351

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Żel pod prysznic z niby algami czy coś, bo mnie zapach skusił.

352

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

No to zrobię siostrze prezent i jej kupię ten krem Effaclar duo+. Jest młoda niech się cieszy zdrową skórą, a nie martwi o pryszcze. Mam nadzieję, że pomoże, jak takie ma dobre opinie.

353

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio kupiłam sobie nawilżający krem do rąk

354

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Wczoraj kupiłam w Hebe krem odżywczy Himalaya.

355

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A ja pochwalę się swoim nowym peelingiem wygładzającym Phenome. Jeśli macie dziewczyny problem z cellulitem - polecam. Ja jestem naprawdę zadowolona i zamierzam dokupić sobie jeszcze balsam. Peeling nie tylko delikatnie i skutecznie ściera naskórek, ale i dostarcza skórze antyoksydantów i pozostawia ją nawilżoną. Polecam!

[img]//www.phenome.pl/files/Silhouette_dream/body_scrub_popup.jpg[/img]

356

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Do kremu dokupiłam żel do mycia twarzy EFFACLAR, żeby lepiej oczyścić twarz wink

357

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

kupiłam z wibo paletke 4 korektorow do twarzy sa fajne kremowe ale mam problem ile nalozyc zielonego jakos nie chce wtopic się w skore nosa i widać go pod podkładem pomysły ?

358

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

a_grestowa, to dobrze, ze o nim piszesz, szukam czegoś na cellulit, bo niestety po ciąży moje uda i pośladki wyglądają gorzej niż brzuch hmm Co ma w składzie? Jaka cena?

359

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Duuużo ma w składzie kochana: wyciąg z zielonej herbaty, pieprz brazylijski, pestki z oliwki, drobinki ryżu, kasztanowiec, owies, pszenicę, ananas, grejpfrut (kompleksy ekstraktów), wyciągi z białej i czerwonej herbaty i wiele innych. Cena w miarę rozsądna za tę jakość 118 zł za 150 ml. Warto bo kosmetyk jest bardzo wydajny. Sama rozważam dokupienie sobie balsamu do niego. smile

360

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja się zaopatrzyłam dziś w moj ukochany peeleng szafirowy z yoskine <3 Chyba jakbym nie kupiła to moja skóra twarzy by się na mnie obraziła. Już jak kilka dni temu wyciskałam resztkę z tubki to odczuwalam niedosyt. Nie mogę sobe wyobrazić, żebym go  w swoich kosmetykach nie posiadała.

361

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

krem biodermic do szyi i dekoltu, czas zadbać o urodę również w tych miejscach:)

362

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

tonik ziaja, bo mycie wodą nawet przegotowaną powoduje przesuszenie mojej cery

363

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

dwie szminki z maybelline ale niestety nie trafiłam w kolor i leza ;/

364

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Krem niveaQ10 - ciekawe czy będzie taki rewelacjny jak mówią w reklamie...

365

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Produkty z serii Melisa, jeśli nie znacie to więcej o wartościach produktów na: , stosuję drugi miesiąc i już zauważyłam poprawę , cera jest gładsza , milsza w dotyku.

366

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja sobie ostatnio zakupiłam podkład, ponieważ mi się skończył tongue. Tym razem wzięłam Rimmel  podobno świetnie kryje smile, no i jest nie drogi.

367

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Uzywam od dluzszego czasu kosmetyki wloskiej firmy Bottega Verde, nareszcie dostepne tez w Polsce. Maja wszystko, doslownie wszystko do calej pielegnacji  mozna zakupic tutaj, firma sprawdzona  smile

368

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja sobie ostatnio zakupiłam podkład, ponieważ mi się skończył tongue. Tym razem wzięłam Rimmel  , podobno świetnie kryje smile, no i jest nie drogi.

Mam go i uważam, że kryje bardzo przeciętnie...

Kupiłam ostatnio w Rossmannie dwie płukanki Prokudent oraz balsam do ciała Europrofit.

369

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

No to zamówiłam peeling i balsam, właśnie doszły (błyskawiczna dostawa z esklepu swoją drogą), więc od dzisiaj działam. Zapach mają świetny, lubię takie świeże herbaciano-cytrusowe zapachy, chociaż tutaj i ostra nutka pieprzu jest wyczuwalna, podoba mi się smile Peeling 1-2 razy w tygodniu wystarczy? Balsam codziennie? Ciekawe kiedy będą efekty, już się nie mogę doczekać wink

370

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A ja sobie dzisiaj kupiłam swoje ukochane perfumy Ghost - chodzę szczęśliwa i zadowolona. smile

kaweczka i jak ten balsam? Zadowolona jesteś? Zastanawiam się nad dokupieniem właśnie balsamu albo serum i nie mogę się zdecydować. Chętnie poznam opinię z pierwszej ręki. smile

371

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Może w weekend dopiero upoluję coś fajnego wink

372

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

pomadkę Avon berry berry:)

373

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Olej kokosowy, to antidotum na urodowe problemy o każdej porze roku, a zwłaszcza jesienią, kiedy skóra potrzebuje szczególnego nawilżenia i otulenia podwójną barierą ochronną przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. Już od dawna go stosuję i nie zamienię na nic innego

374

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

masło naturalne do ciała i olejek z migdałów

375

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Bardzo zadowolona smile Nie ukrywam, że kupiłam go ze względu na cenę, bo jest tańszy od serum, ale naprawdę mojej skórze służy smile stosuję go na całe ciało, świetnie nawilża i jest bardzo wydajny. Chociaż poczytałam kilka opinii i chyba po wypłacie kupi też serum, ale już do stosowania tylko na cellulit, a nie na całe ciało.