1

Temat: Smoky eyes - dla kogo?

Czy osoba z małymi oczami głęboko osadzonymi może dobrze umalować oczy w stylu smoky eyes? Czy to tylko dla osoby o wyrazistych oczach?

2

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

może dobrze umalować jednak trzeba pamietac by wyjechać na ta czesc opadajaca na oko

3

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Chyba tylko u kosmetyczki, bo ja widziałam tylko kobiety z dużymi oczami dobrze tak umalowane

4

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Lepiej mieć większe oczy do takiego makijażu. Kobiety z oczami głęboko osadzonymi mogą źle wyglądać. No i kolor oczu jest ważny. Najlepiej wyglądają kobiety o zielonych, kocich oczach.

5

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Kolor oczu to nie problem, można założyć soczewki, gorzej z wielkością oczu, trzeba by było ciągle wytrzeszczać wink

6

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

uważam ze smoke eyse jest dla każdego wystarczy dopasować go kształtu oczu

7

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Ja bym musiała zatrudnić do tego profesjonalistkę, sama nie umiem malować tak oczu...

8

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

A ja mam cienie pod oczami... to bym wyglądała jakby mi ktoś pięścią dopomógł tongue

9

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Wydaje mi się, że głęboko osadzone potrzebuję jaśniejszych barw.

10

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Smoky eyes jest dla każdego. Co do głęboko osadzonych oczu, wystarczy odpowiednio dobrać barwy i zastosować kilka trików smile

11

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Ostatnio testowałam paletkę Bourjois smoky stories 05 good nude. To trzy odcienie brązu i przy moich jasnoniebieskich oczach wyszło świetnie. Cienie są doskonale skomponowane. Zbędny jest jedynie brokatowy rozświetlacz, bo to taki dodatek imprezowy, tylko i wyłącznie i trzeba uważać, żeby drobinki nie trafiły do kolorowych cieni.
Dolną powiekę można zrobić tak, że wygląda fajnie, mimo iż obawiałam się bardzo, jak to będzie wyglądać u mnie, ponieważ mam cienie wokół oczu. Z tego powodu zawsze miałam problem z malowaniem dolnej powieki i odpuszczałam sobie smoky eyes. Nie chciałam nakładać miliona warstw rożnych specyfików do zatuszowania tej niedoskonałości.
Specjalnym wąskim aplikatorem łatwo jest zrobić otoczkę wokół oka, a wszystkie trzy odcienie bardzo płynnie przechodzą jeden w drugi. Dzięki tej paletce odważyłam się zacząć malować w ten sposób.

12

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Ja musze się w końcu zmobilizować i spróbować zrobić wink

13

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Az takie masz opory, że używasz słowa "zmobilizować" ? big_smile
Popróbuj w domu, żeby się oswoić, bo to jednak ta mocniejsza wersja makijażu. Poćwiczysz, sprawdzisz czy się nie rozmazuje, bo jeśli tak, to po kilku godzinach można wyglądać jak z podbitym okiem.
W smoky eyes zero tolerancji dla niestarannego wykonania i rozchodzących się na skórze cieni.

14

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

każda kobieta może wyglądać ładnie w takim makijażu. tylko kolor cieni powinien być dobrany do koloru oczu i generalnie typu urody. nie każdej osobie przecież pasuje czarny smoky smile

Ostatnio edytowany przez ada21 (2015-03-25 14:48:30)

15

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Czarny, rockowy, dziki - fakt smile Dla niektórych to zbyt pikantne, no i sam kolor bardzo wyrazisty.
Ja się w tych brązach rozlubowałam i coraz częściej maluję oczka w ten sposób smile

16

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

mi się bardzo podoba taki makijaż, ale w sumie jeszcze na sobie nie próbowałam, bo na co dzień maluje się bardzo delikatnie. może niedługo spróbuję sobie zrobić, ale nie mam talentu do malowania się:)

17

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Talent sobie wyrobisz wink
Bardziej oceniaj to jak Ty wyglądasz w danym makijażu, niż jak sam makijaż wygląda, a jeśli chodzi o techniki wykonania to nic nie zastąpi wprawy.

18

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Ja sugerowała bym coś innego. Myślę,że taki makijaż lepiej wygląda na dużych oczach. Wtedy coś widać. A przy Twoich czeka Cie dużo pracy.

19

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

[quote=niechcemisie]Az takie masz opory, że używasz słowa "zmobilizować" ? big_smile
Popróbuj w domu, żeby się oswoić, bo to jednak ta mocniejsza wersja makijażu. Poćwiczysz, sprawdzisz czy się nie rozmazuje, bo jeśli tak, to po kilku godzinach można wyglądać jak z podbitym okiem.
W smoky eyes zero tolerancji dla niestarannego wykonania i rozchodzących się na skórze cieni.[/quote]
Tak, bo kończy się na tym, że próbuję raz big_smile
Zamiast po kilka razy.... Róznymi zestawami kolorystycznymi

20

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

I jeszcze się nie zniechęciłaś całkowicie? smile Ja zawsze nowego makijażu próbuję raz. Jak nie wyjdzie nie próbuję od razu ponownie. Nie mam tyle cierpliwości.

21

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Jak ktoś posiada duże umiejętności makijażowe, to poradzi sobie z umalowaniem małych oczu nawet na smoky eyes, ważna jest kwestia takiego rozłożenia cieni, żeby otwierały oko, ja tego nie potrafię smile wiem, też że małe oczy obwiedzione mocną kreską wyglądają fatalnie - moja koleżanka malowała się kiedyś w ten sposób.

22

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Kobiety o głęboko osadzonych oczach nie powinny tak się malować, gdyż taki makijaż jeszcze bardziej je pogłębi. Smoky eyes został stworzony, aby wydobyć głębię naszego spojrzenia. Kobieta z bardzo jasną karnacją i jasnymi oczami również nie będzie najlepiej wyglądała w tym makijażu, gdyż może on dać efekt podbitego oka wink

23

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

[quote=niechcemisie]I jeszcze się nie zniechęciłaś całkowicie? smile Ja zawsze nowego makijażu próbuję raz. Jak nie wyjdzie nie próbuję od razu ponownie. Nie mam tyle cierpliwości.[/quote]
Chyba za bardzo chcę się nauczyć wink by nie stracić cierpliwości

24

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Dobry trening smile Uparta jesteś wink

25

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

My kobietki zawsze mamy rację tongue
[img]//www.lupal.pl/wp-content/uploads/2014/11/129074-509388babc7f7d81e55a25f5e65b5764.gif[/img]