2,576

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nie najlepszy ;/

2,577

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

eh taki sobie ten mój nastrój niby powinnam się cieszyć a jestem poddenerwowana ...miałam dzisiaj dziwny sen ...i nie wiem co mam myśleć..Staram się pozytywnie nastrajać ale potrzebuje jednak wsparcia duchowego i modlitwy:)

2,578

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=Kalin]a ja dzisiaj jestem chora mam gorączkę i się fatalnie czuję a jeszcze musiałam iść wysłać [url=http://goglobal24.pl/zagraniczne-przesylki-kurierskie/]paczki do niemiec[/url], a tak mi się nie chciało ruszać[/quote]


eee czasami też mam takiego leniwca..i taka zła jestem wtedy na siebie!!!!Wiesz co bo jak co żeby ruszyć się z miejsca trzeba jednak się ubrać ładniej,podszykować a tak cudownie buszować w domu w dresie tongue

2,579

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja tak od kilku dni wybieram się do biura NFZ, żeby uzyskać dostęp do ZIP (Zintegrowany Informator Pacjenta), no i tak idę ciągle "jutro". Raz nawet poszłam, ale nie zdążyłam, bo była kolejka, a przyjmują do 15:30, co jest głupotą jak ludzie słusznie zauważyli, bo pracuje wielu tylko na pierwsze zmiany i zwyczajnie nie zdążą dojechać z pracy, żeby załatwić swoją sprawę, więc biuro powinno być czynne w takich godzinach, żeby obejmowało część pierwszej i część drugiej zmiany.

2,580

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Następnym razem idź o 6.00 rano i wtargnij tam razem z urzędnikami żeby na pewno być obsłużoną tego samego dnia:)

2,581

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nawet dobry, choć czeka mnie stresujący dzień. smile

2,582

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Wstałam za wcześnie i ziewam, nawet druga kawa nie pomaga,więc nastrój dość kiepski...

2,583

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie na razie spokojnie. Oczekuję na wieczór i mecz mojego kochanego klubu piłkarskiego smile
Wczoraj było fajnie, bo dowiedziałam się o wygraniu zestawu kosmetyków smile

2,584

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

a ja jestem dzisiaj bardzo zła, chłopak kazał mi kupić jakieś [url=http://einstel.pl/wklady-kominowe]wkłady kominowe[/url] nawet nie wiem co to jest i po całym mieście musiałam za tym jeździć

2,585

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Niesamowite. Ja wiem co to są wkłady kominowe, ale gdyby chłopak kazał mi to kupić to bym go wyśmiała.
Finao... podoba mi się to, co napisałaś big_smile

2,586

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

ja mam beznadziejny nastrój... wczoraj jadąc samochodem miałam wypadek, auto jest w opłakanym stanie, zaprowadziłam je do [url=http://auto-conrad.pl/index.php/audi]serwis audi warszawa[/url] mam nadzieję, że da się je przywrócić do stanu poprzedniego...

2,587

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie na razie w porządku. Mam nadzieję, że wieczorem po meczu polskich siatkarzy będzie jeszcze lepiej big_smile

2,588

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Heh... z koleżanką miałyśmy nieudane grzybobranie i brechtamy z tego na całego big_smile

2,589

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Same robaczywe zebrałyście czy w ogóle nie było grzybów?

2,590

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nie było.
Po pierwsze zaczęło padać zanim wyszłyśmy, ale co tam... polazłyśmy i to bez kaloszy i kurtek przeciwdeszczowych i jeszcze miałyśmy z tego frajdę.
Półtora godziny później już wysyłałam koledze mms z uwiecznionymi dwoma pustymi koszykami na leśnej drodze, treść niecenzuralna, więc nie przytoczę.
Trzy godziny później wracałyśmy do domu z dwoma kurkami i kilkoma małymi prawdziwkami i maślakami, razem może ok. 10 sztuk.
Zaznaczam, że przez cały czas padał deszcz, momentami nawet bardzo, chlupotało nam w butach, spodnie całe mokre, bluzy, wszystko.
Ale najlepsze było to... idziemy i nagle mówię:
- Monia, wyglądasz, jakby ci ktoś siekierę w łeb wbił yikes
- Co ty gadasz?
- No farba ci schodzi z głowy.
- !@#$% wczoraj malowane, dawaj chusteczkę, fryzjerka mówiła, że do dwóch myć powinno przestać!!!

2,591

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzisiaj super smile Polscy siatkarze mistrzami świata + jutro wyjeżdżam z chłopakiem na 3 dni w góry smile

2,592

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Udanego wyjazdu smile

2,593

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Tęsknię już za latem...:/ nie lubię jesieni

2,594

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Kosmyk, nawet tak nie mów. Jesień jest wspaniała!!! Możesz teraz robić to wszystko, na co szkoda Ci było czasu latem wink

2,595

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Pozytywny big_smile nawet bardzo

2,596

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Przeciętny, ale mam nadzieję, że się polepszy, bo potrzebuję dziś nieco energii, żeby pozałatwiać sprawy i spotkać się z koleżanką.

2,597

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

ja mam bardzo dobry nastrój, byłam sobie na zakupach i kupiłam dwa super [url=http://www.arwena.com/onas.php]portfele cavaldi[/url] jeden dla siebie, drugi dla mojego chłopaka

2,598

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Niby za oknem słoneczko, ale jakoś tak dzisiaj sennie u mnie...

2,599

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

kijowy, słomiana wdowa ze mnie

2,600

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Oj... ale wiesz co? Masz NAS big_smile