76

Odp: Wakacyjny flirt, romans

[quote=niechcemisie]Ja praktycznie już nie piję, rzadko kiedy. Ani mi to nie smakuje, ani jakichś wartości odżywczych specjalnie nie ma, a lubię swój mózg i nie chcę zmieniać stanów świadomości żadnymi substancjami big_smile[/quote]

Jak mawiają, nie ma smakować tylko szumieć w głowie wink

77

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Ja już myślę o następnych wakacjach, niekoniecznie w temacie romansowania, ale przeglądałam ostatnio folder biur podróży i marzy mi się jakaś grecka wyspa... A tam wiadomo, boski Grek, albo inny cudzoziemiec:)

78

Odp: Wakacyjny flirt, romans

W ciepłych krajach lato jest zawsze i zawsze można mieć letni romans:)

79

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Najlepiej poza sezonem jechać to przypadnie więcej na głowę, lepszy wybór.

80

Odp: Wakacyjny flirt, romans

No i mniejsza konkurencja wink

81

Odp: Wakacyjny flirt, romans

W ciepłych krajach łatwiej o flirt bo taki gorący jest temperament tubylców:)

82

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Mniejsze opory mają, bo nie muszą się zastanawiać jak zrobić, aby druga strona nie oczekiwała zobowiązań, bo każdy z nich wie, że turystka za dwa tygodnie wróci do swojego kraju, swojej pracy, szkoły... może nawet męża.

83

Odp: Wakacyjny flirt, romans

To nie takie proste, bywa że myli im się flirt z miłością i potem długo  tęsknią i płaczą za tamtym...

84

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Ale wracają do nudnych mężów bo co mają zrobić:)

85

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Zostaje tylko zdjęcie z Alfonso umieszczone... no własnie, gdzie? Bo na nk nie wypada.

86

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Pewnie dobrze ukryte na komputerze albo w komórce, doi wieczornego wzdychania jak już dzieci  i mąż usną:)

87

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Mój kolega jak nie chciał żeby ktoś znalazł coś kompromitującego na kompie to nazywał te tajne pliki jakimiś nazwami programów komputerowych żeby nie budziły zainteresowania:)

88

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Ciekawe, jak nazywał np nagie fotki - pewnie photoshop? big_smile

89

Odp: Wakacyjny flirt, romans

To dobry sposób big_smile ale ja jak sprawdzałam raz chłopakowi kompa to wszędzie zaglądałam hahah do folderów z całym tym czymś, o czym pojęcia nie mam czym to jest też big_smile

90

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Ale coś ciekawego znalazłaś czy tylko straciłaś czas....?

91

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Znalazłam i zlikwidowałam big_smile

92

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Pewnie jego ulubiony film z panią z dużymi oczami...? Chyba Ci nie wybaczył do dzisiaj...:/

93

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Problem z wybaczeniem to miałam ja, po tym jak powiedział: "Nie wiem co to jest i skąd się tam wzięło". big_smile big_smile big_smile

94

Odp: Wakacyjny flirt, romans

A może teraz to fabrycznie już montują, żeby nie trzeba było ściągać...? wink

95

Odp: Wakacyjny flirt, romans

[quote=niechcemisie]Problem z wybaczeniem to miałam ja, po tym jak powiedział: "Nie wiem co to jest i skąd się tam wzięło". big_smile big_smile big_smile[/quote]
Może kupił używany komputer i to faktycznie nie było jego...?

96

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Owszem, ten akurat komputer kupił od gościa, któremu wynajmował pokój i fakt, tamten lubował się w zdjęciach i filmikach, ale i mój chłopak na początku znajomości miał podobne upodobania i po tym jak "przeczyściłam" komputer znalazłam coś nowego big_smile

Gabika big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile rozwaliłaś mnie doszczętnie big_smile

97

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Faceci chyba tego potrzebują do życia, nic nie poradzimy...

98

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Mi mój eks kilka m-cy po rozstaniu dziękował, że go tego oduczyłam.

99

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Taki święty się zrobił? Może chciał żebyś to doceniła i wróciła?:)

100

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Tez mi to przyszło do głowy...