226

Odp: Co zrobić na kolację?

Omlet z warzywami smile

227

Odp: Co zrobić na kolację?

Paróweczki drobiowe z ketchupem Dworskim. Do tego świeży chlebek z bazylią. Mniam!

228

Odp: Co zrobić na kolację?

Chyba zrobię jakąś lekką sałatkę z fasolką szparagową, cieciorką i warzywkami smile

229

Odp: Co zrobić na kolację?

Cukinię pieczoną na oliwie z oliwek, krążki obtoczone w jajku i panierce są pyszne

230

Odp: Co zrobić na kolację?

Potrawka z kaszki kukurydzianej, warzyw i jajka smile

231

Odp: Co zrobić na kolację?

Ciemne pieczywko z białym serem posypanym siekaną bazylią i doprawionym odrobinką ketchupu dworskiego. Do tego jakaś lekka herbatka posłodzona miodem. smile

232

Odp: Co zrobić na kolację?

Naleśniki z twarogiem na słodko

233

Odp: Co zrobić na kolację?

Może jakieś placuszki warzywne na kefirze smile

234

Odp: Co zrobić na kolację?

kanapki z szynką, serem i rzodkiewką na waflach ryżowych:)

235

Odp: Co zrobić na kolację?

Planuję po raz pierwszy zrobić placki z kalafiora smile

236

Odp: Co zrobić na kolację?

Wczorajsze placki z kalafiora udane i pyszne smile
Dzisiaj było jajko na miękko i duuuużo warzyw smile

237

Odp: Co zrobić na kolację?

Ostatnio wieczorem mam ochotę na rybkę:) Wczoraj paluszki rybne z bułeczką, dzisiaj chyba też bo jeszcze 4 zostały, a nie mogą leżeć za długo w lodówce.

238

Odp: Co zrobić na kolację?

Kanapka z wędliną z kurczaka i pomidorek <3

239

Odp: Co zrobić na kolację?

Kasza kuskus, ugotowane jajko i duuuużo warzyw wink

240

Odp: Co zrobić na kolację?

Chodzą za mną jakieś proste kotleciki z warzyw... smile

241

Odp: Co zrobić na kolację?

U mnie pewnie jakieś dobre węglowodany. Po wysiłku w sam raz smile Może sałatka z kurczakiem lub makaron razowy z warzywkami.

242

Odp: Co zrobić na kolację?

koktajl odchudzający z cytrusów:)

243

Odp: Co zrobić na kolację?

Zostało mi trochę mięska z ugotowanego udka, więc zjem z warzywami wink

244

Odp: Co zrobić na kolację?

Pyszne ciastko z serem i morelą:)

245

Odp: Co zrobić na kolację?

Owsiany omlet biszkoptowy podany z duszoną dynią <3

246

Odp: Co zrobić na kolację?

Cześć, jestem tutaj nowy aktualnie zajmuję się wętkarstwem [url]http://ramzesdorsze.pl/[/url] i jedyne co moge sobie zjeść to dorsza:) Robicie mi tutaj na forum smaku a ja tylko ryby i ryby nuuda..:(

247

Odp: Co zrobić na kolację?

Dojem pewnie kaszę jaglaną która mi została z obiadu. Do tego jakieś warzywka smile

248

Odp: Co zrobić na kolację?

[quote=duda1]Cześć, jestem tutaj nowy aktualnie zajmuję się wętkarstwem [url]http://ramzesdorsze.pl/[/url] i jedyne co moge sobie zjeść to dorsza:) Robicie mi tutaj na forum smaku a ja tylko ryby i ryby nuuda..:([/quote]

Ogólnie nie rozumiem co ma piernik do wiatraka... Są przecież sklepy i to dość dobrze zaopatrzone wink

249

Odp: Co zrobić na kolację?

Ostatnio czytałam że owoców nie powinno się jeść na kolację, aja głownie je jem bo się odchudzam:)

250

Odp: Co zrobić na kolację?

[quote=Isia]Ostatnio czytałam że owoców nie powinno się jeść na kolację, aja głownie je jem bo się odchudzam:)[/quote]

Owoce zawierają dużo cukrów prostych, które lubią się odkładać. Poza tym ponoć lubią zalegać w żołądku. Chyba lepiej jednak wybrać warzywa wink

U mnie dzisiaj będzie pewnie duży i niezdrowy misz-masz, bo idę na imprezkę andrzejkową big_smile