1

Temat: jak się pozbyć cellulitu

Witam od lat maiłam problem z pomarańczową skórką, ćwiczyłam smarowałam różnymi preparatami , chodziłam na zabiegi ale nic nie skutkowało. Znajoma poleciła mi [url]http://www.vicihair.pl/.[/url]  Stosują tu zabiegi Lipo laserem który jest  najnowszym osiągnięcie w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem. Za pomocą  lasera diodowego dochodzi do frakcyjnej  redukcji tkanki tłuszczowej poprzez wykorzystanie promieniowania laserowego o odpowiedniej częstotliwości a także dochodzi do  biostymulacji procesów metabolicznych.
Jest to  zabieg  całkowicie nieinwazyjny, bezbolesny i  nie niesie ryzyka związanego z narkozą przy tradycyjnej liposukcji chirurgicznej, nie pozostawia blizn na skórze, skóra pod wpływem tych promieni obkurcza się (lepszy komfort niż przy tradycyjnej liposukcji) i nie ma potrzeby noszenia bandaży. Szczególnie przydatny w walce z tkanką tłuszczową którą trudno wyeliminować za pomocą ćwiczeń a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu !!! Gorąco polecam !!!

2

Odp: jak się pozbyć cellulitu

Zabiegi trzeba później powtarzać albo przynajmniej intensywnie ćwiczyć w domu więc ja wolę kremy redukujące cellulit, dopóki nie będę miała cellulitu na5 cm oczywiście:)

3

Odp: jak się pozbyć cellulitu

Kremy z kolagenem, trochę ruchu nie zaszkodzi + dieta

4

Odp: jak się pozbyć cellulitu

Masaż bańką chińską. Plus odpowiednia dieta i trochę ruchu smile

5

Odp: jak się pozbyć cellulitu

To nie jest prosty temat. Generalnie nie da się pozbyć samego cellulitu poprzez samo wygładzenie skóry. Trzeba trochę zrzucić kilogramów. Dieta, ruch, masaże, kosmetyki - Droga długa i wyboista. Polecam poczytać więcej: [url]http://www.exitdoor.pl/zdrowie-i-uroda/jak-pozbyc-sie-cellulitu/[/url]

6

Odp: jak się pozbyć cellulitu

[quote=Czerwona_Sonia]Masaż bańką chińską. Plus odpowiednia dieta i trochę ruchu smile[/quote]

ile zabiegów wystarczy w przypadku niewielkich i niezbyt widocznych zmian?

7

Odp: jak się pozbyć cellulitu

Jak patrzę na swój to mam ochotę odkroić.

8

Odp: jak się pozbyć cellulitu

fusy kawy+oliwa z oliwek + cynamon. Doskonały sposób na cellulitis. skóra po wcieraniu po kilku dniach jest jedrna i gladka.

9

Odp: jak się pozbyć cellulitu

Zaparzone fusy czy przed zaparzeniem? O takim peelingu słyszałam, ale do dziś nie wiem, czy najpierw mam się kawy napić big_smile

10

Odp: jak się pozbyć cellulitu

Podpatrzyłam w sieci filmik z masażem antycellulitowym. Nie wychodzi mi to, ale postanowiłam po prostu zacząć robić masaż regularnie tak jak potrafię i oczywiście z dołu do góry. Najpierw dłońmi + wsmarowywanie kosmetyku, a na koniec jeszcze rolka z wypustkami.

11

Odp: jak się pozbyć cellulitu

wiesz oczyszczanie organizmu świetnie ci pomoże bo tam też są różne złogi przez które masz cellulit - ja to widze po sobie pije od miesiaca [url]http://www.laboratorianatury.pl/pl/produkty/aloelive-bio.html[/url] i do tego odpowiednia dieta i dużo ruchu i moj cellutis sie znacznie bardziej mniejszył big_smile takze próbuj big_smile

12

Odp: jak się pozbyć cellulitu

Dziewczyny, a może podejmiecie wyzwanie z Mary Kay. Na fanpagu mary kay polska, jest teraz akcja, gdzie w aplikacji trzeba opowiedzieć jak się walczy z pomarańczową skórką. Można wygrać kosmetyki i spersonalizowane porady dietetyczne.

13

Odp: jak się pozbyć cellulitu

Że mam się publicznie przyznawać do swojego cellulitu?!!! yikes O zapomnij, to że go mam, to jest ściśle tajna informacja big_smile

14

Odp: jak się pozbyć cellulitu

Wiesz, że każdy specjalista ma na to inną teorię i każda po innym czasie zgubi cellulit. Nie ma tak, że zwalczanie cellulitu trwa dwa tygodnie przez jedzenie tabletek. To tak nie działa. Najlepiej sobie poczytaj o tym na stronie [url]http://sulphur.com.pl/problem/cellulit-kompendium-wiedzy[/url] i dowiesz się jakie są w ogóle przyczyny powstania cellulitu. A dopiero potem szukaj sposoby na jego zwalczanie.

15

Odp: jak się pozbyć cellulitu

mimo, że cały czas sie ruszam to nie widzę, żeby mój malał sad myślicie, że kosmetyki faktycznie mogą coś w tym pomóc?

16

Odp: jak się pozbyć cellulitu

Czy ja wiem? Może i skóra będzie lepiej wyglądać, a może zadziała efekt placebo big_smile
Jestem jednak dobrej myśli, że masaż podczas aplikowania tych kosmetyków działa.

17

Odp: jak się pozbyć cellulitu

Ćwiczenia na pewno zmniejszają cellulit, ale całkowicie to można się go pozbyć chyba tylko operacyjnie... Ale dla mnie odsysanie brzmi nieciekawie...

18

Odp: jak się pozbyć cellulitu

Pozbycie sie cellulitu to jest cay kompleks dzialan, od odpowiedniej diety i aktywnosci fizycznej po wspieranie (a nie uzywanie ich jako podstawy) dobrymi kremami.

19

Odp: jak się pozbyć cellulitu

Te kremy to jednak słabo działają, parę stosowałam i żaden mi nie pomógł tak jak ćwiczenia.

20

Odp: jak się pozbyć cellulitu

Są takie kuracje na bazie błota z uzdrowisk, ale jeśli ktoś je tłusto i słodko to zaraz znów wyhoduje cellulit...

21

Odp: jak się pozbyć cellulitu

Siedzący tryb życia też temu sprzyja...