bo przychodzi do mnie

83

Odp: Rower czy spacer?

Nie widzę problemu dlaczego nie miałoby się lubic i roweru i spaceru jednocześnie smile Ja to i to, w zimę trochę gorzej z rowerem ale przykładam się do zakupu takiego sprzętu do domu , to i sobie trochę popedałuję (:

84

Odp: Rower czy spacer?

Ja codziennie chodzę na godzinny spacer, dla zdrowia. Biorę męza i idziemy smile A na rower w weekend

85

Odp: Rower czy spacer?

Rower!! Dalej zajedziemy, spędzając czas na powietrzu.
Choć miejska jazda rowerem z pewnością wymaga obecności kasku na naszej głowie - dla bezpieczeństwa!

86

Odp: Rower czy spacer?

Rower tylko wiosną i latem, czasami jesienią, gdy jest jeszcze ciepło smile

87

Odp: Rower czy spacer?

Też uważam, że jedna i druga opcja jest świetna wink sama czasami, w zależności od nastroju, idę na rower lub na spacer wink niedawno nawet kupiłam sobie nowe butki do biegania i do ćwiczeń z badmin.pl:  smile są wygodne i po promocyjnej cenie.

88

Odp: Rower czy spacer?

Najlepiej urozmaicić ruch wink raz rower raz spacer to najlepsze rozwiązanie smile

89

Odp: Rower czy spacer?

Do tego jeszcze dodałbym bieganie.

90

Odp: Rower czy spacer?

Jak już mam wybierać między spacerem a rowerem- wybiorę to drugie. Ale najczęściej idę pobiegać tongue

91

Odp: Rower czy spacer?

Jest to dość ciężki wybór jednak moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest chyba spacerować. Jest to przynajmniej tak w moim odczuciu. Chociaż ja nie lubię takich rzeczy i zdecydowanie poszłabym sobie pobiegać gdzieś na dwór czy też po jakiś ścieżkach w parku.

Pośpiesz się, zanim inni Cię nie uprzedzą. Już niedługo promocji kres

Ostatnio edytowany przez newworld (2015-05-03 16:40:16)

92

Odp: Rower czy spacer?

Rower daje więcej frajdy, bo spacerujemy na co dzień: a to do sklepu, a to do pracy itd.  Jadąc rowerem jednak czuć ten "wiatr we włosach" smile

Ostatnio edytowany przez szerin (2015-04-29 23:34:00)

93

Odp: Rower czy spacer?

Zgadzam się - zwykłe spacery tracą swoją "magię". Chyba, że ktoś ma szczęście i mieszkać mu przyszło niedaleko lasu, morza, w górach itd. itp. wink A rower to sama przyjemność. Zawsze.

Ostatnio edytowany przez Lineczka (2015-04-29 13:13:27)

94

Odp: Rower czy spacer?

Tak to jest super sprawa tak jeździć sobie rowerem : ) Ja właśnie mam to szczęście, że mieszkam blisko granicy czeskiej i tam się wybieram na takie wyprawy rowerowe z moim chłopakiem staramy się tak co najmniej co weekend sobie gdzieś pojechać. Spacerować faktycznie można wszędzie czy to na przystanek czy to po mieście..

95

Odp: Rower czy spacer?

zwykły spacer też może być tylko nie samemu lepiej właśnie z kimś jeszcze bo wtedy nie jest tak smutno. Jednak macie rację w zupełności spacer to może być jakiś do sklepu czy też na pocztę. Po prosu rower to jest uniwersalny bo nie wszędzie i zawsze się nim jeździ.

Ja jeszcze po tych wszystkich aktywnościach zajmuję się akwariami itp, coś podobnego jak na tej strone mam smile robi to wrażenia na pewno

Ostatnio edytowany przez wesola091a (2015-06-22 12:20:40)

96

Odp: Rower czy spacer?

Zależy na co mam ochotę. Lubię spacery, szczególnie późnym wieczorem, gdy robi się już ciemno, ale strasznie lubię też jeździć na rowerze. Przy okazji spalę trochę kalorii i zaliczę mały trening smile

97

Odp: Rower czy spacer?

Ja uwielbiam jeździć rowerem smile Niestety teraz nie ma na to szans bo zima do nas zawitała. Staram się wychodzić z dziećmi na spacery ale to nie to samo jak dla mnie. Od lutego mam zamiar zapisać się na zajęcia z trenerem osobistym z bo doszłam do wniosku, że potrzebuję trochę ruchu. Gdy jeździłam na rowerze moja figura była niczego sobie a teraz... tragedia!

98

Odp: Rower czy spacer?

Jak kto do tego pochodzi. Uważam, że taki spacer jak się biegiem idzie gdzieś na pocztę czy po prostu do jakiejś biblioteki to niestety nie jest jakiś dobry pomysł na spędzanie czasu aktywnie. Chodzi tutaj o taki spacer dodatkowy gdzie po prostu się idzie gdzieś po pracy pochodzić gdzieś po parku czy coś takiego.


Szukasz nowinek elektronicznych i z zakresu automatyki? Wejdź na tego bloga   i dowiedz się wielu ciekawostek!

Ostatnio edytowany przez Lineczka (2015-06-02 21:30:30)

99

Odp: Rower czy spacer?

I to, i to wink zależy od humoru wink

100

Odp: Rower czy spacer?

Tylko spacer bo jakoś za rowerem nie przepadam. Boję się po prostu tutaj jeździć bo widzę jak samochody szarżują właśnie po moich ulicach a tiry nawet nie zwracają uwagi na rowerzystów..Jakbym miało uprawiać kolarstwo górskie to bym nie wiem co zrobiła byłoby bardzo niedobrze..Wolę zdecydowanie spacer i podziwianie przyrody